Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תיקון רכב לאחר תאונה

unoo
שימו לב! השרשור הזה בן 1777 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

אני מעוניין לתקן את הרכב שלי שעבר תאונה ואין ביטוח מקיף עליו.

המחירון שלו באיזור ה30 אך הוא יקר לליבי ואני רוצה להשקיע בתיקונו.

הפגיעה ברכב שלי הייתה מצד ימין, מה שאומר שהדברים הבאים צריכים להיות מוחלפים/מתוקנים:

החלפת דלת בצד ימין - כולל שמשה שלה, ומראת צד,

פחחות בכנף הימנית, מתחת לדלת, ומשמאל לדלת. (התעקמו מהפגיעה)

בשמשה הקדמית יש סדק של כמה סנטימטרים, בערך 5 - האם צריך להחליף אותה או שניתן לתקן?

כריות אוויר בצד שנפתחו - מה צריך לוודא שזה יטופל במוסך כמו שצריך ולא מחפפים? איך ניתן לבדוק את התקינות שלהם? מחיפושים שלי בפורום ראיתי שיש מוסכים שמתקינים נגד שמשדר למחשב שהכל בסדר למרות שהכריות לא באמת תקינות.

וזהו פחות או יותר,

מה שאני רוצה לדעת זה מה מבין הדברים הנ"ל יש מוסכים שעלולים לעגל בהם פינות ולא לתקן כמו שצריך. במיוחד הכריות אוויר.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה התעקם משמאל לדלת? עמוד בין הדלתות?

אני חושש שהתיקון של כל מה שרשמת יעלה יותר ממה שתצליח לקבל על הרכב אחרי התיקון. ואם יש גם פגיעה בעמוד ( שזאת פגיעת שלדה בעלת משמעות גבוהה לכל דבר ) הרכב גם יורד ברמת הבטיחות הפאסיבית שלו אחרי התיקון.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה התעקם משמאל לדלת? עמוד בין הדלתות?

אני חושש שהתיקון של כל מה שרשמת יעלה יותר ממה שתצליח לקבל על הרכב אחרי התיקון. ואם יש גם פגיעה בעמוד ( שזאת פגיעת שלדה בעלת משמעות גבוהה לכל דבר ) הרכב גם יורד ברמת הבטיחות הפאסיבית שלו אחרי התיקון.

זה רכב 3 דלתות, אין שם עמוד בין הדלתות, (אולי יש עמוד שם בכל זאת?) ואני בעיקרון לא מתכנן למכור את הרכב בעתיד הקרוב וגם הרחוק. אז לא ממש אכפת לי מרווח עתידי, יש לו ערך בשבילי מעבר לכסף.

קיבלתי הצעות פחות או יותר מכמה מוסכים שונים, ואני מוכן לשלם כמה שביקשו, שזה באיזור ה15,000, אני רק רוצה לדעת מה אני צריך לוודא שהם טיפלו בו כמו שצריך ולא עיקמו פינות, ובדגש מהבחינה הבטיחותית, כמו כריות אוויר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פגיעה מצד ימין- האם אתה אשם בתאונה ?

בכל מקרה לא הייתי מתקן רכבב בכזה סכום, מוכר אפילו בחצי מהמחירון ( אם יש פגיעת שילדה) ובהפרש קונה רכב אחר זהה אם הוא לא נדיר.

אם אתה עדיין מתעקש, חפש פחחים מומלצים בפורום וקבל מספר הצעות מחיר.

לצערי כן, אין לי מה להאשים את הנהג הפוגע.

הצעות קיבלתי, רק רוצה לדעת איך לוודא שהדברים שכתבתי מטופלים כמו שצריך כמו כריות האוויר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1777 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...