Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשנו בקיה ספורטאז' (שוב ? למה?)

zaf
שימו לב! השרשור הזה בן 1751 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לגבי התחממות הגיר הוא יוכל לדווח לחברי הפורום

בזמן ההמתנה להתקררות הגיר בצידי הדרך.

אפרופו גירים -

אני בשמחה אשתף בנושא בעיות בגירים רציפים של ZF שאכלתי בעבר , אבל זה היה בעבר, חבל לחפור זה מיותר.

או בפלנטרי של הפורד מונדאו שהיו לי (2002/2007/2011)

בנסועה והתוואים שבהם יעבור הרכב של אישתי, אני בספק שאזכה לחוויה בטווח שיעבור עד הריענון הבא :lol:

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אולי תשתף את הציבור במידע הנ"ל ?

דווקא לרכב שקנית יש בעית התחממות גיר ידועה ומפורסמת.

מה המטרה שלך בלנסות לשכנע אותו שהוא טעה ברכב שהוא כבר קנה!

פתח גוגל שלדעתי די מייצג מה קורה בשטח וחפש בעיות אצל רכבים על הגיר שלו ורכבים שהוא דחה... אתה תבין לבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי רכב מעולה ששווה כל שקל! כמשפחתית מאוד נעים לנהוג בה, הכל עובד פיקס ופונקציונאלי, הקבינה נעימה וכיף לשבת באוטו. למרות חישוקי ה 19 ממש לא יורדים מהרכב שבורים לאחר נסיעות ארוכות. תיקון היגוי אקטיבי ממכר ובלימה אוטונומית בכל מהירות, שאשכרה עובדת בצורה מעולה!

תתחדש! אוטו נהדר, ה EX 2016 היה אחד הטובים שהיו לי, וזה בכלל מטורבת.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה המטרה שלך בלנסות לשכנע אותו שהוא טעה ברכב שהוא כבר קנה!

פתח גוגל שלדעתי די מייצג מה קורה בשטח וחפש בעיות אצל רכבים על הגיר שלו ורכבים שהוא דחה... אתה תבין לבד.

לא מנסה לשכנע בדבר, מצחיק שכותבים על כביכול בעיות גורפות ב 3008 כאשר הגיר ברכב הספציפי ידוע כבעיתי.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר את האוטו הזה ואת הגיר שבו, לכן לא רואה מקום להתייחס, עם זה ל"לכלך" על הדרך על אוטו אחר באופן כוללני, משמיץ ולא מבוסס בהחלט מזמין תגובה כמו זו של קודמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לדעת מיודעי דבר האם עדיין קיימת בעיית התחממות הגיר הדו מצמדי של קיה.

מוזר לי שהבעיה קיימת כבר 4 שנים והיצרן לא מצא פתרון.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מנסה לשכנע בדבר, מצחיק שכותבים על כביכול בעיות גורפות ב 3008 כאשר הגיר ברכב הספציפי ידוע כבעיתי.

מה נטפלת ל3008, תקרא שוב את תגובה #15 שלי, לא האופי הצרפתי שלה היה השיקול.

כבודה של ה3008 במקומה, אבל בשיקלול בין השאר של מחיר/איבזור/תקציב (פער גדול בין מחיר המכירה למחיר הקנייה של הדגם הרצוי(פרימיום)).

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא תסביר את המשפט שכתבת תוך יחס ישיר לרכב ספציפי...

3008 כבר מצליח לשמור על הגחלת, ולגלות את פרצופו הצרפתי

.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא תסביר את המשפט שכתבת תוך יחס ישיר לרכב ספציפי...

3008 כבר מצליח לשמור על הגחלת, ולגלות את פרצופו הצרפתי

.

חוש ההומור של אחד משנינו כנראה לא משהו. אקח זאת על עצמי , אבל אם שאלת ובחרת במשפט אחד ספציפי מתוך סקירה לא קצרה. הכוונה הייתה לבעיות במערכת החשמל , נורות שנדלקות ושרות שלא ממש מוצא את מקור הבעייה. (לא שווה דיון נפרד, לדעתי)

ואני מחזיר אותך להודעה המלאה #15, לא זה היה השיקול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוש ההומור של אחד משנינו כנראה לא משהו. אקח זאת על עצמי , אבל אם שאלת ובחרת במשפט אחד ספציפי מתוך סקירה לא קצרה. הכוונה הייתה לבעיות במערכת החשמל , נורות שנדלקות ושרות שלא ממש מוצא את מקור הבעייה. (לא שווה דיון נפרד, לדעתי)

ואני מחזיר אותך להודעה המלאה #15, לא זה היה השיקול.

