Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוטודיל-חוו''ד

diller
שימו לב! השרשור הזה בן 1746 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברצוני לרכוש דרכם אוקטביה 1.5 אפס ק''מ. שאלתי האם ניתן לראות את הרכב לפני ביצוע רכישת השובר ונאמר לי שלא. האם זה לא סיכון לרכוש בצורה הזו? לא מדובר על רכב חדש מהיבואן אלא רכב ששהה סדר גודל שנה בנמל ולכן החשש לרכוש לפני שאני רואה הרכב.

אודה לחוות דעת במידה ואחד מכם רכש דרכם.

תודה,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מוטודיל קשורים לצ'מפיון. הם מחזיקים הרבה רכבים שלא נמכרו בסוכנות אז הם מגיעים לשם.

יש להם הרבה כאלה, לא משהו מיוחד.

בעיקר זה כל מני ידניות וכאלה שאין להם ביקוש.

אתה הולך לשלם אלפי שקלים מתחת למחירון בלי שום סיבה.

תעשה סיבוב במגרש שלהם, תראה על מי מדובר.

(הסוכנות של אסטון מרטין נמצאת בתוך הסוכנות שלהם בבני ברק, מעניין)

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאתה מתבלבל (עם אוטו דיל?). מוטודיל זה אתר שמקשר לכל מיני חברות ליסינג (וכנראה גם ליבואנים מקבילים, למשל של טויוטה). בכל אופן, הידניות היחידות שיש במוטודיל הן טנדרונים, מסחריות וטנדרים.

ממש לא כל רכבי האפס ק"מ עמדו שנה, בחלק (לא קטן) מהמקרים מדובר פשוט בערוץ הפצה נוסף, בעיקר לרמות האבזור הנמוכות (אבל לא רק).

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקטביה 1.5 מיוצרת רק כחצי שנה כך שמלאי ישן לא תקבל. אבל סביר תקבל מחיר דומה ישירות בחברות הליסינג בלי לשלם על שובר.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור ביקש חוות דעת ... כלומר מישהו שרכש ויכול לספר משהו..

אז אני רכשתי ממוטודיל רכב לפני שנתיים וחצי ושלושה אנשים רכשו חודש חודשים אחרי בעקבות המלצה שלי , לכולם היה בסדר גמור.

לא הכרתי בכלל את הערוץ הזה לפני שנתיים וחצי ולכם קצת חששתי.

אז לפני התשלום של ה 350 ש"ח צלצלתי למוטודיל, הם אמרו שהם גובים רק 350 ש"ח על השירות ומעבירים אותי לחברת ליסינג,

ואם הרכב לא יהיה לשביעות רצוני או לפי הפרסום שלהם אז הם יחזירו לי את ה350 ש"ח.

במקרה שלי ושל 3 החברים העבירו אותנו לקל אוטו (לדעתי היום לקל אוטו יש אתר משלהם והם לא עובדים עם מוטודיל),

בשיחה הראשונה עם קל אוטו הם רצו 1000 ש"ח עוד בטלפון על לשריין את הרכב ולארגן לי אותו במגרש הקרוב לביתי.

סירבתי ורציתי לראות את הרכב לפני שאני משלם עוד משהו.

מכיוון שהיה מדובר ברכבים שכבר עברו רישוי הסכימו והפנו אותי למגרש הרכב עמד בו.

הגעתי מבלי לתאם , ראיתי את הרכב (היה חדש לחלוטין עם 2 ק"מ), רישיון הרכב היה באוטו וניתן היה לצלם אותו לראות את ה VIN

המחיר שאיש המכירות דרש במגרש היה גבוה בכמה אלפים מהמחיר שהיה נקוב לי בשובר.

וזה לא היה האיש מכירות בערוץ של השוברים.

למחרת שילמתי את ה 1000 ש"ח ושלחו לי חוזה שנקוב בו מספר הרכב שראיתי.

בדיקה של ה VIN העלתה שהרכב ייוצר ביוני במקסיקו , הרישוי בארץ היה בספטמבר ומועד הרכישה שלי היה דצמבר.

כרגע את מסכן רק 350 ש"ח , תעשה צילום מסך מלא של כל הפרטים שמופיעים באתר מוטודיל,

שלם את ה 350 ש"ח ותתקדם, שתקבל את הפרטים של חברת הליסינג תראה האם יש להם את הרכב במלאי אחרי רישוי

או שהם מקבלים את הרכב אחרי שאתה חותם .. ואז ברור שלא תצליח לראות אותו לפני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אנחנו רכשנו פיאט טיפו להורים שלי דרך מוטודיל.

לפני שנה, זה לא היה בדיוק דרך מוטודיך, ראינו את המחיר ודיברנו עם השירות לקוחות שלהם,לא זוכר איל אבל אבא שלי הבין מהם שהרכב נמכר ע"י קל אוטו, הגיע לשם קיבל מחיר מעל 5000 שח יותר ממה שפורסם באתר.

לבסוף הסכימו להגיע למחיר שהיה רשום במוטודיל. ביקשנו לראות את הרכב הפנו אותנו למגרש כ150 ק"מ מהבית. נסענו ראינו נתנו מקדמה והתקדמנו.

שורה תחתונה קיבלנו ב8 או ב9 בספטמבר רכב שעלה לכביש בסוף יוני, ככה שהוא לא עמד יותר מדי.

מאוד מרוצים מהרכישה והשירות.

מוטודיל יכול לתת לך אחלה נקודה למיקוח.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא חייב לעמוד שנה בבונדד , אבל זה בדיוק המשפטים שאנשים שקונים את אותו רכב בכמה אלפי שקלים יותר דרך סוכנות היבואן צריכים להגיד לעצמם כדי להצדיק את הקניה שלהם..

0 ק"מ והרכב שנמצא בסוכנות היבואן , זה בדיוק אותו רכב שהגיע באותה אוניה לנמל אשדוד דרך אותו יבואן מאותו יצרן.

מלבד העובדה שתרשם "כיד 01" על רכב חדש לחלוטין , אין שום הבדל. ועדיין הולכים לצוץ עוד עשרות אם לא מאות דיונים זהים לזה כל פעם מחדש :turn-l:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1746 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...