Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיית גיר ביונדאי i30 2008

Meital Danielov
שימו לב! השרשור הזה בן 1770 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום כולם/ן,

**ברשותי יונדאי i30 שנת 2008, עשה 150,000 ק"מ.

בזמן האחרון הרכב "זורק" את עצמו ומיד אחר כך הוא לא מצליח לעלות הילוך ונתקע באזור ה70-80 קמ"ש ונחנק. הסל"ד לא מצליח לעלות.

לאחר שהרכב קופץ נדלקת נורת תקלה שנכבת לרוב כשמכבים את המנוע.

לקחתי את האוטו למוסך והפתרון שהיה לו להציע זה לברר על גיר חדש לאוטו בלי יותר מידי הסברים.

אשמח להתייעצויות/פתרונות מהמומחים שמכירים את התקלה, השמן גיר נראה דיי נקי ממה שהספקתי לראות , לא ידוע לי על החלפת שמן גיר מלפני , האם זה עשוי להיות הפיתרון ?

** אני מודעת לתקלות חשמל ביונדאי i30, החלונות מקבלים חשמל בדילאיי. לפעמים לא נסגרים/נפתחים עד שמשחקים איתם הרבה זמן ואז הם מגיבים.

מה הפתרון והאם זה אפשרי לעשות את זה לבד ? (אשמח להסבר של מה להזמין ומה עושים)

תודה על ההתייחסות, מיטל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלפת שמן גיר אולי תעזור, אצל חבר שרצה להחליף שמן מנוע ובטעות ניקז שמן גיר, אחרי שהבנו את הטעות ושמנו שמן גיר חדש הרכב העביר הילוכים הרבה יותר טוב.

לגבי החלונות לא יודע , אותה בעיה הייתה גם אצלו והוא ריסס ספריי מגעים, עזר קצת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור התחלה יש לבצע סריקת תקלות לראות מה התקלה בדיוק. תגידי מהיכן את ומישהו פה באיזורך ישאיל לך סורק אוניברסאלי. בגדול ניראה לפי מה שאת מתארת שהבעיה אכן מהגיר אך קודם לבדוק מה התקלה באמצעות סורק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נורת התקלה היא נורת מנוע או נורה אחרת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאןר אתה מתכוון כולל החלפה? אם כן אתה בוודאי הוזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, ברור שמפירוק, אבל אני חשבתי כבר שכללת את העבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור התחלה יש לבצע סריקת תקלות לראות מה התקלה בדיוק. תגידי מהיכן את ומישהו פה באיזורך ישאיל לך סורק אוניברסאלי. בגדול ניראה לפי מה שאת מתארת שהבעיה אכן מהגיר אך קודם לבדוק מה התקלה באמצעות סורק.

היי תודה על התשובה,

אני ממנחמיה (ליד הכנרת), הסורק הראה על בעיית מנוע (אני אברר בדיוק מה הקוד תקלה) והמוסכניק אמר שינסה "לאפס" ולבדוק אם זה קורה לי שוב.

בטוחה שזה לא הפיתרון בכל מקרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקוד תקלה הוא : transmission control system

המוסכניק הסתכל על הכבל החיצוני של הגיר ואמר שנראה תקין, עשה סיבוב באוטו וחזר היום עם הצעת מחיר לאחר שבירר על החלקים ,כמה דברים :

לדעתו זה או הצמה של הגיר או החיישנים,

הציע שיפתח את האוטו ויבדוק, אם במידה והצמה לא תקינה- החלפה תעלה 2400 כולל מע"מ

אם במידה החיישנים (אם הבנתי נכון אחראים על ויסות לחץ שמן גיר?) לא תקינים אז העלות גם עולה בסביבות ה2400 והמליץ בסכום הזה לחפש גיר חלופי שהוא מעריך שיעלה באזור ה3800 מיד שנייה כולל החלפת שמן גיר+כולל עבודה.

בנוסף, הבלמים שלי שורקים- אמר כי יבדוק(לא בדק לעומק פעם שעברה שהייתי אצלו) , אם צריך רפידות וצלחות גם קדימה ואחורה יעלה 1530 כולל מע"מ

האם המחירים נשמעים הגיוניים ? מה ההמלצות ?

יצאתי קצת מבולבלת עם כל ההצעות מחיר האלה

תודות תודות ♥♥

עריכה אחרונה על ידי Meital Danielov
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה את? שנשלח אותך לבעל מקצוע הגון עם מוניטין, כדי שבטוח לא תפלי בפח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1770 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...