דף 4 מתוך 4 ראשוןראשון 1234
מציג תוצאות 46 עד 60 מתוך 60

נושא: למה לא מייבאים רכבים חשמליים לארץ?

כותב הרבה. מאוד. הסימלון של sperial

בעניין: למה לא מייבאים רכבים חשמליים לארץ?

אלעד - רד ממרומי הפרבר האמריקאי העשיר למעמקי הרחוב הישראלי הממוצע. אין כאן המרחבים האמריקאיים, אין כאן מגרשי החניה האמריקאיים ומספר האנשים שיוכלו להרשות לעצמם Tesla S בטל בששים. הרוב כאן נוסעים בקורולה ומטה, הרחובות צפופים ואם מישהו יתפוס את החניה ליד המטען ל-9 שעות (נניח 8 שעות עבודה ועוד קצת סעפ"שים) לא יהיה מקום לאחרים לטעון את הרכב. אני אגלה לך משהו: אני עובד לעתים מזומנות ליד מגרש החניה של מת"ם חיפה. אותו מתחם שבו מרכזי פיתוח של גדולות חברות ההייטק בעולם. מגרש החניה הוא מגרש עפר, אפילו בלי ספלט וסימון מקומות. אז אתה מדבר על עמדות טעינה?

הפתרון הוא אכן הפתרון של אגסי - החלפת סוללה בקצב של תדלוק בנזין ואז טעינה של הסוללות מחוץ לרכב, אבל אחרי הכשלון המסחרי של בטר פלייס אף אחד לא ישים את המיליארדים הדרושים. וכמובן צריך להביא בחשבון את החסרונות של הטכנולוגיה (אני מניח שעם התקדמות טכנולוגיית הסוללות הסיםפור השזה ישתפר).

נערך לאחרונה על ידי sperial : 15/06/19 ב- 7:35
    ציטוט safari1 כתב: הצג הודעה
    לא יודע
    אבל רגע.... יש לי רעיון....
    ארוץ לשאול את אישתי, היא טובה בזה.
    ציטוט Benor כתב: הצג הודעה
    מכוניות זה לא מעניין

2. הסימלון של מנהל-המערכת

חשבתם פעם מה הוא הרכב הכי מתאים לכם?

היי, אני היועץ האוטומטי של קארספורום לבחירת רכב
    אני אשמח לעזור לך בבחירת הרכב הבא שלך. אני כבר מחכה לך ומבטיח שתוך פחות מ-2 דקות נמצא את הרכב המושלם בשבילך. ואם לא, השירות חינם.
    סתם! , אני צוחק. השירות תמיד חינם! כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ כאן

מוביל דעה הסימלון של Ahbarony

הפתרון הוא סופרצ'ארגרים DC מהירים שמסוגלים תוך חצי שעה להטעין 80%. עצירה בכביש, שרותים, קפה ומאפה וממשיכים הלאה. זה מה שקורה עם טסלה במדינות שיש טסלה.

חצי שעה זה ה-מ-ו-ן זמן. מבחינתי נו-גו כאשר החלופה היא מיכל דלק נוזלי ב-3 דקות.

לא יודע
    מכוניות זה לא מעניין

5. חבר הפורום הבא הודה לsperial על ההודעה המועילה הזאת:

נהג שודים (> 1000 הודעות)

ציטוט Ahbarony כתב: הצג הודעה
    הפתרון הוא סופרצ'ארגרים DC מהירים שמסוגלים תוך חצי שעה להטעין 80%. עצירה בכביש, שרותים, קפה ומאפה וממשיכים הלאה. זה מה שקורה עם טסלה במדינות שיש טסלה.
    זה פתרון טוב למרחקים גדולים. החסרון שלו הוא פגיעה באיכות הסוללה.

נהג צעיר (> 150 הודעות)

ציטוט sperial כתב: הצג הודעה
    .... אני אגלה לך משהו: אני עובד לעתים מזומנות ליד מגרש החניה של מת"ם חיפה. אותו מתחם שבו מרכזי פיתוח של גדולות חברות ההייטק בעולם. מגרש החניה הוא מגרש עפר, אפילו בלי ספלט וסימון מקומות. אז אתה מדבר על עמדות טעינה?

