Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חניית רכב יוקרה/"מיוחד" ברחוב

MostlyWicked
שימו לב! השרשור הזה בן 1745 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחרונה התחילו אצלי הרהורים להשתדרג למשהו מעניין יותר מסופרמיני או משפחתית רגילה כשיגיע הזמן להחליף את הרכב. יש דבר אחד שמרתיע אותי יותר מהכל בעניין הזה (יותר מתקציב, ביטוח, אמינות, פרקטיות ושאר הגורמים שמונעים מישראלי ממוצע להתנייד באאודי או באלפא) - נושא החניה.

בבניין שאני גר בו כרגע אין חניה, ואני חונה ברחוב. השכונה שאני גר בה גם... לא רמת אביב ג' בואו נגיד (למרות שהיא גם לא שכונת פשע נוראית, פשוט שכונה ענייה יותר מהממוצע). בגדול לא ראיתי רכבי יוקרה חונים בשכונה שלי בכלל (ראיתי אלפא 147 אבל זה רכב ישן ולכן הוא מטרה פחות "מפתה"), ויש לי חשש גדול להעמיד רכב מנקר עיניים, או לא נפוץ בכללי, בעיקר כזה שנראה כמו רכב חדש.

הסיכון של משאית שתגלח את הרכב, שילדים יעברו עליו עם מפתח, או ישברו משהו... להעמיד איזה לקסוס ברחוב בערב, לעלות הביתה וללכת לישון נשמע לי לא פשוט בכלל, הרבה יותר קשה מרכב "בנאלי" יותר, ואני לא מדבר פה אפילו על משהו כמו מזראטי, גם משפחתית פלוס שעולה כמו יונדאי טוסון ממוצעת (אבל בולטת יותר ממנו) נשמע לי מפחיד להשאיר ככה.

אז מה הפתרון? לעבור דירה? לוותר על השדרוג? אין אנשים ללא חניה שקונים רכבים כאלה? או שאולי אני מגזים ומפריז בסיכונים? למי יש נסיון ועצה בנושא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני רואה אנשים עם רכבי יוקרה מחנים בכל סוגי הרחובות והשכונות.

לעיתים לכסות את הרכב יכול לתת איזשהו שקט ואיתו גם חשש חדש - אולי יגנבו את הכיסוי? אולי הכיסוי ימשוך עוד יותר עיניים?

מהניסיון שלי עם כיסוי למשל - הוא מסבך את העניינים למי שרוצה לעשות נזק, ובמיוחד כיסוי עבה יכול גם למנוע שריטות ושפשופים מעוברי אורח ופתיחת דלתות למיניהם.

אם אתה יודע שלא תהיה שקט, הייתי מעדיף את הרווחה הנפשית על פני רכב יוקרתי יותר, לפחות עד שתעבור לדירה שתאפשר את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה פתרון אתה מחפש?

אם אתה יכול ורוצה לעבור דירה בשביל חניה טובה יותר - תעבור. לא יכול או רוצה לעבור? וותר על השדרוג או שתשלים עם העובדה שהכל יכול לקרות. ומה תעשה אם תהיה לך חניה מדהימה, ואז תיסע לאנשהו ושם לא יחכה לך מקום חניה מהסרטים? תחזור הביתה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנו יש חנייה פרטית שמאוכלסת כבר בשני בנציות, אני קניתי את השלישית ולצערי אין לי מקום ואני מחנה ברחוב.

(אם כי בקרוב, חנייה אחת אמורה להתפנות).

החשש כמובן קיים, אבל מעולם לא נגעו לי בשום רכב, אני לא חושב או לפחות מקווה שהמצב יהיה שונה עכשיו.

מכות חנייה יכולות לקרות בכל מקום ככה שאי אפשר להיות מוטרד מזה כל הזמן. מה שצריך לקרות יקרה, בין אם זה בבית או מחוץ.

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שיש לו רכב יוקרה יש לו כסף גם לעשות ציפוי איכותי שיעזור נגד מפתחות, סימני דלתות ועוד.

לגבי השאר, משאית יכולה לגלח גם בנסיעה, זה לא באמת משנה.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

Citroen C4 Grand Picasso 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה פתרון אתה מחפש?

אם אתה יכול ורוצה לעבור דירה בשביל חניה טובה יותר - תעבור. לא יכול או רוצה לעבור? וותר על השדרוג או שתשלים עם העובדה שהכל יכול לקרות. ומה תעשה אם תהיה לך חניה מדהימה, ואז תיסע לאנשהו ושם לא יחכה לך מקום חניה מהסרטים? תחזור הביתה?

אם הייתי יודע איזה פתרון אני מחפש לא הייתי שואל 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הייתי יודע איזה פתרון אני מחפש לא הייתי שואל 8)

אז אם כולם פה יכתבו לך לעבור דירה, אתה תעבור?

תקנה את הרכב שאתה רוצה, ותגן עליו הכי טוב שאתה מסוגל. מעבר לזה הכל יכול לקרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אם כולם פה יכתבו לך לעבור דירה, אתה תעבור?

תקנה את הרכב שאתה רוצה, ותגן עליו הכי טוב שאתה מסוגל. מעבר לזה הכל יכול לקרות.

בינתיים קיבלתי דווקא טיפים יפים ומועילים, כמו האפשרות לשכור חניה, לעשות ציפוי נגד שריטות, ולקנות רכב בצבע לא בולט. כל אלה רעיונות שאולי לא הייתי חושב עליהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה כל המרצדסים ולקסוסים מלפני 10-15 שנה? בצ'קונייה של בת-ים, נתניה ויתר ערי החוף. אין שום בעיה. יודעים שזה אוטו של תושב השכונה שיכול להתנהג שכונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לדעת לחנות, או שאתה חונה כמו כל רכב רגיל וחוטף מדי פעם מכות דלתות, שריטות מקנאים וכד', או שאתה חונה בחניות נכונות, לא צמוד לרכבים אחרים, הולך קצת ברגל בשביל זה וכד'.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם קניית רכב מסוים מייצרת כל כך הרבה פאניקה,הייתי מוותר עליו וישן טוב בלילה עם מאזדה 3 בחנייה.

כל רכב חוטף מכות ושריטות,בין אם בכוונה או שלא.

מישהו עם מפתח/נהג שנתן רוורס ולא השאיר פרטים/ילד על אופניים שלא הספיק לבלום וכו'.

תשלים עם זה מראש,ותהנה מהרכב והאיכויות שיש לו להציע מעבר לטיב הצבע שלו.

גם אם תחנה אותו כל יום בחניון סגור ברמת אביב ג',יום אחד תסע לאשדוד לחתונה של מישהו מעבודה וישרטו אותה שם.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השנקל שלי:

תעדיף רכישת רכב שיש לו פה ושם שריטות (המגולמות במחיר הרכב, כמובן). ככה לא יכאב לך הלב עם כל שריטה.

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפגיעות האלה קורות בכל רכב, וצרי עין ישרטו לך גם אלטו, אם מקנאה ואם מסיבה אחרת. לי שרטו מכונית בת שבוע מדגם שאינו מנקר עיניים, פשוט כיון שבמקום בו חניתי עוברים אנשים שאינם מסוגלים לראות רכב שלם.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1745 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...