Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה רכב 7 מקומות התקציב 30 אלף שקל כדאי לקנות?

גלילה הגלגלית
שימו לב! השרשור הזה בן 1761 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לנו בעיית תקציב נמוך שכרגע אין אפשרות למתוח אותו הרבה מדי.

התקציב הוא 30K, וזאת בהנחה שנמכור בכ10K את הרכב הנוכחי (מחיר ריאלי יחסית).

אנחנו צריכים רכב של 7 מקומות הרוב אצלנו כמובן ילדים.

90% מהנסיעות הן של נהג יחיד או גג 2.

עוד נסיעות בודדות הן לטווח הקרוב עם 5 נוסעים.

נסיעות של כולם יחד קורות פעמיים עד גג 4 פעמים לחודש, הרוב לטווח ממש קרוב, ולפעמים נוסעים

נסיעה גם מחוץ לעיר (אחת לחודשים שלוש). אנחנו גרים בעיר ויש גם אופציה

לתחבורה ציבורית אבל לא נוחה.

בשורה התחתונה, למרות שהשימוש שלנו ברכב לכולם הוא יחסית מועט, לא מתאים לנו שבזמנים משפחתיים

לא יהיה לכולנו רכב אחד לסוע בו.

אבל אני מתחילה לתהות האם הברירה היחידה היא באמת מיני ואן שתיין, וכזה שמאד מאתגר להשיג בתקציב שלנו ויהיה נורמלי..

על איזה רכב הייתם ממליצים לנו?

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בלוח כמה רנו גרנד סניק 2011-2012 בנזין, עם מנוע וגיר כמו בניסאן קשקאי, שיכולים לאחר מיקוח להכנס לתקציב. אני לא רואה משהו אחר ( בטיחותי ויחסית אמין ) בתקציב שלכם. פחות בטיחותי - רנו לוגאן.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי הולך על הלוגאן (אם אתם יכולים ידנית עוד יותר טוב),

רכב אמין עם אחזקה סבירה, יחסית חסכוני בדלק ומרווח מאוד בשורה השלישית הרבה יותר ממתחרים שנראים גדולים ממנו.

ומדובר מנסיון אישי החזקתי אחת כזו 3.5 שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה אתם נוסעים? גרנד סניק מאוד מתאים אבל הוא צורך המון דלק, וב99% מהנסועה שלכם לא צריך את זה, אז תחשבו אם שווה שלכם. לי יש את ה5 מקומות, אבל אני נוסע פחות מ 1000 ק"מ בחודש כל שדלק לא פקטור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד כיוון: ראיתי שאלבר מוכרים ב39900 כאלה רכבים לודג'י:

פרטי הרכב המלאים יינתנו בטלפון. רכב 7 מקומות ידני במחיר ממש הזוי !!!!! נמכר עם אחריות לשנה 8 מכלולים .

אפשרויות מימון .נא לשים לב מס המכוניות מוגבל קמ נעים בין 88 אלף קמ ל 140 אלף קמ באותו מחיר. על בסיס כל הקודם זוכה!!!

מה דעתכם?

בנוסף מישהו אמר לי שחברים שלו קנו סובארו B4 והתקינו בה עוד 2 מקומות וגז (יש אפשרות כזאת) והם ממש מבסוטים.

האם יש דגמי רכבים מומלצים לעשות כזה דבר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לוג'י זה כיוון מעניין ( כל עוד מוכנים לנהוג ברכב ידני ).

אני חושש שאלה יהיו רכבים די שחוטים במחיר המדובר , אבל אולי שווה בדיקה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לוג'י זה רכב גרוע בכל פרמטר.

אני הייתי מתמקד ברנו שאמרו פה או בפורד S מקס.

למה רכב גרוע, תפרט, במדריד למשל יש עשרות ואולי אף הרבה יותר מוניות לוגי ומשיחה עם בעלי המוניות הם מאוד מרוצים,

שכנים והרבה אנשי קבע מחזיקים לוגי וכולם מרוצים מאוד!

