Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי כפרה, מי? או - רכשתי סורנטו דיזל

ST12345
שימו לב! השרשור הזה בן 1370 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז מאיפה הדרישה ההזויה למחיר הרבה מעבר למחירון? בד"כ נלווה למוניטין של אמינות...מוזר

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הצע מול ביקוש - זה לא רכב מאד נפוץ, ורב האנשים לא מכירים.
בס"ד

לרכב הזה, אין לובי חזק כמו של הצרפתיות[emoji23]

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צ'מע מקרה הפוך חבוב..

שכן שלי החליף הרגע סורנטו 2012 בנזין באאוטלנדר 2019 בנזין.

:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אחד ומה שנוח לו. הסורנטו 2012: תלוי אם היה לפני מתיחת הפנים או אחרי. זה שאחרי- עם שיפור משמעותי בבידוד רעשים ובאיכות הקבינה. מאז הפחלאנדר 2013 שהיה לי, ללמיטב זכרוני האאוטלנדר החדש עם 2 מתיחות פנים ורענונים / שדרוגים + מערכות בטיחות אקטיביות, וקצת מיזוג אחורה; אם נוסיף שם את האמינות הטובה, בסך הכל היום על פניו (מבלי לנהוג בו) זה אמור להיות רכב טוב שנותן תמורה טובה לכסף.

כמובן שקשה לי לראות את עצמי שוקל אותו בתור רכישה פרטית (לא בליסינג) גם בגלל הטראומה של ה 2013 וגם כי אישית הייתי לוקח 5008 או קודיאק שעדיפים משמעותית. ללא צורך במושב 6 או 7 אז לטעמי גם האקסטרייל עדיף עליו במיוחד עכשיו כשיש מנוע בנזין שקט יותר. למעשה, כשאסיים עם מושבי הבטיחות, אקסטרייל 2019 בהחלט יוכל להיות אופציה בעוד כמה שנים לרכישה כמשומש.

עריכה אחרונה על ידי ST12345

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פחלנדר... הרגת אותי :-D

הבחירה בפחלנדר 2019 היא בחירה שכלית, קרה והגיונית, במיוחד לאור חוסר האמינות המשווע של המכוניות המוגדשות / רובוטיות למיניהן. אבל זאת לא בחירה באוטו מוצלח כמו העובדה שהמתחרות המתפרקות לא מותירות לך ברירה...

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם הייתי מוכן לוותר על האקסטרייל, כאשר ההבדל בין הגרסאות הוא 7000 ש"ח. סידור המזגן מקדימה באאוטלנדר נותר ללא שינוי והוא ממש מוזר ולא נוח לשימוש. כמובן שלא אוכל לכתוב שזה רכב גרוע כי הוא לא, אבל עדיין מעדיף להוסיף קצת ומבחינתי לקבל הרבה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

עשינו מעבר די דומה.

אחרי שלוש שנים עם פורד S-MAX 2008

קניתי סורנטו דיזל 2013, אכן דגם שנחבה אל הכלים, אני מעולם לא חשבתי בכיוון הזה בכלל ומעולם לא משך לי את העין האמת שהוא גם לא יפה במיוחד.

רק שהתחלתי לקרוא ביקורות הבנתי שמדובר ברכב מוצלח, לאחר סיבוב באחד כזה היה לי די ברור שזה מה שאני מחפש, דיזל בלבד.

רק שאני קניתי באמת זינזאנה, האוטו יוצא מדינת ישראל עם 280 אלף ק"מ אמיתיים:-)

הדגם הסטנדרטי כמובן, אם כי אצל אישתי ריפודי עור לא עוברים ולא משנה באיזה אוטו.

המחיר נמוך משמעותית אבל זה לא מתאים לכל אחד, היו דברים שהיה עליי לסדר ביישור קו שבמידה והייתי נכנס עם הרכב למוסכים זה היה עולה המון כסף.

הכל ביצעתי לבד מלבד טיפול מזגן.

כולל החלפת קופלונג הגה, סליל כרית אוויר תיקון המצמד האחורי של מערכת 4X4 (ריתוך וחריטה) בעיה שקיימת בחלק מהרכבים, לדעתי חלק אפילו לא יודעים שהמערכת לא עובדת.

נקישות מעצבנות שהתבררו לבסוף שזה בסה"כ מהמוט מייצב.

שמנים כמובן וכו'.

מה גם שמחירי החלפים זולים מאוד לדעתי באופן יחסי כמובן, הזמנה ברשת מחו"ל בכלל מוזילה את העלויות.

