Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השכרת רכב בנבדה ארה״ב בסוף נובמבר 5 נוסעים וחמש מזוודות גדולות

Tomerv
שימו לב! השרשור הזה בן 1750 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קרייזלר פסיפיקה או משהו מהסגנון הזה. הכי נח לשיוט והמון מקום בקיפול המושבים.

לקחתי דרך אופרן בישראל - תמיד לוקח איתם.

מחיר הוגן, אף פעם אין צרות וכל החוזה בעברית כולל ביטול להכל.

באופן אישי לא מחפש את הדיל הכי הכי - מעדיף לשלם קצת יותר ולהיות בראש שקט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד אפליקציית מפות אופליין מצויינת היא HereWeGo.

וייז אמור להיות מצויין (לא בדקתי בארה"ב, אבל כן באי אילו מדינות, כולל קנדה), מבחינתי הוא הבחירה הראשונה.

לגלישה נורמלית אין צורך ביותר מכמה מאות מגה לשבוע. צריכת וידיאו מסיבית היא עניין אחר.

יצא לי לנווט עם וויז בארה"ב, ולפעמים הוא קצת נחות מגוגל מפות, אבל בסה"כ עושה את העבודה.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה עניין של טעם. אותי מפות גוגל מעצבנות עם הקריינות המעיקה. בוייז אני שם את הקריינות הבסיסית (זו שסופרת רק 200, 400 או 800 מ' ולא קוראת שמות רחובות). רשימת המדינות בהן השתמשתי בוייז מתחילה ביוון (לפני 3 ימים באי Aegina) עוברת דרך מרבית אירופה ועד איסלנד, ונסתיימת באי וונקובר שבמערב קנדה. בהשוואה לכל אפליקציה אחרת הוא היה הטוב ביותר באונליין, ובאופליין אני מעדיף את HereWeGo בזכות עדכנות יחסית ופשטות התקנת המפות הרלוונטיות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה עניין של טעם. אותי מפות גוגל מעצבנות עם הקריינות המעיקה. בוייז אני שם את הקריינות הבסיסית (זו שסופרת רק 200, 400 או 800 מ' ולא קוראת שמות רחובות). רשימת המדינות בהן השתמשתי בוייז מתחילה ביוון (לפני 3 ימים באי Aegina) עוברת דרך מרבית אירופה ועד איסלנד, ונסתיימת באי וונקובר שבמערב קנדה. בהשוואה לכל אפליקציה אחרת הוא היה הטוב ביותר באונליין, ובאופליין אני מעדיף את HereWeGo בזכות עדכנות יחסית ופשטות התקנת המפות הרלוונטיות.

חשוב לשים לב שבאזור נבאדה, ובכלל ביוטה\אריזונה ומה שבאזור לא כל האזורים הם עם כיסוי של חברות הסלולאר - לפחות זה לא היה כ לפני 3 שנים.

במקרה כזה רק תוכנה שיושבת מקומית או הורדה מראש של מפות גוגל יתנו מענה...

ועוד טיפ לאזורים האלו - כדאי לראות את מסלול הנסיעה - יש נסיעות של 4-5 שעות שהמסלול הקצר ביותר שלהם מאוד לא נח (מעברי הרים, חד נתיבי) ובחירה במסלול שונה תהיה על כביש מהיר ונעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ההערה הראשונהשלך - אני מוצא את HereWeGo עדיפה. אבל, כאמור, עניין של טעם והרגלים.

את מפות גוגל אני מעדיף לניווטים רגליים עירוניים.

לגבי ההערה השניה שלך - נכונה לגמרי, ולא רק בנואדה. את התואי הכללי צריך לתכנן על מפה (אפילו עדיפה מפת נייר בקנה מידה מתאים, אבל גם מפות גוגל על מסך המחשב יעשו עבודה טובה), והנווטן ישיש אותך באמת ל-turn to turn אחרי שהעלית את נקודות העניין או נקודות ביניים. לשיטה זו יתרון נוסף, חשוב מאד - אתה לומד את המסלול ותגלה בקלות רבה יותר טעויות בניווט (אם של הנווטן ואם פפניה לא נכונה שלך).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיניוואן זה נוח אבל היוקון הוא האופציה הכי נוחה, סברבן יתן לך תא מטען גדול יותר מהיוקון גם כשהספסל השלישי פתוח.

לסיקסט יש את הצי הטוב ביותר, הגרנד צ'ירוקי שהשותף שלי קיבל היה טריילהוק, ותמיד הרכבים שלהם מגיעים מאובזרים יותר מכל גרסאות ההשכרה. אני שוכר רכב כבר כמעט 4 שנים ברציפות עם סיקסט, מדי פעם אני לוקח מחברות אחרות אבל חוזר לסיקסט בגלל האיכות של הרכבים.

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1750 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...