בטיחותית הוא אכן קיבל ר 3 כוכבים אבל זה בגלל חוסר במערכות בטיחות מובנות מה שאין בהרבה רכים משומשים (מובילאי ב2500 ש"ח אתה יכול להתקין ואז בתאוריה אולי תקבל כוכב רביעי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשרות נחמדה - שברולט אפלנדר 2009. בטח תהיה עדיפה על כל מיני רכבי "כאילו 7 מקומות". רכבים אמריקאיים מזדקנים היטב ונראה שהיצע לא חסר, ל 2009 אפשר יהיה אפילו להישאר עם עודף מ 30.

צריכת דלק תהיה גבוהה אבל זה המחיר של Full 7. יש בלוח גם כמה מונעות בגפ"מ אם אתם תסדרו עם זה...

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שאפלנדר היא אופציה נחמדה, אולי מרווחת וקצת חזקה, אבל שתיינית, אחזקה יקרה מאוד.

ואמינות לא בשמיים.

מי שקונה רכב בתקציב מוגבל לרוב לא רוצה להוציא הרבה על אחזקה שוטפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחזקה יקרה מאוד - לא מנסיוני. אני אמנם לא מחזיק אפלנדר אבל מכיר 2 אנשים מהעבר שהחזיקו כמה שנים. אני מחזיק אמריקאית דומה קרוב ל 9 שנים (מנוע וגיר דומים, ובטח עוד מכלולים). אמינות כמעט יפנית (בטח שבהתחשב בגיל), מזדקנות מצוין. מבחינת צריכת דלק, כן ברור זה רכב גדול וכבד, אז אפשר להשוות אולי לנניח גרנדיס וקרניבל בנזין, לא תראה הרבה הבדל...

אחזקה יקרה אולי למי שמטפל במוסכים מורשים וקונה חלקים לאמריקאיות בארץ, טעות בשני המקרים. חלקים בסיסיים לטיפולים זולים בצורה מגוחכת ובגלל שזה אמריקאי יש באיביי כמות עצומה כמעט מכל דבר שעולה על הדעת.

סתם דוגמא: לא מזמן החלפתי נאבה ותושבות מנוע לאימפלה שלי, נאבה עולה בארץ 600 ש"ח, באיביי 240 ש"ח כולל משלוח. תושבות מנוע באיביי (סט של 6 תושבות) ב 380 ש"ח כולל משלוח. מחירי בדיחה, בארץ על שני אלה אתה משלם לפחות 1500 ועוד תופרים אותך בעבודה.

עריכה אחרונה על ידי yonisi

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כל אחד בנוי לתחזוקה בשיטת ebay ו"עשה זאת בעצמך" ואני שותף לדעה שהאפלנדר הוא לא אופציה במיוחד בשל העובדה שנראה שפות"ש לא בנויה למקרה של תקלות יקרות.

לודג'י היא בהחלט אופציה טובה, גם עם מנוע בנזין (בין השורות ניתן להבין שאתם לא נוסעים הרבה) מה גם שגירסת הבנזין היא די חסכונית.

להוסיף 2 מקומות ברכב סטיישן זה לא חוקי ולא בטיחותי. לא הייתי מסיע את משפחתי בקומבינה כזאת.

שורה תחתונה: לודג'י תהיה בחירה טובה למגבלות התקציב שלכם - אישית הייתי חושב פעמיים אם לרכוש רכב 7 מקומות גם אם הדבר כרוך באי נוחות מסוימת.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי נושא הבטיחות מה באמת הסיפור עם הבטיחות הגרועה?

הבנתי שיש רכבים שבהם כן חוקי להוסיף 2 מושבים מאחורה ועל האופציה הזו אני מדברת..

עוד משהו שמישהו הציע לי- ליבא רכב מחו"ל (יש לו פטור ממס עקב נכות)

יש משהו שיכול להיות רלוונטי לי בדבר הזה??

תודה רבה לכולכם!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1761 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...