Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סובארו טרייבקה B-9

ארי62
שימו לב! השרשור הזה בן 1774 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכב אמריקאי מייבוא ,שנת 2009.נראה שמור(כמובן שאקח לבדיקה) מנוע 3.6 .זה אמור להיות סיפור יקר לתחזוקה (בעיקר שוטפת)? מוצע לי בכ 38K. מחיר ריאלי? יש חסרונות ספציפיים בדגם? יש חסרונות שזה מייבוא? (ידוע לי שכן היה שיווק מועט לזה בארץ)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיבה עזה לדלק, יחד עם צפיפות בשורה 2 וגם ב3, יחד עם עיצוב שמזכיר לי פורד אדסל גרמה לרכב להכשל, לדעתי המחיר גבוה מידי, הסחירות של הרכב הזה, היא כמו הקריירה הפוליטית של אבי גבאי. אני מאמין שבעיות אמינות אין לרכב, אבל הוא כבר ישן, ונדיר, ככה שתחזוקה לא תהיה זולה, ושוב צריכת הדלק מאוד גבוה

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב מאוד צפוף, אם אתה רוצה להשתמש בו בתור רכב 7 מקומות, יהיה לך קשה מאוד, הביקוש לרכב מאוד נמוך, בקשר למחיר, תנסה להוריד כמה שיותר

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל תקלה מינורית תחייב אותך ככל הנראה לחכות לחלפים מחו"ל כמה וכמה שבועות. למיטב זכרוני לא שווקו את המנוע הזה בארץ, לא זוכר לגבי הדגם באופן כללי.

ב 40 אלף ש"ח יש פורד smax 2011 אטמוספרית.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב כן שווק בארץ בייבוא סדיר, אבל המון דגמים הגיעו בייבוא אישי.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה שמחירי חלפים אצל היבואן לרכבים נדירים, תמיד נמכרים במאות אחוזים מעל המחיר שלהם ולכן יש עדיפות להזמין מח"ול אם ניתן לחכות. כשהיתה לי טויוטה אוונסיס שבזמנו היתה אפילו יותר נפוצה, המחירון של יוניון לחלפים שלהם היה שערורייתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנוע הזה לא מתאים לגז ואם יש בעיה בראשים בגלל המערכת אתה תיכנס להוצאה ענקית בנוסף לזה הגיר 5 הילוכים שיש בטרייבקה הוא לא שיא האמינות וכל תקלה בו תהיה משביתה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאתה אומר שהמנוע לא מתאים לגז, מידיעה? כי אני דיברתי עם מתקין והוא אמר לי שזה מעולה ואפילו לא צריך משמנת. מנוע 3.6 בוקסר. משהוא יכול לבדוק לי אם יש באוטו הזה טיימינג או שרשרת? תודה לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הכוונה אין חלקי חילוף? לגבי טיפולים שוטפים,אני מכיר את המוסך שהוא טיפל שם ולא היה להם בעיה בטיפולים שוטפים. אולי קצת יותר יקר אבל יש. לגבי מנוע וגיר? הרי להרבה רכבים עושים ייבוא במקרה כזה אז מה הבעיה כאן? אני מנסה להבין,אני לא רוצה לקנות חתול בשק. אבל לגבי הדברים האלה פשוט לא הבנתי. אני רואה כאן סובארו,אמין,שמור,הרבה כח,עם גז .אז איפה אני טועה? בתחילה חשבתי על S MAX טיטאניום אבל הבנתי שכמה שהרכב הזה מפנק הוא לא בשבילי. הרבה בעיות של טורבו וגיר. אבל כאן אם הרכב שמור כהוגן אז יש לי מה לחשוש חוץ מטיפולים שוטפים? אני ממש לא נעול עליו רק רוצה להבין. יש כאן מישהו שיודע לגבי הטיימינג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רכב שבקושי נמכר פה בכלל וגם בעולם לא היה הצלחה , היבואן כבר לא מחוייב להחזיק חלקים , זה נשמע ונראה שאתה לחוץ על הרכב אז זה לא משנה מה נכתוב , שיהיה בהצלחה .

:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידעתי שזה יגיע,אתה נעול על הרכב ושיהיה בהצלחה.לכן כתבתי למעלה שאני ממש לא נעול על הרכב ואני מחפש תשובה ענינית.הבנתי שישי בעיה עם חלקי חילוף ולכן ביררתי עם זקן חלפי רכב בירושלים והם אמרו שלטיפולים שוטפים יש להם מלאי. אז אני מבין שאתם מתכוונים לדברים לא רגילים כמו גיר ומנוע ,אבל גם שם בד"כ עושים ייבוא,לא? זה הפינה שאני רוצה לסגור.ובבקשה תסבירו לאט כדי שאני יבין מהר אני לא מבין ברכבים אבל אני כן רוצה להבין עד כמה הבור הזה גדול.(פשוט זה האופציה הכי זולה ואמינה שראיתי.סובארו) (-:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה מתז לוישרים, תנסה כריות בולם, תנסה אטמים, משאבת מים, פלסטיקה מהדאשבורד והרכב, מדחס למזגן, צינורות פנימיים, צמות חשמל, חיבורי מע' מולטימדיה וכל מה שהולך בבלאי טבעי של הרכב - גם אם עם אמינות מופתית. שמן ופילטר שמן אני אארגן לך גם לפרארי טסטה רוסה 1984.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1774 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...