Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה 3 2007- לפעמים לא מגיב לשלט קודן של קוברה

Zeev Fuchs
שימו לב! השרשור הזה בן 1750 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי

הרכב ברשותי כחצי שנה, במהלכן קרה לי כבר שלוש פעמים שכשאני לוחץ את הקוד על השלט אין שום צליל פתיחת נעילה- וכמובן שכשאני פותח עם המפתח עצמו יש אזעקה ולא ניתן להניע.

כשזה קורה, זה לא מגיב לשני השלטים שברשותי, ונמשך כמה שעות עד שזה פתאום כן עובד בצורה הרגילה- פשוט עושה את הקוד בשלט ושומע צליל פתיחת נעילה.

כשזה קרה בפעם הראשונה, התקשרתי לקוברה וניסיתי לפתוח את הנעילה בשיטה שהדריכו אותי - שיטה מוזרה עם הסוויצ' שסופרים הבהובים... (למי שמכיר) ללא הצלחה.

לבסוף כשניסיתי כעבור שעתיים שוב, פשוט השתמשתי, בשלט בצורה הרגילה- הרכב הניע.

בגלל שדאגתי ששוב יתקע האוטו, נסעתי למקום של הטיפולים שקוברה המליצו לי להגיע אליו (בירושלים) - אך הבעלים אמר לי שהוא לא יודע מה היתה הבעיה ושהוא לא יכול לתקן משהו שכרגע עובד:lol:

אמר שהדבר היחיד שהוא יכול לעשות זה להסיר את הקודן, או להחליף אותו למשהו אחר ב700 שקל.

עכשיו זה קרה שוב, ואני ממש רוצה לפתור את הבעיה כי אי אפשר לדעת מתי הרכב יעבוד ומתי לא, יש למישהו רעיון?

עריכה אחרונה על ידי Zeev Fuchs
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם המקרים התרחשו באותה חניה / אותו אזור ?

קרה לי מקרה דומה עם האופנוע (אזעקה עם ביפר). אחרי מספר פעמים שמתי לב שהתופעה מתרחשת באותו במקום והמתנה של כמה שעות / דרדור של האופנוע 2-3 מטרים גורמים לשלט לחזור ולעבוד.

בפעם הבאה שזה יקרה (מקווה שלא, אבל אם כן) נסה לדחוף את ברכב מספר מטרים ולנסות שנית. יכול להיות שיש באזור משדר שגורם להפרעות בקליטת השלט.

עוד ניסיון יהיה לקצר טווחים, להחליף סוללה בשלט לחדשה ולנסות ולהקיש את הקוד לפתיחה כשבשלט מוחזק כמה שיותר קרוב לאנטנה שברכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאתה מבטל את הקודן וודא שהביטוח אינו דורש אותו (בהנחה שיש לך מקיף). הסבירות שזה המצב גבוהה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאתה מבטל את הקודן וודא שהביטוח אינו דורש אותו (בהנחה שיש לך מקיף). הסבירות שזה המצב גבוהה.

מה ההגיון לעשות ביטוח מקיף לרכב בן 12 שאינו רכב נדיר? ההבדל בפרמיה בין חובה + צד ג׳ (שתמיד כדאי לעשות) למקיף בד״כ לא מוצדק עבור רכב כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא התיחסתי להגיון. התיחסתי למצב אפשרי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם המקרים התרחשו באותה חניה / אותו אזור ?

קרה לי מקרה דומה עם האופנוע (אזעקה עם ביפר). אחרי מספר פעמים שמתי לב שהתופעה מתרחשת באותו במקום והמתנה של כמה שעות / דרדור של האופנוע 2-3 מטרים גורמים לשלט לחזור ולעבוד.

ואו כשאני חושב על זה, זה תמיד קרה כשניסיתי לצאת מהחניה ליד הבניין של החברה! הזוי ביותר.. גם באופנוע שלך זה היה קוברה?

תודה לכולם על העיצות, נוסע מחר להסיר את המערכת ולבדוק אם עדיף קודן אחר או פשוט שלט נוחות וזהו (אין ביטוח מקיף)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואו כשאני חושב על זה, זה תמיד קרה כשניסיתי לצאת מהחניה ליד הבניין של החברה! הזוי ביותר..

לי היו מקרים דומים בירושלים באזור משרד רוה"מ (עם טויוטה וורסו) ובית רוה"מ החדש (מול משרד החוץ) עם מיצובישי אאוטלנדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי מקרה דומה במאזדה 3 ספיריט 2008

אחרי שנתקעתי 3 פעמים בגלל האזעקת קוברה. החלטתי להעיף אותה

כשהגעתי למתקין הוא רצה 300 שח להסיר אותה או 500 על קודנית אחרת.

אמרתי לו שיסיר וזהו

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1750 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...