Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות בנוגע לקניית רכב עד 40K

StrongPowerlift
שימו לב! השרשור הזה בן 1743 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אני עומד לקנות את הרכב הראשון שלי, התקציב כאמור הוא 40K.

אז הדרישות הן: ברשיון מצוין שאני יכול לנסוע על אוטומט בלבד, ולכן חשוב שיהיה אוטומט

1. הרכב ייסע כ-25K בשנה, ולכן אצטרך שיהיה חסכוני

2.חזק מספיק כדי לגרור עגלה 750ק"ג.

3.אמינות הרכב, שלא יהיו בעיות נפוצות וכו.

חשבתי על סיאט איביזה נראה שהוא דיי עונה על דרישות אלו.

אשמח לשמוע דעתכם והמלצות בנושא :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ייתכן והאיביזה חזקה מספיק, אבל אמינות היא לא הצד החזק של הגיר שלה. אתה מוזמן לערוך בפורום טכני חיפוש לגבי dsg ומכטרוניקס. הגיר דורש החלפת מצמדים מידי פעם והמוח גם נוטה לשבוק לעתים יותר רחוקות (תקף יותר כשתוואי הנסיעה כולל פקקים ונסיעות עירוניות).

8) ידני זה הכי אחי 8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ייתכן והאיביזה חזקה מספיק, אבל אמינות היא לא הצד החזק של הגיר שלה. אתה מוזמן לערוך בפורום טכני חיפוש לגבי dsg ומכטרוניקס. הגיר דורש החלפת מצמדים מידי פעם והמוח גם נוטה לשבוק לעתים יותר רחוקות (תקף יותר כשתוואי הנסיעה כולל פקקים ונסיעות עירוניות).

אוקיי, אז אני רואה שאלו תיקונים בעלות גבוה שנוטים לקרות לרכב, איזה דגם מומלץ שעונה על הדרישות אז?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפורסמות הרבה 308SW יוצאות ליסיניג בטווח המחיר שלך (ולמעט סיכוי להחלפת רצועת טיימיניג מוקדם מהצפוי, בעלות של כ3,500 ש"ח מדובר בכב די אמין) והוא מגיע עם מנוע חזק וגיר פלנטרי 6 הילוכים.

השאלה איך יהיה השילוב של רכב סטיישן (באורך של 4.6 מטר) + עגלה - מבחינת נוחות נסיעה ותמרון.

אופציה נוספת - זה לחפש רכב דיזל, כגון C4, אבל היא מגיע עם גיר רובטי שלא מתאים לכל אחד.

היתרון של שני הרכבים הללו, הן סטיגמות שגוררות את המחירון שלהם כלפי מטה באופן ניכר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שקול גם רנו מגאן Dci (דיזל) 2012-14...

תתעקש על רכב שמור ומטופל היטב - מתאים לך בול.

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1743 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...