Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשנו בקיה ספורטאז' (שוב ? למה?)

zaf
שימו לב! השרשור הזה בן 1751 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פותח השירשור, אתה לא חייב לאף אחד כלום! הסברת את השיקולים שלך וכל עוד לא ייעצת למישהו, אתה לא חייב לגבות את הדעות שלך. אתה יכל לרשום גם שלעולם לא תקנה פיג'ו בגלל שהסמל שלהם הוא חייה אוכלת בשר ואתה טבעוני. כל עוד זה עובד בשבילך, זה סבבה.

לדעתי, אתה השמעת דיעה, שרבים מבעלי פיג'ו נאבקים איתה בעצמם ולכן הם נהים תוקפניים כאשר מישהו מעז לחשוב על זה. תנסה פעם להגיד מילה רעה על מרצדס מול בעלים של מרצדס. במקרה הכי גרוע, הוא יביט בך עם מבט מתנשא וימשיך בחיו. זכור. מי שאין לו מה להוכיח, שומר על קור רוח.

עשית אחלה בחירה, אחלה של אוטו, תתחדש ותהנה ממנו.

עריכה אחרונה על ידי Taipan
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ברור שמותר לו, מותר לו גם לכתוב בהתחלה שלא מבינים את חוש ההומור שלו וגם מותר לו מיד אח"כ לכתוב שפז'ו זה חשמל מחורבן שבמוסך לא מבינים אותו וזה על פי אוטו אחד כמדגם מייצג וגם מותר לו להוסיף ולכתוב שזה בכלל לא היה הענין שהפריע לו, ואפילו מותר לו להתקרבן ולא להבין מה רוצים ממנו ובקיצור מותר לו הכל, אבל גם לי מותר לכתוב מה שאני חושב על זה וגם לך מותר לכתוב מה אתה חושב על מה שאני כותב, בקיצור כיף. ואיך שכחתי, מברוק לפותח על רכישתו הטריה, לא כל כך מכיר את האוטו אבל משוכנע שבחר נכון, ודאי עבורו.

עריכה אחרונה על ידי רועי5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותח השירשור, אתה לא חייב לאף אחד כלום! הסברת את השיקולים שלך וכל עוד לא ייעצת למישהו, אתה לא חייב לגבות את הדעות שלך. אתה יכל לרשום גם שלעולם לא תקנה פיג'ו בגלל שהסמל שלהם הוא חייה אוכלת בשר ואתה טבעוני. כל עוד זה עובד בשבילך, זה סבבה.

לדעתי, אתה השמעת דיעה, שרבים מבעלי פיג'ו נאבקים איתה בעצמם ולכן הם נהים תוקפניים כאשר מישהו מעז לחשוב על זה. תנסה פעם להגיד מילה רעה על מרצדס מול בעלים של מרצדס. במקרה הכי גרוע, הוא יביט בך עם מבט מתנשא וימשיך בחיו. זכור. מי שאין לו מה להוכיח, שומר על קור רוח.

עשית אחלה בחירה, אחלה של אוטו, תתחדש ותהנה ממנו.

הסקת המסקנות שלך לא משהו, אני לא בעלים של פיזו ומעולם לא הייתה לי אחת, היו לי סיטרואנים ורנו למכביר אם זה מאושש משהו מהתאוריה שלך.

לא ביקשתי מפותח השירשור דבר , אבל להשמיץ רכב אחר בסיסמאות ולאחר מכן להתכחש לדבריו הוא זה לכל המעט בעייתי.

סה"כ הבאתי בפני פותח השירשור את מילותיו הוא לא יותר לא פחות , בעיה הא ???

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני הרכבים היו לי (ספורטאז' EX שנתיים עם 80K ו 5008 דיזל - חצי שנה עם 18K). שניהם שונים בתכלית. אהבתי את שניהם. ממש ללא תחרות ראש בראש. בפיזו' הנוחות גברה, בקיה הפונקציונאליות. דוקא בקיה תקלה של נזילת שמן בשבועיים האחרונים - ככל הנראה מאבן שפגעה במשהו, תוקנה במוסך היבואן. לפיז'ו - למרות שמאוד רציתי, לא היו תקלות כלל. שכל אחד יקנה מה שמתאים לו, והכי חשוב, לא לכתוב דברים שסתם יוצאים מהפה אל החוץ, יש רבבות קוראים וזה כן משפיע על דעת הקהל בצורה כזו או אחרת.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ביקשתי מפותח השירשור דבר , אבל להשמיץ רכב אחר בסיסמאות ולאחר מכן להתכחש לדבריו הוא זה לכל המעט בעייתי.

סה"כ הבאתי בפני פותח השירשור את מילותיו הוא לא יותר לא פחות , בעיה הא ???

התכחשתי? חשבתי שהסברתי את כוונתי.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1751 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...