Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כבשה שחורה שהתחלפה בנמר שחור - סיפור קנייה של בנצית

ramik33

פוסטים מומלצים

שלום חברים.

הקדמה קלה : לפני כמה חודשים קניתי מזדה 3 שנת 2009 לאחר שהחזרתי רכב חברה (מרצון), קניה שנגדה את כל העקרונות שלי בנוגע לרכבים. ניסיתי, באמת שניסיתי לשם שינוי להחזיק ברכב שפוי. המזדה הייתה במצב מצוין סה"כ, שחורה האצ'בק עם פחות 100K ק"מ, נכשלתי...

שלשום האחיין המתוק שלי, בשיטוט רנדומלי בעיר עם אביו (אחי), קלט בנצית שחורה E קלאס משנת 2010 דיזל (כמו שאני אוהב) עומדת לצד הדרך עם שלט צנוע למכירה. מיד אחי התקשר אליי לשדך לי את הכלה החדשה שהוא ידע מעבר לכל צל של ספק שאקנה.

מבט אחד על הרכב הספיק לי להבין שזה יהיה האוטו שלי. שמור ברמה מטורפת!! החוץ צבוע (זה ברור לכולם, צבע מעולה אגב), אבל הפנים חדש כאילו יצא עכשיו מהמפעל. הרכב עבר 280K ק"מ, ונוסע כאילו נסע 80 ק"מ. בעברו היה מונית, שעבדה כשנה וחצי.

אני נוסע המון במרצדס, E C, אך ממודלים ישנים יותר, ואני חייב לציין שהייתי מופתע כמה הרכב הזה מרגיש שונה כשהוא חדש רק בשנתיים מהE של אבי.

אחרי לבטים קלים אם למכור את המזדה ואחר כך לקנות או להפך, החלטתי לקנות את הרכב, ורק אח"כ למכור את המזדה. אך מה שמצחיק הוא, שפרסמתי את המזדה אתמול בערב בשעה 19:00 בערך, והיא נמכרה היום בצהריים.. במחיר מחירון, לאחר שיצא ללא רבב!! בבדיקה. ואני עוד חשבתי שייקח זמן למכור חחח.

(אגב, אצלי זה מסורת, זה כבר הרכב הרביעי שלי ברציפות שאני מוכר תוך יום!!!! (קליאו, לנסר, מונדאו ועכשיו המזדה)).

המוכר, אדם אמיד מאוד (יש לו גם S500 בחנייה), טיפל ברמה מאוד גבוהה ומתועדת, ניהל משא ומתן קשוח ולא ירד יותר מדי במחיר. ובתכלס? לא באמת הייתה לו סיבה לרדת (את המחיר אחשוף למי שמעוניין בפרטי). סיכמנו על מחיר (דרך הווטסאפ כי הוא במסע עסקים בחו"ל), ואחד העובדים שלו ניהל את המכירה.

מיותר לציין שלעומת המזדה, שהייתה נטולת aux ובלוטוס, מחוספסת, מקרקשת, רועשת וחלשה למדי השיפור הוא עצום. המערכת מאוד מספקת, הרכב שקט באופן מופתי, וסוחב כמו שד, וגם חסכוני למדי.. ומשהו שגיליתי בהפתעה: יש גם מצלמת רוורס :)

אבל אל תטעו, המזדה הייתה מעולה! פשוט לא הסטייל שלי, אין מה לעשות.

אני אעדכן כאן מפעם לפעם אודות טיפולים ובלת"מים שיצוצו. וכמובן אם יש שאלות אשמח לענות.

טוב, ברברתי מספיק, אני אתן לתמונות לדבר בעד עצמן. אני אשתדל להעלות תמונות באיכות יותר טובה בהמשך..

o1_1_2_744619_20190605090632.jpgo1_1_3_745434_20190605090652.jpgo1_1_4_747127_20190605090653.jpgo1_1_5_741595_20190605090653.jpg

עריכה אחרונה על ידי ramik33
  • אהבתי 1
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 106
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• חברי המעגל הראשון

נראית טוב. אין כמו רכב מיוחד. דגם טוב שאני אוהב. אבל..איזו E זו?

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה :) חדשה בדיוק ואולי אף יותר ממה שהתמונות מראות.

