Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאיפה ניתן להשיג מחברים לחוטי חשמל?

Skity
שימו לב! השרשור הזה בן 1772 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, אני בתהליך של התקנת יחידת ראש אנדרואיד ברכב שלי, קניתי את כל מה שצריך שזה בעצם יחידת הראש, מסגרת תואמת מקור ומתאם לצמת חשמל של metra, עכשיו צריך לחבר בין חוטי החשמל של המתאם לבין חוטי החשמל תקע יחידת הדיסק, ואינני רוצה להשתמש באיזולירבנד כי הבנתי שזה "חאפרי" ויכול לגרום לקצר ואפילו הצתה.

מבדיקה שערכתי באינטרנט נראה שצריך להשתמש ב"butt connectors", שלא מצאתי להם תרגום טוב בעברית חוץ מ"מחברים", שגם זה לא נותן את מה שאני צריך, נסעתי אפילו לכמה חנויות אלקטרוניקה ואף אחד מהם לא הבין מה אני רוצה ממנו ולא יכלו לעזור לי.

מצאתי אותם בעיקר באמזון, אבל חוות הדעת לא מי יודע מה והבנתי גם שצריך כלי מיוחד בשביל לסגור אותם.

מישהו יכול לעשות לי קצת סדר בבלאגן? לבינתיים ניסיתי להשתמש באיזולירבנד ושרפתי אותם קצת כך שלא יפתחו על מנת שלפחות יהיה משהו עד שאמצא את המחברים האלה, עוד לא חיברתי לרכב, האם יש מה לחשוש?

תודה רבה לעוזרים.

מפתח אפליקציית פרטי רכב

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.OMApp.rechev

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1772 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...