Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוטודיל-חוו''ד

diller
שימו לב! השרשור הזה בן 1773 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא מצליח להבין מדוע זה ככה, אבל באמת, כאשר מגיעים ישירות לחברות ליסינג, המחירים שם גבוהים יותר בכמה אלפים מאשר באתרי תיווך ( מוטודיל, קארקוסט וכו..).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

זה בדיוק הרעיון של פילוח שוק, וכדומה..

כל מוצר שנמכר מנסים לפלח את השוק האחד לכמה חלקים, ובכל חלק למכור במחיר שממקסם את הרווח.

דוגמא:

https://www.justmotor.co.il/product/%D7%A9%D7%9E%D7%9F-champion-new-energy-5w30-1

שאלה: למה מי שקונה 20 גלונים משלם 70 ש"ח לגלון ומי שקונה גלון 1 משלם 90 ש"ח לגלון.

תשובה: כי ככה הרווח גדול יותר.

נניח שאבי היה מוכר לכולם ב 70 ש"ח ? האם הוא היה מוכר יותר גלונים?

האם הכמות הגדולה יותר היתה מגדילה את הרווח או מקטינה אותו?

אם הוא היה מוכר לכולם ב 90 ש"ח , האם הוא היה מוכר פחות גלונים?

האם ה 20 ש"ח יותר שהיה מקבל הלקוחות הגדולים היה מפצה על ההפסד בכמות?

מכיוון שאני בטוח שאבי בחור חכם .. וזה עובד לו כבר כמה שנים אז כנראה במחיר אחיד הרווח שלו היה קטן יותר.

כנ"ל קל אוטו... כנראה הניסיון שלהם מראה שיש אנשים שלא מסוגלים לרכוש רכב באינטרנט (למרות שזה רק שובר ב 350 ש"ח),

האנשים האלה ישלמו 5000 ש"ח יותר רק כדי לרכוש את הרכב מהמגרש אחרי שראו ואיש המכירות הסביר להם שעה על מספר סוגי רכבים.

לעומתם יש את רוכשי האינטרנט, אלו לא מפחדים להכניס כרטיס אשראי ולקנות שובר ב 350 ש"ח, ואלו גם עושים סקר שוק

ממוקדים בדיוק איזה רכב הם רוצים ובדר"כ העסקה איתם זריזה ומהירה.

ולכן בשוק הזה המחיר נמוך יותר.

זה עובד להם כבר כמה שנים.. אז כנראה זה המצב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח את זה רמה אחת גבוה יותר.

למה היבואן מעדיף למכור בזול יותר לחברות הליסינג, שהן מרוויחות גם כמה אלפים על הדרך ולא למכור לך ישירות כצרכן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מצליח להבין מדוע זה ככה, אבל באמת, כאשר מגיעים ישירות לחברות ליסינג, המחירים שם גבוהים יותר בכמה אלפים מאשר באתרי תיווך ( מוטודיל, קארקוסט וכו..).

1. פעם עשיתי סקר שוק בין בתי השקעות להוזלת דמי ניהול . חלקם נפנפו אותי עם דמי ניהול מנופחים ושלחו אותי לעבור דרך סוכן ביטוח שהציע דמי זולים בהרבה.

2. מקרה דומה עם מוצרי חשמל כאשר בחלק מהמקרים הגעתי ישירות לחנות היבואן וקיבלתי מחיר לא תחרותי . כששאלתי למה הוא מוכר יותר יקר מאשר משווק וככה הוא מאלץ אותי ללכת לחנות שגוזרת קופון ועדיין מוכרת בזול ממנו התשובה היתה שהוא מעדיף למכור 10000 יחידות למשווקים ולהרוויח טיפה פחות מאשר למכור לבודדים ולאבד את ערוץ ההפצה של המשווק .

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום התקשרו אליי ממוטודיל- יש שני צבעים זמינים. זה דרך אוויס ושילמתי מקדמה 5 אלף. אחד מהם עבר רישוי 11 ק''מ (ראיתי ושמור אבל הצבע פחות לטעמי, צריך לבדוק אם יש מצלמה, באתר של מוטודיל רשום שיש).

אגרת רישוי כמובן אשלם אבל מה שמוזר לי שצריך לשלם 200 ומשהו אגרה (ממה שאני יודע צמ'פיון צריכה לשלם את זה כשהיא מוציאה מהבונדד-כאמור הרכב קיבל רישוי).

בנוסף אני צריך להתקין איתוראן וזה מרגיז לשלם את זה עכשיו.

אצטרך לבדוק אם יש קונקט איט (לדעתי אין), ולגבי שנה 3 אחריות נאמר לי לבדוק מול צ'מפיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רשמת איזה רכב זה, אז קשה להתייחס פרטני לגבי האיתורן.

אני לא התקנתי איתורן , שילמתי פרמייה גבוהה יותר בשנתיים הראשונות.