E200, על פניו ההספק נשמע צנוע משהו כמו 138, אבל הקג"מ.. בהמה. 36 בערך.

הרכב מאיץ כמו מטוס.

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים.

הקדמה קלה : לפני כמה חודשים קניתי מזדה 3 שנת 2009 לאחר שהחזרתי רכב חברה (מרצון), קניה שנגדה את כל העקרונות שלי בנוגע לרכבים. ניסיתי, באמת שניסיתי לשם שינוי להחזיק ברכב שפוי. המזדה הייתה במצב מצוין סה"כ, שחורה האצ'בק עם פחות 100K ק"מ, נכשלתי...

שלשום האחיין המתוק שלי, בשיטוט רנדומלי בעיר עם אביו (אחי), קלט בנצית שחורה E קלאס משנת 2010 דיזל (כמו שאני אוהב) עומדת לצד הדרך עם שלט צנוע למכירה. מיד אחי התקשר אליי לשדך לי את הכלה החדשה שהוא ידע מעבר לכל צל של ספק שאקנה.

מבט אחד על הרכב הספיק לי להבין שזה יהיה האוטו שלי. שמור ברמה מטורפת!! החוץ צבוע (זה ברור לכולם, צבע מעולה אגב), אבל הפנים חדש כאילו יצא עכשיו מהמפעל. הרכב עבר 280K ק"מ, ונוסע כאילו נסע 80 ק"מ. בעברו היה מונית, שעבדה כשנה וחצי.

אני נוסע המון במרצדס, E C, אך ממודלים ישנים יותר, ואני חייב לציין שהייתי מופתע כמה הרכב הזה מרגיש שונה כשהוא חדש רק בשנתיים מהE של אבי.

אחרי לבטים קלים אם למכור את המזדה ואחר כך לקנות או להפך, החלטתי לקנות את הרכב, ורק אח"כ למכור את המזדה. אך מה שמצחיק הוא, שפרסמתי את המזדה אתמול בערב בשעה 19:00 בערך, והיא נמכרה היום בצהריים.. במחיר מחירון, לאחר שיצא ללא רבב!! בבדיקה. ואני עוד חשבתי שייקח זמן למכור חחח.

(אגב, אצלי זה מסורת, זה כבר הרכב הרביעי שלי ברציפות שאני מוכר תוך יום!!!! (קליאו, לנסר, מונדאו ועכשיו המזדה)).

המוכר, אדם אמיד מאוד (יש לו גם S500 בחנייה), טיפל ברמה מאוד גבוהה ומתועדת, ניהל משא ומתן קשוח ולא ירד יותר מדי במחיר. ובתכלס? לא באמת הייתה לו סיבה לרדת (את המחיר אחשוף למי שמעוניין בפרטי). סיכמנו על מחיר (דרך הווטסאפ כי הוא במסע עסקים בחו"ל), ואחד העובדים שלו ניהל את המכירה.

מיותר לציין שלעומת המזדה, שהייתה נטולת aux ובלוטוס, מחוספסת, מקרקשת, רועשת וחלשה למדי השיפור הוא עצום. המערכת מאוד מספקת, הרכב שקט באופן מופתי, וסוחב כמו שד, וגם חסכוני למדי.. ומשהו שגיליתי בהפתעה: יש גם מצלמת רוורס :)

אבל אל תטעו, המזדה הייתה מעולה! פשוט לא הסטייל שלי, אין מה לעשות.

אני אעדכן כאן מפעם לפעם אודות טיפולים ובלת"מים שיצוצו. וכמובן אם יש שאלות אשמח לענות.

טוב, ברברתי מספיק, אני אתן לתמונות לדבר בעד עצמן. אני אשתדל להעלות תמונות באיכות יותר טובה בהמשך..

[ATTACH=CONFIG]519633[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]519629[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]519630[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]519631[/ATTACH]

תהנה , מה עלות ביטוח לרכב הזה בשנתון הזה ?

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, ללא ספק מציעה, לדגמי הדיזל של מרצדס יש המון חליפים והמון "פתרונות" טובים וזולים במוסכים לנהגי המוניות. הרכב עצמו סוס עבודה ויגיע עוד בכייף על ידי תחזוקה פשוטה למיליון ק"מ

2001 Renault clio b sport (RS) 172 out:roll:

2001 Audi a3 8L 1.8 out:lol:

2001 Mercedes benz w203 240 IN8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה חברים ובוקר טוב.

ביטוח עלה לי 5.5K, ואם הייתי עושה פחות תשלומים (עשיתי 10 ויש ריבית) היה עולה בסביבות 5.35K.

