Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נוזל שמשות

me5000
שימו לב! השרשור הזה בן 1100 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מישהו אמר לי היום שבמקום לקנות את נוזל שמשות המיועד לרכב(הכחול שבא בקבוקים של 4 ליטר אפשר לדלל אג'קס לניקוי חלונות עם מים וזה אותו הדבר, זה נכון או שזה יגרום נזק לאוטו? יש תחליפים לנוזל הייעודי באופן כללי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מים מזוקקים

מים רגילים יוצרים בסופו של דבר משקעים של אבנית .

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, מיכל של 3-4 ליטר "מים כחולים" עולה פחות מעשירית מיכל דלק. לא המקום להתקמצן.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשים מים רגילים.

יסתמו לך את החורים שדרכם יוצא הנוזל בסוף.

אתה יכול לקנות נוזל שמשות ב10 ש"ח ולדלל אותו עם מים מזוקקים.

לא יודע כמה תחסוך אם בכלל.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם היית פותח את השרשור הזה בפורום אסתטיקה לרכב ודיטיילינג היו אומרים לך גם לא לשים מים כחולים כי הם מכילים בתוכם אמוניה וזה הורס את הגומיות מסביב לשמשה והיו מציעים לך במקום חומרים מבוססים שמפו\ווקס ייעודי לרכב על בסיס קרנובה או משהו אקזוטי אחר.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שם מי ברז רגילים כבר שנים ומעולם לא נסתמו לי חרירי השפריצרים.

סתם בשביל השקט הנפשי אני מוסיף אחת לכמה חודשים חצי כוס חומץ טבעי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה ממש מתעקש אתה יכול להזמין באליאקספרס טבליות להמסה במים ש"יוצרים" מים כחולים, זה עולה גרושים.

בכל אופן, 4 ליטר עולה בין 10 ל-15 ומספיק לחודשיים בכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שם מי ברז רגילים כבר שנים ומעולם לא נסתמו לי חרירי השפריצרים.

סתם בשביל השקט הנפשי אני מוסיף אחת לכמה חודשים חצי כוס חומץ טבעי.

ברור שלא יסתם אם אתה מוסיף לפעמים חומץ.

אני משתמש במים מסוננים של בריטה ונוזל לניקוי של סונקס שמגיע בבקבוק קטן שמתאים לדילול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפעם האחרונה החלטתי לפנק את עצמי בנוזל כלים Fairy בנוסף למי ברז הרגילים שאני משתמש וחייב לציין שהשמשה יוצאת מבריקה! בכל זאת רכב חברה אז לא אכפת לי לעשות ניסיונות.

בסופו של יום כולם זורקים ז#ן על כולם בכביש. רק שהז#ן של האוטובוס גדול יותר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם נסתם, דוחפים סיכה לפתח וזהו.

אולי אפשר גם לרסס מסיר אבנית, אבל לא נסיתי ולא יודע אם יש לזה השלכות כלשהן.

אתה טועה כי הפילטר עצמו נסתם, או הצינוריות.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1100 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...