Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוזוקי אלטו 15 - מנורת לחץ שמן

Pilot99
שימו לב! השרשור הזה בן 1767 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב לכולם!!

ברשותי סוזוקי אלטו 2015 ידנית,

נסעה כ70K.

לאחרונה שמתי לב שכשאני פונה שמאלה, בעיקר בכיכרות, ובעיקר בסל"ד נמוך-

נדלקת לי המנורה בלוח מחוונים של לחץ שמן נמוך [נורה אדומה עם המנורה של אלאדין ;)].

האוטו עבר לפני חצי שנה בדיוק כחלק מטיפול תקופתי החלפה של שמן [5W10] ומסנן שמן, כמות השמן תקינה ולא ידוע על נזילות.

מישהו נתקל בדבר כזה? רעיון? כיוון?

ואם לא, המלצה על מוסך זול ואמין לבדוק את הנושא? לא דווקא מורשה וכו'...

נ.ב. בשבועות האחרונים ישלי עליה של כ10-15 אחוז בצריכת דלק. קשה לי להאמין שזה קשור, אבל נתון קיים, אז ציינתי.

הצריכה עדיין מעולה והיא כליטר לכל 15-16 ק"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל תקלה החל ממגע רופף דרך מפסק לחץ שמן תתכן וכדי לא לגרום לנזק לא רצוי למנוע חובה לגרור את הרכב למוסך.

מהיכן אתה בארץ ?

מרכז

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם חושב שהבעיה היא בחיווט ליוניט או היוניט עצמה.
כלומר לגשת למוסך ולבדוק עם מודד לחץ שמן? (כמובן אחרי בדיקה של החיווטים)

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ מנסיון? אני די תפרן והמחיר קריטי לי...

(וזו גם בדיוק הסיבה שאני רוצה מישהו הוגן ו'בנאדם' כדי שלא יתקע לי פתאום שסתומי לאגר עשויים אירדיום מועשר במחיר מבצע חד פעמי של 12345₪)...

IN THRUST WE TRUST!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צור קשר עם חברי כנופיית הטיפולים השוטפים
מאוד רציתי, אבל לא מצרפים אותי לקבוצת פייסבוק כבר כמה ימים. עוד רעיון איך ליצור קשר?

IN THRUST WE TRUST!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואי וואי.

מסתבר שפעם קודמת שבדקתי שמן לא ניקיתי מספיק טוב את הסטיק ולכן היה נראה לי שלא חסר.

מסתבר שהיה חסר 2 ליטר [כשבמילוי של טיפול תקופתי אמור להיות 2.9ל'].

מילאתי ונראה בימים הקרובים אם המנורה באמת לא נדלקת ושאכן לא נשפך שמן (יש סימני שפיכה מסביב לפתח המילוי).

ואולי אפילו שיפור בצריכת הדלק...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1767 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...