בקיצור, כמעט חודש של יישור קו והואטו עכשיו מרגיש מצויין.

אישתי מאוד מאוד מרוצה מהרכב, המזגן מצויין, הרכב סוחב מאוד חזק שהיא התגעגעה לזה מאוד מתקופת הלנד קרוזר דיזל שהיה לפני הפורד.

באמת אוטו מאוד נעים, לדעתי הרבה יותר מהפורד, אך גם לפורד היה את היתרונות שלה.

אם בפורד היו נכנסים מאחור כסא תינוק ושני בוסטרים בחופשיות בסורנטו זה מאוד קשה.

עד כדי כך שבפורד הילדים היו מצליחים לחגור לבד ובסורנטו כל כך צפוף שאין להם גישה לחגורות.

תהנה וסעו בדרכים טובות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רכשתי את הרכב בידיעה שהגדולות שלי לקראת סיום פרק הבוסטרים, ואז אני נשאר עם בוסטר גב לבת ה 6, וכסא בטיחות בגודל מלא לתינוק. אני עדיין מכניס את כסא הבטיחות, בוסטר גב ובוסטר רגיל במושב האמצעי, אבל עם קצת תרגולציה וקומבינציה...

באקסטרייל זה לא נכנס בשום מצב, וגם לא באאוטלנדר בגלל צורת חגורות הבטיחות והתופסנים. דוקא הספורטאז' הצליח לדחוק אותם פנימה בזמנו.

פלג, אם אינך סבור שהסורנטו זינזאנוש הוא דוגמן על, למה קנית אותו? אני מבקש שתיגש לאוטו שלך ותתנצל על זה שהלבנת את פניו (הלבנות גם ככה) ברבים.

חוצמזה, אם כבר זינזאנה, אז מה עם תמונות? מרשה לך למרות שיש לי טאבו על השרשור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא שזה לא נכנס, יש ברכב כרגע שני בוסטרים וכסא תינוק בספסל האחורי, בתקופת ה S-MAX היו שני כסאות ובוסטר.

אך ברור שאין מה לשהשוות את הכסאות הבודדים של הפורד לספסל את הסורנטו.

היתרון של הסורנטו ואני מאמין של רוב הקרוסוברים ביחס למשפחתיות שלפחות ניתן להשכיב מעט את הספסל האחורי.

בכל מקרה אנחנו מאוד מרוצים מהמעבר לסורנטו.

לפני הסורנטו עוד נסעתי לראות איזה שניים שלושה וואטלנדרים אבל זה ירד לי מאוד מהר, האוטו מרגיש עגלה לגמרי וגם העיצוב פנים נתן לי תחושה שאני מוסיף כסף על הפורד ועוד יורד ברמה.

זה לא שאני חושב שהסורנטו שלי ספציפית אינו דוגמן, אני חושב באופן כללי שהדגם הזה לא יפה במיוחד, לפחות לא חיצונית.

דווקא מבפנים הוא אומנם לא פרימיום אבל מאוד נעים ונוח, הכל נגיש ואין קירקושים.

לא שהוא מכוער יותר מהאווטלנדר והניסן אבל אני חושב שהבנתם את הנקודה "הוא לא אוטו מיוחד מבחינת עיצוב"

אבל עברתי את הגיל שקניתי רכבים רק לפי איך שהם נראים, והסורנטו נמצא כרכב שעונה על הדרישות שלנו.

לא סתם השוק שלו מרגיש חזק, הרכבים נמכרים יחסית מהר ובמחירים גבוהים.

למה קניתי זינזאנה? עניין של מחיר.

מצאתי רכב שנראה טוב מבחינה קוסמטית, פלסטיקה שלמה, ריפורים שלמים וכו' , האאאא ולבן (לא פנינה) אצלי זה פרט חשוב.

מבחינה מכאנית אני מספיק טכני כדי להתמודד לבד עם בעיות לצורך היישור קו והחזקה שוטפת.

ומהניסיון שלי עם מנועי דיזל, הק"מ פחות מטריד אותי, היו לי כבר דיזלים עם 700 אלף והלנד קרוזר שנמכר עם 480 אלף ונסע כמו חדש.

IMG_20190805_085340.jpg

עריכה אחרונה על ידי פלג_
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסורנטו הזה, לפי איך שהוא נראה, היה הניידת שרות של בית הנשיא...מלוקק יותר משלי, ושלי בגוון פרלה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 10 חודשים מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 1370 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...