הפתרון הוא אכן הפתרון של אגסי - החלפת סוללה בקצב של תדלוק בנזין ואז טעינה של הסוללות מחוץ לרכב, אבל אחרי הכשלון המסחרי של בטר פלייס אף אחד לא ישים את המיליארדים הדרושים. וכמובן צריך להביא בחשבון את החסרונות של הטכנולוגיה (אני מניח שעם התקדמות טכנולוגיית הסוללות הסיםפור השזה ישתפר).
    מגרש החניה שאתה מדבר עליו אינו קשור למת'מ. במת'מ יש ערימה של חניונים מסודרים, כולל חניון מרכזי מרובה קומות (וחניה בתשלום לאורחים מזדמנים). יש הקצאת מקומות לכל חברה (בחניון הפרטי שלה, מתחת למבנה שלה, ובנוסף ככל שתשלם לבעלי מת'מ - כך יוקצו לה חניות). אז קצת כבוד להייטק החיפאי.

לגבי הפתרון - אתה צודק. אבל זה לא יקרה מחר. או מחרתיים. והבעייה הזו רלוונטית בעקרון גם לאמריקה. זמן הטעינה צריך להיות לא ארוך מזמן מילוי מיכל דלק. וזה עוד לפני בעיית ה"ג'ריקן".

חורך אספלט מצוי (> 2500 הודעות) הסימלון של green

בתערוכת אקומושיין שהתקיימה בישראל לפני מספר ימים, חברת סטארט אפ ישראלית הציגה פתרון טעינת רכבים חשמליים בתוך 5 דקות (וטעינת סמארטפון בתוך חצי דקה).

ויש עוד רעיונות בהליכי פיתוח בדרך.

http://www.gear.co.il/כתבות_רכב/2019...קומושין

חצי שעה זה ה-מ-ו-ן זמן. מבחינתי נו-גו כאשר החלופה היא מיכל דלק נוזלי ב-3 דקות.
    אתה לא נוהג 700 קילומטר רצוף בלי הפסקות. חצי שעה זה זמן מינמלי להתרעננות במרחק כזה . ביתר המצבים הטעינה הלילית בבית אמורה להספיק לך.

נהג צעיר (> 150 הודעות)

ברכבים חשמליים צריך קצת לשנות את הגישה שזה בדומה לטלפון נייד או שעון חכם. רוצים סוללה מלאה בצעו טעינה בלילה אחרת עלולים להתקע באמצע היום. היום למי שאין אפשרות להתקין עמדת טעינה לרכב בבית או בעבודה מאוד בעייתי לקנות רכב כזה, לכן מי שיש לו בית פרטי או גר בבניין קומות עם חניה תת קרקעית שלו רשומה בטאבו זה עוד איך שהוא רלוונטי בארץ כמובן אחרים שזה הרוב לא. טעינה בעמדות מהירות כ-30 דקות ל-80% זה לא רע בכלל אך רק בהנחה שזאת נסיעה ארוכה לאילת או צפון הארץ אז כן יכולה להיות מתאימה בזמן עצירת התרעננות אך ביום יום כמובן שזה לא פרקטי לדעתי.

ציטוט Ahbarony כתב: הצג הודעה
    אתה לא נוהג 700 קילומטר רצוף בלי הפסקות. חצי שעה זה זמן מינמלי להתרעננות במרחק כזה . ביתר המצבים הטעינה הלילית בבית אמורה להספיק לך.
    אני לא נוהג 700 ק"מ רצוף. נקודה. השיא שלי 600 .
    העניין הוא שנהיגה יומיומית אינה של 700 ק"מ, אלא עשירית מזה. ולא לכל אחד יש גישה לחניה פרטית. מסתכל אפילו על אדם כמוני, שגר בבית מרווח מאד. אבל כזה שנבנה לפני 30 שנה (כלומר תוכנן כמה שנים קודם). יש לרשותי חניה אחת, שגם היא מספיקה בקושי לסויפט, ה-SX4 לא יכול לחנות שם בלי להחליף מכות עם הדלתות של השכנה. אז איך אטען את 3 המכוניות שלי? כבר מצריך תכנון חניות שבוע מראש + ביקור תקופתי אצל הפחח.

לא יודע
    מכוניות זה לא מעניין

אז תטעין בעבודה. בעמדת טעינה ציבורית ברחוב. ברגע שיהיה ביקוש תהיה היצע

נהג צעיר (> 150 הודעות)

אלעד - רד ממרומי הפרבר האמריקאי העשיר למעמקי הרחוב הישראלי הממוצע. אין כאן המרחבים האמריקאיים, אין כאן מגרשי החניה האמריקאיים ומספר האנשים שיוכלו להרשות לעצמם Tesla S בטל בששים. הרוב כאן נוסעים בקורולה ומטה, הרחובות צפופים ואם מישהו יתפוס את החניה ליד המטען ל-9 שעות (נניח 8 שעות עבודה ועוד קצת סעפ"שים) לא יהיה מקום לאחרים לטעון את הרכב. אני אגלה לך משהו: אני עובד לעתים מזומנות ליד מגרש החניה של מת"ם חיפה. אותו מתחם שבו מרכזי פיתוח של גדולות חברות ההייטק בעולם. מגרש החניה הוא מגרש עפר, אפילו בלי ספלט וסימון מקומות. אז אתה מדבר על עמדות טעינה?