זכור לי פוסט ספציפי אחד על רכב ספציפי, מכאן ולהפוך את זה למאפיין לדגם ארוכה הדרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז למה שוב ספורטאז'?

ארבעה גורמים, שלושה קשורים בסיאט (צ'מפיון) - מחיר הטרייד אין לא אטרקטיבי בלשון המעטה , מציעים 85 אלף שקל על מחיר מחירון 105 ) אין במלאי מכוניות בצבע שאני רוצה (שחור) ואשתי (כחול) . וגורם מקורב , מספר לי שעומדים להגיע דגמים ברמת גימור חדשה FR, שכוללת כנראה את האבזור של ה אקסלנס פלוס במחיר האקסלנס ( המחיר ירד למעשה) .הרביעי, טלקאר משיקים את הספורטאז' פרימיום במחיר מצויין, אבזור שנופל במעט מרמת הGT שעלתה 180 אלף שקל. ונותנים לי מחיר מחירון, בכפוף לבדיקה על הרכב הנוכחי , כלאמר מחירון כנגד מחירון, ומחירון לוי יצחק עומד ברגע ההזמנה על 98 אלף שקל = הצלחה.

השורה התחתונה,אישתי מרוצה, יש לה רכב חדש. ולי יש שקט.

מצאת את ההבדל בין צ'מפיון לטלקאר.

בצ'מפיון אין הנחות משמעותיות. בטלקאר קיבלת "מחיר מחירון" על הרכב הישן - זה במקום לתת הנחה על הרכב החדש שהייתי יכול לקבל.

נשמע כמו קניה טובה - ובעיקר מתאימה לצרכים

השורה התחתונה שלך הכי חשובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאת את ההבדל בין צ'מפיון לטלקאר.

בצ'מפיון אין הנחות משמעותיות. בטלקאר קיבלת "מחיר מחירון" על הרכב הישן - זה במקום לתת הנחה על הרכב החדש שהייתי יכול לקבל.

נשמע כמו קניה טובה - ובעיקר מתאימה לצרכים

השורה התחתונה שלך הכי חשובה.

תודה,

ההנחות המכסימליות בצ'מפיון היו של חבר בדומה גם בטלקאר 7500 שקל מהמחירון ועל זה הם מוסיפים את המיגון ושאר ירקות. ההורדה לעומת זאת ממחירון "יבש" בצ'מפיון הייתה הרבה מעבר ל 7500 שקל . ( אגב לאקסלנס פלוס הם נתנו הנחה של 10000 שקל) . כל ההנחות האלו זה למעשה משחק סכום אפס. אותם 5000-7500 שקל נעים לכיוון הנחה או זיכוי בטרייד . בכל מקרה זה רק משחק במספרים במסגרת העיסקה.

אגב , נכון להיום, אין בסיאט אקסלנס פלוס אלא FR שמחירון 166.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זכור לי פוסט ספציפי אחד על רכב ספציפי, מכאן ולהפוך את זה למאפיין לדגם ארוכה הדרך.

אתה לא מרפה.

זו תהייה תגובתי האחרונה לך על ה 3008

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5021323,00.html

שוב , לא זה היה השיקול.

וכדיברי "בנט/זרחוביץ" "די כבר :-P:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאף, תתחדש. נשמע כמו קנייה טובה.

...

בטלקאר קיבלת "מחיר מחירון" על הרכב הישן - זה במקום לתת הנחה על הרכב החדש שהייתי יכול לקבל.

...

זו הייתה הסיבה שבזמנו ביצעתי טרייד מהאסטרה J לאסטרה K החדשה - קיבלתי מחיר "מחירון" מלא תמורת מחיר מלא על האסטרה החדשה. ומעבר לכסף, אני לא יכול לכמת את בלבולי המוח וזיוני השכל שכרוכים במכירה פרטית, שנחסכו ממני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1751 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...