Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה לא כדאי לקנות GTI חדשה או קבלתי דוח על הרעש כשהרכב סטוק

caravelle
שימו לב! השרשור הזה בן 1751 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא יודע מה הוא אומר, (אם יש למישהו כח לחפש את הסעיף), בפורמולה סטודנט מודדים הסל"ד בו מהירות הבוכנה היא 15.25 מ' לשנייה, הבעיה שזה דורש חישוב שאחוז השוטרים שידע להבין אותו (ועזבו לחשב) שואף ל0 מלמטה.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מה שאומר שאין להם בכלל סמכות להחליט דבר כזה ללא מיכשור מתאים וידע תואם, אז איך לעזאזל הם נותנים ככה דוחות? דברים כאלה מחרפנים אותי

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חסרות מכוניות שבסטוק מפיקות צליל בעוצמה שאינה סבירה לשטח מגורים. אבל זה כשלוחצים עליהן, ובתאכל'ס ננהגות בצורה שאינה מתאימה לאיזור מגורים.

בעיקרון, כחובב רכב, זה מבורך שיש את המימד הזה, כמו גם יכולות מסלול.

כך שעקרונית, בהחלט יתכן שמכונית במצב סטוק תינהג במצב שחורג מהמותר גם בהיבט רעש.

גולף GTI, היא לא המקרה שנראה שיגיע לחריגה מסוג זה, למעט בקיצון.

לא פעם איטלקיות כמו מזראטי ופרארי מייצרות עוצמת רעש שהיא פשוט אינה סבירה ומהווה פגיעה בסביבה. כמו גם אופנועים מסויימים. במקרים האלה כדאי שתהיה אכיפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים עוד "מחממים" מנוע לפני נסיעה? אלו לא אותם אנשים שעדיין מתניעים עם לחיצת גז?
חשבתי שאלה שהתניעו את הציטרואן עם מנואלה, לקחו אותם אליהם לעולם שכולו טוב.

אבל עדיין יש כאלה. הם באותו מרחב עם אלה שבטוחים שפח עבה זה הכי בטיחותי, אם מתדלקים תמיד ב98, לא צריך להחליף פלאגים.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היית טורח לקרוא את מה שכתב פות"ש השירשור, היית רואה שמדובר בשימוש סביר וסטנדרטי עם הרכב.

אם כך אין לו מה לדאוג ומדובר כנראה ב"הגדלת ראש" מוטעית של הפקח, בית משפט ככל הנראה יבטל את הדו"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקנס ניתן לפי תקנות למניעת רעש, לא תקנות התעבורה. לכן לא מצויין מספר הרישוי של הרכב. ולהבנתי מתוך התקנות לא נדרשת מדידת עוצמת הרעש (יש סעיפים בהם המדידה נדרשת, ורף האכיפה מצויין בתקנות).

כיון שלא נדרשת מדידה אלא רק התרשמות של הפקח יהיה קשה מאד להלחם בקנס.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא פעילות לא תקינה אלא הפעלה לא תקינה. הבדל קטן.

הבעיה היא שברגע שמדובר במשהו שאינו נמדד זה סובייקטיבי לגמרי, וזו מילה שלך מול זו של הפקח. בדיוק כמו שוטר שמדביק לך עבירה ולך תוכיח שאין לך אחות.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיקוח נצרת עילית, כך זה פה.

חבר עם קופרה, גם מנצרת עילית, נסע כשהרכב סטוק. עצרה אותו ניידת פיקוח במעלה יצחק והתעקשו שעליו "ללכת לחברה ולהתקין משתיק".

לא עזר כמה שהוא טען שהרכב מקורי, השוטרת הסתומה יחד עם הפקח ותסביכי הגדילה שלו התעקשו. בסוף מה שעזר היה שיחה לחבר פקח מהעירייה.

לא לוותר, ממש לא לוותר, ולהעלות את הטענות שלך כלפי השופט יחד עם הערת צד על הניסיון השיטתי של הפיקוח בעירנו להתנכל לכל בעל רכב שאינו מסוג פיקנטו.

בדיוק הם עצרו גם אותי, השוטרת והפקח, הפקח בעיקר דיבר איתי.

זה היה בצהריים אין הרבה רכבים על הכביש, וראיתי אותם עומדים בסמטה ומחפשים על מי לפול.

העניין שהוא לא הודיע לי שאני מקבל דוח, רק הבהיר לי שצריך לשים משתיק, ופעם הבאה זה דוח.

אני בטוח שהם הבחינו שאני לא הטיפוס שהם מחפשים, ובכל זאת רשמו את הדוח, אין יושרה פנימית, כאילו לעשות כואב לבן אדם.

ההפתעה לקבל דוח על משהו שאתה לא אשם זה מעציב, ועכשיו לך תוכיח שאתה צודק.

אני גם אבא לתינוקות קטנים ואני גם מכיר מקרוב את כל הרכבים עם ההורדת משתיק והממיר שמשמעים פיצוצים בדיוק שנרדם לך התינוק,

זה לא המקרה שלי בדוח, אם היה מגיע לי הדוח הזה, לא הייתי פותח נושא כאן והייתי בשקט משלם את ה250 שקל.

תודה לכולם על התמיכה, אעדכן.

עריכה אחרונה על ידי caravelle
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המקרה הזה הוא לא שונה מהוידאו שבו שוטרים מחלקים דוחות על אי עצירה בעצור, כשבפועל אנשים עוצרים.

אין שום קשר לרעש או לרכב.

המטרה שלהם לסיים את המכסה של הדוחות וללכת לנוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא. זה יותר גרוע. את השוטר של דניס אפשר היה "להפיל" על ידי וידיאו. אבל לך "תפיל" את הדו"ח הזה על ידי הקלטה. הטיעון הבסיסי של הפקח יהיה שאתה מוריד את הווליום או מכסה את המיקרופון בספוג, ושוב, לך תטען משהו נגדו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק הם עצרו גם אותי, השוטרת והפקח, הפקח בעיקר דיבר איתי.

זה היה בצהריים אין הרבה רכבים על הכביש, וראיתי אותם עומדים בסמטה ומחפשים על מי לפול.

העניין שהוא לא הודיע לי שאני מקבל דוח, רק הבהיר לי שצריך לשים משתיק, ופעם הבאה זה דוח.

אני בטוח שהם הבחינו שאני לא הטיפוס שהם מחפשים, ובכל זאת רשמו את הדוח, אין יושרה פנימית, כאילו לעשות כואב לבן אדם.

ההפתעה לקבל דוח על משהו שאתה לא אשם זה מעציב, ועכשיו לך תוכיח שאתה צודק.

אני גם אבא לתינוקות קטנים ואני גם מכיר מקרוב את כל הרכבים עם ההורדת משתיק והממיר שמשמעים פיצוצים בדיוק שנרדם לך התינוק,

זה לא המקרה שלי בדוח, אם היה מגיע לי הדוח הזה, לא הייתי פותח נושא כאן והייתי בשקט משלם את ה250 שקל.

תודה לכולם על התמיכה, אעדכן.

קודם כל לא לוותר,

בקש להשפט ובמשפט תראה שהרכב סטוק ושנטפלו אליך סתם.

אני הייתי גם מתייעץ עם עורך דין (יש כמה בקבוצות הרכב בווצאפ שיתנו לך עיצות) ובמשפט אפילו דורש שישלמו לך הן על עגמת נפש והן על אבדן זמן.

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

אתמול פקח איים לתת לי דוח זהה (רק שלא הייתי ברכב) :?

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי קרוב לרכב

הוא החליט שבא לו להזיז מהמקום כמה אנשים שדיברו

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1751 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...