Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למישהו יש ניסיון עם ביטוח של ליברה (החברה החדשה) ?

ni4ni
שימו לב! השרשור הזה בן 1751 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

הביטוח מסתיים ואני מתלבט אם לבטח (חובה ומקיף) בליברה.

בהיבט הכספי הם נתנו את ההצעה הזולה ביותר ביחס למה שהפוליסה נותנת וזה מתוך 4 חברות שבדקתי.

מצד שני אין נסיון איתם ואני לא יודע איך הם מתנהגים במקרה שצריכים אותם (כמה מהר משלמים תביעות, מה רמת השירות ברגע שצריך מוסך/גרר וכל זה).

הם אמנם קיימים זמן קצר אבל אולי למישהו היה נסיון מעשי איתם (ממש מקרה ביטוח ולא רק ששילמת להם וקיבלתם קובץ PDF) ?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המאזדה שמכרתי אתמול שלשום הייתה מבוטחת בליברה.

לא יצא לי לתבוע את החברה, אבל יש להם אחלה שירות. עונים מהר, מטפלים מהר, וגם ביטלו מהר.. ואם זה מדאיג אותך, אז גם עברתי טסט עם הביטוח הזה.

יצא לי זול ב800 שקל מההצעה הכי זולה שקיבלתי בזמנו.

לצערי מרצדס ובמוו הם לא מבטחים כרגע, רק משנה הבאה.. והזמינו אותי לבטח אז :)

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מבוטח אצלם אבל לא יצא לי להשתמש בהם לשמחתי.

אני דווקא מרגיש שהארגון פחות יעיל מבחינה שירותית, ההרשמה היתה קלה ומהירה אבל בקשה פשוטה כמו לשלוח לי את הפוליסה לדואר הפיזי הם פחות הצליחו לעשות עד עכשיו.

המחיר שהציעו לי והכיסוי ביחס למחיר היו ממש טובים אז הלכתי על זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שבועיים ליברה נתנו לי הצעה טובה למקיף וחובה, והתקשרו כמה פעמים באותו היום לראות מה החלטתי. את הראל סוויץ' פסלתי על הסף כי הם דורשים התקנת איתוראן ברכב לניטור הק"מ, ואלוהים רק יודע מה עוד מנטרים שם (אני ושרצקי לא חזקים ביחסי אמון)את נתוני ההצעה שלהם העברתי לפניקס שאני מבטח שם תמיד, שנתנו מקיף מלא, ללא הגבלות ב 300 שקל פחות מליברה.

חובה ומקיף שהיה 4000 וירד ל 3500, 3300 עכשיו כבר ב 2800

מישהו אמר מלחמה?

Rub it in their noses and let them sneeze...

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1751 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...