Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם יש תחליף חינמי לוובי?

serg90
שימו לב! השרשור הזה בן 1754 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שוקל לקנות רכב בקרוב, לאחר שלא היה לי כמה שנים טובות.

בגלל המחסור בהיסטוריה של 3 שנים אחרונות, מחיר הביטוח ישחק תפקיד חשוב בבחירת האוטו.

הייתי רגיל לבדוק פעם בוובי, אבל עכשיו הם התחילו לחייב מילוי פרטים מלאים, ולי אין כוונה שיתחילו לשגע בטלפון על כל אוטו שאבדוק.

האם יש תחלופה אחרת באינטרנט, שמאפשרת לקבל הערכה למחירי ביטוח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בדיוק סיימתי מסע של בירור לביטוח, כנס לכל אתר של חברת ביטוח ותמלא את כל הפרטים, קבל הצעת מחיר באתר וחכה לטלפון, הוא יגיע תוך יום מקסימום, משם זה יכולות מיקוח ועצבים של להתקשר לחברה אחת ולהגיד להם ״בחברת x הציעו לי y, יש לכם איך להשוות?״ וכו׳.

מהניסיון שלי - ההצעות מחיר שוובי נותן רחוקות שנות אור מהצעות המחיר שמציעים באתר של כל חברה שהוא מציע, שלא נדבר על המרחק בין ההצעת מחיר באתר להצעת מחיר בטלפון אחרי מיקוחים ומשחקים כמו ״תן לי שניה אני צריך אישור מנהל כי יש מצב לא ייאשרו לי״, מדובר בפער של יותר מ20% בין האתר לטלפון, לפני כחודש גם סגרתי לבת זוג ביטוח בפער זול יותר של יותר מ30% מההצעה הראשונית שלהם בטלפון.

מה אני בא להגיד בכל החפירה הזאת? הצעת מחיר אמיתית תקבל רק בטלפון ואחרי מיקוחים, מה שתקבל באתרים ייתן לך תמונת מצב כללית ביותר ולפעמים גם לא קרובה למציאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1754 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...