מי מדבר על מודל S? מדברים על מודל 3 שהדגם הזול יכול בהחלט להכנס בתקציב של ההיטקיסט הישראלי הממוצע בגלל המיסוי המופחת.

הפתרון של אגסי לא עובד. גם טסלה ניסתה אותו ובנתה עמדת החלפת סוללה ומהר מאוד הם ירדו מזה. פשוט אין דרך לעשות את זה כלכלי. זה כמו הסוללות הרזרויות שפעם אנשים היו מחזיקים לטלפונים שלהם והיום ירדו מזה.

נהג צעיר (> 150 הודעות)

ציטוט Johnik כתב: הצג הודעה
    ברכבים חשמליים צריך קצת לשנות את הגישה שזה בדומה לטלפון נייד או שעון חכם. רוצים סוללה מלאה בצעו טעינה בלילה אחרת עלולים להתקע באמצע היום. היום למי שאין אפשרות להתקין עמדת טעינה לרכב בבית או בעבודה מאוד בעייתי לקנות רכב כזה, לכן מי שיש לו בית פרטי או גר בבניין קומות עם חניה תת קרקעית שלו רשומה בטאבו זה עוד איך שהוא רלוונטי בארץ כמובן אחרים שזה הרוב לא. טעינה בעמדות מהירות כ-30 דקות ל-80% זה לא רע בכלל אך רק בהנחה שזאת נסיעה ארוכה לאילת או צפון הארץ אז כן יכולה להיות מתאימה בזמן עצירת התרעננות אך ביום יום כמובן שזה לא פרקטי לדעתי.
    כבר אמרתי מה הפתרון - לטסלה יש מטענים עירוניים שהם טיפה יותר איטיים מהסופרצ׳רג׳רים הבין עירוניים (72kW לעומת 150kW) ובד״כ ממוקמים במרכזי קניות. הם טוענים את הרכב תוך שעה בערך, שזה בדיוק מספיק זמן כדי לערוך קניות.

https://www.tesla.com/blog/supercharging-cities

מוביל דעה הסימלון של robertf

ציטוט eladts כתב: הצג הודעה
    מי מדבר על מודל S? מדברים על מודל 3 שהדגם הזול יכול בהחלט להכנס בתקציב של ההיטקיסט הישראלי הממוצע בגלל המיסוי המופחת.
    .
    ההייטקיסט הממוצע עדיין נוסע בקורולה, ומודל 3 לא הולך לשנות זאת. גם עם המיסוי המופחת הוא אולי יתומחר אטרקטיבית בהשוואה למתחרות שלא נהנות מהטבת המיסוי, אבל רכב עממי הוא לא יהיה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

נהג צעיר (> 150 הודעות)

מחיר הרכב הוא רק חלק מעלות האחזקה הכוללת. החסכון בהוצאות הדלק והתחזוקה הופך את המודל 3 לאטרקטיבית גם למי שלא חלמו לקנות רכב מהסגמנט הזה. אם זה נכון בארה״ב עם מחירי הדלק הזולים, זה יהיה נכון על אחת כמה וכמה בישראל.

https://thedriven.io/2019/04/18/tesla-model-3-costs-less-than-a-toyota-camry-to-own-report

17. תאריך הצטרפות
    יולי 2002

הודעה פירסומת

עומדים לחדש את ביטוח הרכב?
    לחצו כאן וקבלו הצעות לביטוח online

פורומניאק

כמעט מדוייק. בקליפורניה המדינה נותנת הטבה של כמה אלפי דולרים בהחזרי מס שנתיים לאזרחים ירוקים. אחרת איזון משוואת הדלק היה לוקח הרבה שנים .

דף 4 מתוך 4 ראשוןראשון 1234

נושאים דומים

1. תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 04/08/18, 10:37
  2. למה לא מייבאים S4?
    By Jacks in forum רכב כללי
    תגובות: 9
    הודעה אחרונה: 05/12/15, 23:44
  3. תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 16/08/12, 19:32
  4. מייבאים דייהטסו לארץ?
    By yochay_s in forum רכב כללי