Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על ניסאן מיקרה

Dani be1980
שימו לב! השרשור הזה בן 1770 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אשמח לחוות דעת על ניסן מיקרה מודל 2013 גיר אוטומט נפח 1.2 שמעתי בשנתון הזה יש בעיות אשמח לפירוטים ועם משתלם לקנות תרכב

אגב הרכב הוא לאישה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חסכונית מאוד אבל רעשנית בגלל מנוע שלושה צילינדרים ובידוד לא ואוו די מרגישים שהאוטו לא הכי מודרני שיש אבל היא בהחלט משתלמת לאורך זמן כיום גם הם נמכרות במחיר ממש נמוך שנתון 2015-17 נמכרים סביב ה20,000-35,000

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי האישי. אוטו מכוער ביותר.

לא נוח בעליל.

נוחות נסיעה של מלגזה.

ויש עוד חסרונות.

לאחי יש כזו 2015 הוא מרוצה אבל אני לא אוהב את הרכב הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי האישי. אוטו מכוער ביותר.

לא נוח בעליל.

נוחות נסיעה של מלגזה.

ויש עוד חסרונות.

לאחי יש כזו 2015 הוא מרוצה אבל אני לא אוהב את הרכב הזה.

אני איתך הרכב מזעזע (לטעמי) אמא שלי השכירה אחת יותר שמעתי את המנוע מאשר רעשי כביש הזכיר לי מכסחת דשא

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1770 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...