Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזמין את המערכת מולטימדיה הזאת -- חוות דעת בבקשה

שימו לב! השרשור הזה בן 1744 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

אני הולך להזמין למאזדה 3 - 2009 - את המערכת מולמטימדיה הזאת:

https://www.aliexpress.com/item/FUNROVER-2-5D-android-9-0-car-dvd-gps-player-radio-for-mazda-3-mazda3-2004/33005722155.html?spm=a2g16.10010108.1000001.11.cf324d7euku0zl

המלצות? אזהרות? חוות דעת? והאם המחיר שווה.

משהו חשוב מאוד: הדגם שלי הוא מאזדה 3 - 2009 - Active - הצורה החדשה.

ככה זה נראה בפנים:

https://imgur.com/a/qNyRaR8

המסך שאני רוצה לקנות מתאים?

בעתיד אולי עושה הגברה: לא בטוח בכלל כנראה מחליף רק קומפננטים.

עריכה אחרונה על ידי Meitar Edri
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם יזמין 2G הוא יקבל 1G. הסינים מרמים כשמדובר בזיכרון. הם גורמים למכשיר להציג זיכרון גדול יותר מאשר קיים בפועל. מעבר לזה שבעוד כמה חודשים פותח השרשור ימצא את עצמו מחפש מכשיר אחר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רכשתי למאזדה 6 2008 לפני חודש המכשיר טוב תקנה 2G, רק חסר לי שהוא לא קורא ספריות מדיסק און קי. או שאני לא יודע איך לחפש

איך המערכת מבחינת סאונד? מגביר יפה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1744 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...