Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה למכונת אספרסו - קצת איבדתי את עצמי בחיפוש

ניקו פ.
שימו לב! השרשור הזה בן 1748 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי כולם,

יש צורך במכונת אספרסו.

הדרישה הכי חשובה היא הטעם והמגוון. בגדול שיהיה איכותי, כי הוא נצרך על ידי פלצנים שמכורים לקפה ויש להם טעם די רגיש.

חיפשתי קצת בגוגל והלכתי לאיבוד בתוך הרי הדגמים בשוק הן של נספרסו והן של כל המתחרים. הייתי שמח להמלצה מניסיון.

תקציב: סביבות ה-1000 שקלים, פלוס מינוס 100\200 לפה ולשם.

כמובן שדברים כמו אמינות ואחריות טובה גם חשובים.

מחיר הקפסולות לא מאוד קריטי, אך נחמד אם יהיה ניתן להזמין ברשת.

בגדול, אין צורך במקציב חלב, אבל זה משהו שהוא בונוס ונחמד, כי לפעמים יש אורחים או כן מתחשק הפוך. האם כדאי מכונה משולבת? או מקציף נפרד ידני?

רוב השימוש כאמור הוא לאספרסו בלבד.

תודה וסופ"ש נעים לכולם :)

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשתי ואני מאד אוהבים את הקפה של נספרסו ושל לואצה .

קנינו לפני המון שנים את המכונה הבסיסית של נספרסו ואחת לכמה ימים משתמשים בה . יש טעמים עם דרגת חוזק מ 1 עד 13 לדעתי וכל אחב שם קפסולה לפי מה שהוא אוהב .

לא קנינו אף פעם קפסולה תחליפית , רק קפסולות של נספרסו .

לדעתי המכונה אצלינו קצת פחות מ 5 שנים ו 0 תקלות .

להורים שלי ולאחותי אותה מכונה פלוס מקציף , גם 4 שנים בלי תקלות .

ביום שהמכונה תתקלקל היא תיזרק ונקנה חדשה זהה במקומה .

אם יש לך איפה לטעום את הקפה שלהם אז תנסה ואז תחליט .

אשתי שותה קפסולה בכוס רגילה ומוסיפה מים וחלב , אני שותה בכוס אספרסו קצר , כמה מ"מ של מים בלי חלב .

בסוף הכל ענין של טעם.

תבדוק כמה יצרנים ותחליט.

המכונה שלנו עלתה בדיוטי פרי 500 שח .

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה.

תוכל להגיד לי מה שם הדגם שאצלכם?

הייתי שמח להמלצה ספציפית. אין לי רצון להסתובב ולסקור מכונות. רוצה המלצה על שם+דגם שנהנים ממנו.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה קונה נספרסו, אין הבדל בתוצאה בין המכונות שעובדות עם הקפסולות המקוריות (הם הוציאו עכשיו שיט חדש כלשהו שנראה שהמטרה שלו היא בעיקר למנוע מאנשים לקנות קפסולות גנריות לא של נספרסו).

מכונות לא מבוססות קפסולות במחיר כזה כנראה לא יתנו תוצאה מספיק טובה לפלצני קפה אמיתיים

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בעצם ההבדלים בין המכונות של נספרסו הן גודל/עיצוב/פונקציות שהן מעבר לאספרסו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקר תוספי הקצפה למיניהם. מבחינת הביצוע נטו של חליטת הקפה לא מצאתי שום הבדל בין המכונות השונות של נספרסו.

מניסיון במטבח של העבודה, מקציף נפרד (מין כוס כזאת עם גוף חימום וסליל בתחתית) יוצר קצף טוב יותר וקל יותר לניקוי בסדר גודל.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה.

תוכל להגיד לי מה שם הדגם שאצלכם?

הייתי שמח להמלצה ספציפית. אין לי רצון להסתובב ולסקור מכונות. רוצה המלצה על שם+דגם שנהנים ממנו.

Inissia c40

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאלך על אחת קטנה ויפה שתהיה כמה שיותר אסתטית ואם יהיה צורך מקציף חלב ידני.

תודה לכולם על העזרה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פלצני קפה ומכונת קפסולות לא מסתדרים לי במשפט אחד. לא יודע למה? אולי בגלל שפלצני הקפה רגישים לטחינה ואין מה לדבר איתם על משהו שלא נטחן במקום. על אחת כמה וכמה היה בקפסולה במשך חודשים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת, יש משהו בזה שעכברוני רשם.

מי שבאמת חובב קפה ואנין טעם, קונה מכונה עם מטחנת פולי קפה (או מטחנה נפרדת ) ולא קפסולות.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכברוני צודק, אבל הפלצנים האמיתיים מזמן הרימו ידיים,

ואם העם רוצה קפסולות, אז מדברים איתו בשפת הקפסולות...

(ומי שחובב קפה באמת, קולה אותו בעצמו. אותה קטגוריה נידחת ואיזוטרית של מעשני בשר ומנקנקי נקניקיות)

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא פלצן קפה, אבל לטעמי קפסולות אף פעם לא יתנו טעם של קפה נורמלי. בתור אחד שצורך קפסולות במשרד וקפה אבקה בבית, ההבדל בטעם מורגש. כמובן שהכי טוב זה מכונה טוחנת, אבל זה יקר רצח, אז פשוט מקפידים על קפה טוב ומסתדרים עם חוסר הנוחות היחסי (יחסי לקפסולות) של מכונה שעובדת על אבקה. קניתי ECOV311 שהלחיפה דלונגי בת 12, ובינתיים מרוצה. המחיר שלהן כרגע ירד בכ-200 ש"ח לאזור ה-550, לדעתי קניה לא רעה.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברתי ממכונת קפסולות למכונה ידנית ונתקלתי בקושי לקנות קפה שטחון למכונה. הרב שנמכר בסופר מתאים למקינטה. כרגע קונה בחנות מקצועית ויוונים לי במקום, אבל זה פוגע בטריות כעבור שבוע. אומנם יש עליה באיכות, אבל גם עליה ברמת ווג'ארס. גם מכונה יחסית פשוטה שיש לי לפעמים נחנקת. צריך להזהר לא לדחוס יותר מדי. בשביל 2-3 כוסות ביום זה סבבה. בשביל יותר הייתי הולך לכיוון מכונה אוטומטית או חוזר לקפסולות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...