Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מגבר חלש יותר מיכולת הנצילות של הסאב

Albetx
שימו לב! השרשור הזה בן 1778 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

אני חושב לחבר מגבר שמוציא בגישור 200RMS, ספציפית JBL CLUB-704, לסאב שמוצהר כ250RMS, ספציפית JBL CS1214T.

במה זה יכול לפגוע בתנאי שאני לא מתכוון להביא את הסאב לקצה?

מה דעתכם בכללי על המגבר הנ"ל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשום דבר - יכולת הנצילות של הסאב לא רק תלויה בכמה הוא יכול לספוג אלא גם ברגישות שלו ובהתאמה שלו לתיבה.

כל עוד אתה תחתוך את תחום התדרים באזור שהוא בטוח לסאב וופר הזה לנוע ואתה באמת לא תנגן תדר באס נמוך ויציב לאורך זמן במלוא ההספק (בתנאי שתשתית החשמל של הרכב שלך בכלל מסוגלת לספק את זה) של המגבר - לא יקרה לסאב וופר הזה דבר.

תימנע מהקלטות לא איכותיות בכדי לצמצם עיוותים מלכתחילה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, הבנתי. שאלה נוספת, לפי המפרט של המגבר:

• 4 ohms: 70 watts x 4 chan.
  • 2 ohms: 100 watts x 4 chan.
  • 1 ohm: ------------N/A------------
  • Bridged, 4 ohms: 200 watts x 2 chan.

אם אני מבין נכון, לאחר שגישרתי 2 ערוצים עבור הסאב, אני נשאר עם עוד שני ערוצים של 70W.

אליהם אני מתכוון לחבר את הקומפוננטים שמוצהרים כ 50W, גם כאן אין בעיה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אתה עובר למצב של שלושה ערוצים - זוג ערוצים מגושרים לערוץ אחד שנותנים לך ב4 אוהם עד 200 וואט וזוג ערוצים שנותנים לך כל אחד ב4 אוהם עד 70 וואט.

הרמקולים מוצהרים לספוג עד 50 וואט בהספק קבוע (ואתה גם לא יודע באיזה תדר זה בהכרח נמדד ככה שזה לא באמת משקף שום דבר שקשור לתנאי חיים אמיתיים או מוזיקה יומיומית).

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1778 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...