Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחיר 4 רפידות וצלחות ברקסים (קדימה ואחורה) לאון 1.8 fr 2015

SeatLeonFR15
שימו לב! השרשור הזה בן 1778 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

רציתי לשאול כמה אמור בערך לעלות לי להחליף את כל הרפידות והצלחות ברכב שלי (סיאט לאון FR 1800 טורבו 2015) 4 רפידות ו4 צלחות.

קיבלתי הצעת מחיר כולל עבודה 3,350 למקורי! מחיר הגיוני? אני שם הכל מקורי ברכב מהדבר הכי קטן ברכב לא מתפשר..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש תואמי מקורי וחברות טובות כמו ברמבו ורמסה ו trw וכו שאיתם תגיע אולי ל 2 שליש מחיר ממה שקיבלת. הם יעשו את אותה עבודה. לא כואב לך הלב על לשים סכומים שכאלה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש תואמי מקורי וחברות טובות כמו ברמבו ורמסה ו trw וכו שאיתם תגיע אולי ל 2 שליש מחיר ממה שקיבלת. הם יעשו את אותה עבודה. לא כואב לך הלב על לשים סכומים שכאלה?

בטח שכואב הלב תאמין לי אבל אני אוהב את הרכב שלי.. איזה הכי טוב לשים ממה שאמרת? ובטוח שזה יעשה עבודה טובה כמו המקורי לא ישרוק אחרי יומיים וכו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק כמה עולות צלחות של חברת ברמבו ורפידות של פרודו, שילוב מעולה לא פחות ממקורי.

סגור אחי.לא עדיף גם רפידות ברמבו שיהיה אותו דבר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הרכב בן 4 או פחות וכבר נדרשת החלפת צלחות ?

גש לעוד מוסך לקבל חוות דעת נוספת- אצלי ברכב משנתון נמוך יותר לא הוחלפו צלחות מעולם והרכב על 86000 קמ כמעט.

מה סגנון הנהיגה שלך? אני לוחץ, הרכב מבקש ממני את זה חח.. עוד לא בדקתי אם באמת אני צריך צלחות, מה שבטוח אני חייב לעשות זה רפידות ביקשתי הצעת מחיר למקרה הכי גרוע, נקווה שלא יהיה צריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי רכב מאותו הקונצרן. אני פעיל בפורום כבר לא מעט שנים ויצא לי לדבר עם הרבה בעלים של רכבי VAG.

זה נכון שיש תופעה של רפידות תחליפיות ששורקות, אפילו אם הן OEM איכותיות.

לא יודע להגיד לך לגבי היצרנים שהומלצו כאן. אני יודע שכשהגיע הזמן להחליף רפידות וצלחות ברכב שלי (פעם ראשונה אחרי 110 אלף ק"מ, החלפתי את כל הסט במכה אחת) הלכתי על מקוריות כי שריקות זה משהו שאני בטוח ארגיש בו. עלה בערך מה ששילמת אבל יצא מעולה ולא שורק.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הרכב בן 4 או פחות וכבר נדרשת החלפת צלחות ?

גש לעוד מוסך לקבל חוות דעת נוספת- אצלי ברכב משנתון נמוך יותר לא הוחלפו צלחות מעולם והרכב על 86000 קמ כמעט.

מה זה קשור לשנה?

אם כבר, כמה ק"מ? מה סגנון הבלימה?

כל דגם אצל כל יצרן "אוכל" אחרת את הבלמים.

מעדיף לא לנקוט בשם היצרן אבל אצלו צלחות ורפידות כבר ב30 אלף גמורות עד לברזל באופן סידרתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה מקורי? סיאט, או VAG לצרוך העניין, לא מייצרים לא רפידות ולא צלחות. תבדוק מי היצרן ואם זה כל כך חשוב לך - תקנה ממנו. עדיין תשלם חצי ממה שהציעו לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר החלפת פעם אחת רפידות, בפעם שניה כבר צריך להחליף צלחות.

אם לא אז זה רק רפידות.

3350 שקל לא הרבה כסף, בהתחשב שמחליפים צלחות פעם אחת ב100 אלף ק"מ פחות או יותר.

קח בחשבון שהחליפי יעלה 2000 שקל +, אז לא כזה הבדל גדול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שמחליפים צריך לעשות מדידה של הצלחות ושל הרפידות. אחרת המוסך ישמח להחליף לך רפידות וצלחות חצי שחוקות בטיפול. אגב ההחלפה של הזאת היא לא חלק מהטיפול, מחליפים מתי שנגמר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1778 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...