בשנה השלישית עשיתי ביטוח ב GO ... הם אפילו לא התייחסו למיגון ... אם או בלי אותו מחיר.

לדעתי חסכתי כמה אלפי ש"ח..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה זה באפס ק"מ , המחיר של העברת בעלות הוא 215. כשאני רכשתי רכב אפס ק"מ מקרסו, שילמתי את זה, אבל הצלחתי להוריד את אגרת הרישוי שהם שילמו. מצד שני אצלי היה מדובר ברכב שעמד שנה, אצלך כנראה שלא, אבל שווה לבדוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי דרך לדעת אבל לדעתי הוא לא עמד הרבה זמן בנמל בגלל שזה הדגם המחודש של אוקטביה 1.5 אמבישן שקיים כמה חודשים (סטייל הפך להיות אמבישן). מהה שכן עם האגרות ועם השובר ועם הכספת/איתוראן זה עוד כמעט 3k.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קיבלתי מקל אוטו ייפוי כח להעביר בעלות , הלכתי לדואר ושילמתי את ה 200 ומשהו שקל שם..

תבדוק עם סוכן הביטוח מה המחירים של ביטוח ללא מיגון, שיבדוק במגדל, מנורה והכשרה,

אצלי ההפרש היה כמעט 2000 ש"ח , אבל התקנה של איתורן עלתה 4000 ש"ח (היה צריך איתורן פעיל + 1 לגיבוי) והיה עוד 60 ש"ח חודשי שזה 720 שנתי.

אז בתכלס הביטוח בלי מיגון הוא רק 1280 ש"ח יקר יותר.

בשנה השנייה ההפרש היה רק 1000 ש"ח, אבל שוב 720 ש"ח מנוי שנתי ..

אז יצא ששנתיים שילמתי 1560 ש"ח יותר על הביטוח במקום 4000 ש"ח התקנה של המיגון.

בשנה השלישית כבר לא היה הבדל לעלות הביטוח עם מיגון לבלי מיגון

לגבי המחיר של השובר, זה אמור להיות כלול במחיר של הרכב, כלומר מה שהם מפרסמים זה המחיר כולל השובר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקודה חשובה שלא שמתי לב אליה - האם בתשלום לאוויס אני באמת מקזז את השובר שילמתי למוטודיל (350 שח)? לא הבנתי את זה ככה.

לגבי ביטוח אני אבדוק מחר- האטקה של אבי הספיק כספת ללא איתוראן, מאמין שזה ככה גם האוקטביה למרות שהבנתי שלהתקין כספת זה לא כ''כ בריא לרכב. ראיתי גם שמוטודיל מציעים התקנה של איתוראן/ כספת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופס... בדקתי עכשיו באתר שלהם ואכן פעם זה היה אחרת... ה 350 היה כלול במחיר המפורסם,

ראה הדפסה מ 2017 ..

לגבי הביטוח !!! שים לב למשהו די חשוב..

לכל ביטוח מקיף יש סעיף של חדש תמורת ישן, זה סעיף די חשוב.

כי המחירון של הרכב נופל בצורה משמעותי יום אחרי שקיבלת אותו..

רכשת רכב ב 150 אלף, ויום אחרי המחירון של לוי יצחק מראה שהוא שווה 130 אלף.

הסעיף הזה אומר שבשנה הראשונה תקבל שווי של רכב חדש בדר"כ יש הגבלה עד 15% תוספת למחירון לוי יצחק של הרכב שלך.

אבל יש הרבה חברות ביטוח שמגבילות את זה שהרכב הוא יד ראשונה.. ולכן הרכבים שנרכשים ב 0 ק"מ לא מקבלים את ההטבה הזאת.

יש חברות ביטוח (הכשרה) שהסעיף הזה רשום רכב שלא עברו 12 חודשים מאז שעלה לכביש.

אני לא הייתי מודע לזה.. ומכיר מישהו שהרכב 0 ק"מ שלו הלך טוטלאוס אחרי 3 חודשים..

שברולט טראוורס פברואר 2017.pdf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקודה קריטית ולא ידעתי שאפשר לעשות כזה דבר. זאת אומרת שאם חלילה הרכב הולך טוטאל-לוסט אז אקבל מחירון כמו של יד 00? השאלה מה ההבדלים בפרמיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבדלים בפרמייה לא יודע..

אצלי דווקא הכשרה יצא יותר זול מכל השאר והם גם לא דורשים מיגון (לפחות ברכב בן שנתיים)

מעלה את הפוליסה של הכשרה, אם מישהו מבין יותר טוב ממני ויכול להביע דיעה על סעיף חדש תמורת ישן (בעמוד האחרון).

אצל חברות אחרות בהגדרה של רכב ישן מופיע יד ראשונה - פה מופיע רק 12 חודש מתאריך העלייה לכביש

הכשרה מקיף.pdf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1773 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...