Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נוזל שמשות

me5000
שימו לב! השרשור הזה בן 1101 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שנתיים זה לא זמן שנסתם, יותר לכיוון 4 5 שנים ומעלה. אני יכול לחפש לך תמונה איך נראה הפילטר אצלי אחרי 7 שנים של שימוש בלא יודע אילו מים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה טועה כי הפילטר עצמו נסתם, או הצינוריות.

כשקניתי את הרכב שלי דווקא הפיה הייתה סתומה.

במקרה שהפילטר או הצינורית נסתם אז הפתרון הוא חומץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהנסיון שלי ברגע שנסתם ותשים חומץ זה יסתם עוד יןתר.

אם סה רק בשפריצרים אפשר לפרק אותם ולהשרןת בחומץ.

את הפילטר עצמו אפשר לפרק גם כן ולנקות.

אולי יש כאלו שניסו עם לחץ אוויר ויודעים להגיד מה התוצאה.. לי זה נשמע לחץ גבוה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במיכל הנוזל שמשות למטה, אצל כל אחד הוא מורכב במקום אחר. בדרך כלל ליד אחד הגלגלים וניתן להגיע בפירוק בטנת גלגל או טמבון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש רק בנוזל שמשות מרוכז של Sonax שמוהלים 1:100. מוהל אותו רק במים מ-בריטה. למי שיש בר מים ביתי שיש לו פילטר פחם זה מצוין. לחלופין אולי יש לכם בר כזה בעבודה ואפשר מדי פעם לקחת 2.5 ליטר מים ולשפוך לתוכם בקבוקון התרכיז. פשוט שמרתי מיכל ישן של מים כחולים, סימנתי עליו כמה זה 2.5 ליטר וזהו.

https://www.sonax.com/Products/Interior-and-Glass/(location)/12999-SONAX-clear-view-1-100-concentrate5

מוכרים אותו גם בארץ בחנויות כמו אוטוסטור במחיר של 5-6 ש"ח.

זה חומר הניקוי הכי טוב שהשתמשתי בו אי פעם למיכל השמשות.

קודם כל הוא מנקה מצויין. המגבים מחליקים על החלון טוב יותר בזכותו. החומר לא משאיר סימנים לבנים שבולטים ומפריעים בנסיעה בחושך כמו חלק מהנוזלים הכחולים. החומר לא צובע בכחול או בשום צבע פלסטיקה ברכב כמו חלק ממיכלי הזבל של המיץ הכחול שקונים במחיר מופקע. צריך להשפריץ פחות ממנו על השמשה כדי לנקות בהשוואה למרק הכחול.

הבונוס: יש לו סוגים שונים שכל אחד בריח שונה. לא, לא מריחים אותו ברכב! לא יודע מה עבר על היצרן שמציין שיש לו ריח. אבל שיהיה אם הם נהנים מזה.:lol:

היתרון הגדול - מרוכז ומגיע בבקבוקונים קטנים ככה שממש קל לאחסן את זה אם יש לך גישה למים מסוננים כל הזמן.

עריכה אחרונה על ידי student
בתאריך 23.5.2021 בשעה 22:04, Shab00 כתב:

(פורד פיאסטהאוטו מצוין אבל למי שתכנן את בקרת האקלים בו מחכה מקום שמור בגהנום.

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

עריכה: תודה על 6 שנות שירות פיאסטה יקרה. היי שלום!..... ולא להתראות🤪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי איפה קונים את זה? תודה.

אני משתמש רק בנוזל שמשות מרוכז של Sonax שמוהלים 1:100. מוהל אותו רק במים מ-בריטה. למי שיש בר מים ביתי שיש לו פילטר פחם זה מצוין. לחלופין אולי יש לכם בר כזה בעבודה ואפשר מדי פעם לקחת 2.5 ליטר מים ולשפוך לתוכם בקבוקון התרכיז. פשוט שמרתי מיכל ישן של מים כחולים, סימנתי עליו כמה זה 2.5 ליטר וזהו.

https://www.sonax.com/Products/Interior-and-Glass/(location)/12999-SONAX-clear-view-1-100-concentrate5

מוכרים אותו גם בארץ בחנויות כמו אוטוסטור במחיר של 5-6 ש"ח.

זה חומר הניקוי הכי טוב שהשתמשתי בו אי פעם למיכל השמשות.

קודם כל הוא מנקה מצויין. המגבים מחליקים על החלון טוב יותר בזכותו. החומר לא משאיר סימנים לבנים שבולטים ומפריעים בנסיעה בחושך כמו חלק מהנוזלים הכחולים. החומר לא צובע בכחול או בשום צבע פלסטיקה ברכב כמו חלק ממיכלי הזבל של המיץ הכחול שקונים במחיר מופקע. צריך להשפריץ פחות ממנו על השמשה כדי לנקות בהשוואה למרק הכחול.

הבונוס: יש לו סוגים שונים שכל אחד בריח שונה. לא, לא מריחים אותו ברכב! לא יודע מה עבר על היצרן שמציין שיש לו ריח. אבל שיהיה אם הם נהנים מזה.:lol:

היתרון הגדול - מרוכז ומגיע בבקבוקונים קטנים ככה שממש קל לאחסן את זה אם יש לך גישה למים מסוננים כל הזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באוטוסטור הוא מוכר ב3 שקל לאחד אני חושב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו, כמה נוזל שמשות אתם משפריצים שבכלל צריך למלא אותו? בכל המכוניות שהיו בבעלותי מעולם לא הייתי צריך למלא נוזל שמשות. אני מניח שמילאו את המיכל בטיפולים תקופתיים אבל אני לא חושב שאי פעם טרחו לגבות על זה כסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיכל נוזל שמשות מכיל בסדר גודל של 3-4 ליטר. ממלא בערך מיכל בשנה או קצת יותר. כמובן תלוי בנסועה שנעה במכוניות שלי בין 10-15 אלף ק"מ בשנה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו, כמה נוזל שמשות אתם משפריצים שבכלל צריך למלא אותו? בכל המכוניות שהיו בבעלותי מעולם לא הייתי צריך למלא נוזל שמשות. אני מניח שמילאו את המיכל בטיפולים תקופתיים אבל אני לא חושב שאי פעם טרחו לגבות על זה כסף.
תלוי איפה אתה מחנה.

אצלי אני מכסה את הרכב כך שאני משתמש אחת לכמה ימים בקיץ, ממלא פעם בכמה חודשים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע איך אתם מגיעים לזה, אצלי מינימום פעם בשלושה חודשים אני ממלא בשני הרכבים (אצלי נכנס בערך 3 ליטר, ברכב של אשתי 2 ליטר, אולי קצת יותר). כל חצי שנה בערך אני קונה איזה 4 ג'ריקנים כאלה של 4 ליטר בהום סנטר או משהו כזה. אם התרכיז Sonax הזה יכול להיות חלופה טובה (יש בר מים עם פילטר פחם), אנסה לבדוק.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1101 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...