Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נתב Mesh

nitch
שימו לב! השרשור הזה בן 1768 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתור בעל מקצוע בתחום: ה mesh האלחוטי הזה לא ממש עובד, בטח לא הזולים כמו tplink, גם היקרים ביותר מראים חוסר התמודדות בקישור בין קומות וככל שבבניה יש יותר בטון/ברזל/זכוכית הם פשוט נכשלים בלתת מענה.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

בא נסכים לא להסכים :)

ראיתי את זה גם מול ציוד דיי רציני במשרדים - וזה מאוד תלוי על איזה אתה מדבר ואיך הם ממוקמים (כשכמובן שחיבור חוטי משמעותית משפר את המצב)

במיוחד כשכל הרשתות שהם פרוסים בהם שאני מכיר זה חיבורים של 200-300 מגה סימטרים ומעלה ומשרתים כמות גדולה של חיבורים.

אני לא מדבר רק על המשתמש הביתי הממוצע.

(והיה לי גם ציוד דיי רציני לא ביתי להשוואה בבית... אני לא מנחש)

גם לי יש orbi rbk50 - לא יכול להמליץ עליו.

אצלי יש מקרים רבים של הפסקת עבודה של אחד repeaters ומשום מה המהירות שלו נפגמת קשות לפעמים בלי סיבה טובה (עד כדי שאני מתחבר מחדר העבודה לראוטר בסלון שאליו מחובר הorbi הראשי ומקבל מהירות פי4-5).

יכול להיות שהמוצר אצלי פגום, אבל אני ממש לא התרשמתי ממנו.

שמעתי ש eero טובים..

נשמע שיש לך ציוד פגום או מיקום לא נכון (אם הוא לא מחובר בכבל רשת)

אצלי הם כאמור פרוסים (2) על פני בית של 180 מ״ר - דו קומתי + מרתף (לא כלול בספירות השטח) והם עובדים מעולה כשהצרכנים מחולקים על פניהם בצורה דיי שווה - ויש בערך מיקום אחד רק שמאכזב מבחינת קליטה (החל מאמצע הDriveway).

אצלי כאמור הוא גם החליף דור ראשון של Eero כך שיש לי רפרנס.

בבית חד קומתי של 200 מ"ר עם המון בטון וסביב ה 30 פלוס צרכנים. גוגל wifi המשולש עושה עבודה טובה מאוד.

Sent from my iPhone using Tapatalk

רק רוצה לציין - המערכת הזו היא בת כמה שנים כבר - יש כבר הרבה יותר מתקדמות ממנה - בעיקר כשמדברים על קצבי אינטרנט גבוהים באמת.

That said הם זה אינטרנט ביתי ישראלי ועד 300 מגה - כנראה זה לא ישנה הרבה.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלוואי והמערכות מש היו עובדות טוב בעיקר בבניה בארץ

אני יכול לשווק גם אותם, היה לי מאוד קל פשוט לפזר כמה שצריך בפרוייקט שאין בו תשתית עם כבילה מאשר לפספס פרוייקט כי לא תמיד אפשר לתת מענה בהשחלת כבלים ולחבר ap איפה שצריך במיוחד בוילות ישנות.

כפי שאמרתי, גם ביחידות כמו velop שעולות 250$ ליחידה, החומרה חלשה יחסית ל ap באותו מחיר למרות שהמפרט שלה מרשים, הם יקרים כי הושקע בציוד פיתוח תכנתי ואפליקציה להגדרות.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי gsi16v

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על המידע הרב, חלק מהמערכות שהוצעו פה נראות לי קצת אובקיל. רציתי להשקיע באזור ה250 דולר, לא מעט מהדברים פה מגיעים ל400-500 ונראה לי מיותר כי הבית לא מאוד גדול וגם לא עם מחסומים קשים לקליטה.

אודיע בקרוב מה החלטתי כדי שתוכלו להפסיק לכסוס ציפורניים :)

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...