מבחינת אבזור, אין משהו חריג, ז"א כל הדברים הסטנדרטיים +- בקרת שיוט, בקרת אקלים אחיזה וכו'.

הטסט יעלה רק השנה בסביבות 2400 שקל, שנה הבאה זה יירד בגלל גיל הרכב לסביבות 1750.

יש לי שאלה. הרכב בא עם נורות קסנון (שהבעלים הקודם התקין) די בוהקות, והשחרת חלונות לא כהה מדיי אבל קיימת בכל חלונות הצד, האם צפויות לי בעיות בטסט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אממ, המחירון היבש הוא בסביבות 75-80K, שילמתי עליה 55K, שזה (לדעתי) פשוט גנבה לאור יום. (המוכר פשוט רצה למכור, ומהר, והיה מודע לכך שיכול היה לקבל הרבה יותר)

בתור אחד שעוקב אחר הלוחות, רכבים עם ק"מ הרבה יותר גבוה, לבנים, ופחות שמורים מפורסמים במחירים מעל 60K וגם מעל 70K.

לגבי עלויות האחזקה, ביטוח וטסט ההבדלים ברורים, טסט של המזדה היה כ1300 וביטוח כ3300 מקיף+חובה. במרצדס זה 2400 ו5500.

טיפולים שוטפים לא אמורים להיות יקרים בהרבה, כלומר שמן פילטרים וכו'. לגבי תקלות יותר מורכבות ההבדל יהיה משמעותי.

אבל, אני נכנס לדלת הזאת עם עיניים פקוחות, מכיר מקרוב עלויות האחזקה של מרצדס כאלה (כרגע יש עוד 2 דיזל במשפחה, ואחת בנזין) וזה לא משהו שאני לא יכול להתמודד אתו כלכלית, בהנחה ולא יקרו דברים ממש קטסטרופליים (מנוע/גיר/טורבו, וגם אז נתמודד).

עריכה אחרונה על ידי ramik33
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ורק אח"כ למכור את המזדה. אך מה שמצחיק הוא, שפרסמתי את המזדה אתמול בערב בשעה 19:00 בערך, והיא נמכרה היום בצהריים.. במחיר מחירון, לאחר שיצא ללא רבב!! בבדיקה. ואני עוד חשבתי שייקח זמן למכור חחח.

לא מבין למה אתה מתפלא ? רכבים שמורים נמכרים מהר,גם אם זה מאזדה או איזה אקזוטיקה.

לאבא שלי הייתה מאזדה 3 2012 עם 80K KM,נוסע אולי 5000ק"מ בשנה,החזיק אותה 3 שנים והעביר אותה לאחיין שלי.

האחיין פרסם (רוצה ידני,לא אוט'),הוצף בטלפונים,לאחר יממה מהפרסום הגיע בחור רציני שקנה בשביל אשתו.

בבדיקה יצא שצריך רק לשפץ מסרק הגה (סד"ג של 850ש"ח) וזהו,הכל V לצד ימין,דף חלק ממש...

נמכר במחירון מלא מיותר לציין אפילו שהרכב יוצא ליסינג.

תתחדש על הבנצית (אהבתי),סע בדרכים טובות :)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת, לא מתפלא מהמכירה הנקודתית הזאת כמו שאני מתפלא מרצף המכירות המהירות שלי :)

הייתי בטוח שהמונדאו תהיה בונקר, בלתי מכירה, אבל התבדתי ומכרתי במחיר מחירון . כנ"ל לגבי הקליאו.

הלנסר והמאזדה סופר סחירות אז אין פה כל כך אלמנט של הפתעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! אני מאוד מזדהה עם ה״שגעון״ הזה שאתה מדבר עליו, מה גם שעשית פה עסקה מעולה, רכב כזה שמור בכזה מחיר זה שווה כל שגעון.

אני לא מתפלא שמכרת מהר את המזדה אבל כן מתפלא שמכרת מהר כל כך את הקליאו, מה היו הנתונים שלה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...