Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלות לאחר רכישה טויוטה אוריס 2013 (תאורה דרך/צג מולטימדיה/פתיחה בעת קרבה/GPS)

Amir Aroesti
שימו לב! השרשור הזה בן 1775 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

רכשתי לפני כחודש טויטוה אוריס היברידית 04/2013.

מספר שאלות

1. תאורה בעת נעילת הרכב - לאחר סיום נסיעה ונעילת של הרכב נשאר תאורת "חניה" כזאת (במצב בו השארתי את התאורה דרך הרגילה פתוחה ). האם תאורת החניה הזאת תכבה באופן אוטומטי או שחייבים להעביר את בורר תאורת הדרך למצב כבוי?

2. נעילת חלונות אוטמטיים - יכול להיות שרק חלון הנהג עולה בעת נעילת הרכב? שלושת החלונות האחרים לא ננעלים אוטומטי?

3. מצלמה קידמית - קיימת מצלמת רוורס מובנת ברכב. אני יודע שיש רכבים שיש מצלמה קידמית שפועלת באופן אוטמטי בנסיעה של 5 קמש נגיד. האם ניתן להוסיף לרכב? פרוצדורה מסובכת?

4. מה צריך לעשות בשביל להפיעל את הGPS המבונה ברכב? האם זה מערכת אנדרואיד שאפשר להתקין WAZE?

שאני לוחץ על NAV הוא מתריע "NOT INSTALLכ"

5. בסביבות 2015/2016 הרכב עבר מתיחת פנים והגדילו לו את המסך הפנימי. האם ניתן לשדרג למסך זה במידה ואמצא מפירוק?

תודה רבה וחג שמח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש אוריס 2015.

אצלי כשאני מכבה את המנוע כל התאורה נכבית - יכול להיות שזה תלוי ב-SETUP.

אצלי כל החלונות נסגרים בעת נעילה - לא סביר שזה קורה רק לחלון הנהג (כלומר שיש מרים שמשות רק בחלון אחד)

ה-GPS המובנה הוא רק בהתקנה של טויוטה, כך ש-NAV לא פועל. זאת לא מערכת אנדרואיד.

תתחדש!

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק בעמוד 316 - Follow me hone תאורה שמאפשרת לך "לגשת לדלת" אחרי נעילת הרכב

https://d24bc9lyrt5en5.cloudfront.net/Customer-Portal-Admin/emanuals/TOYOTA/OM12G88E.pdf

ובעמוד 458 על תאורה "אישית" קידמית . יש מפסק פנימי למצב דלת.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1775 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...