דף 3 מתוך 3 ראשוןראשון 123
מציג תוצאות 31 עד 35 מתוך 35

נושא: התחדשנו בקיה ספורטאז' (שוב ? למה?)

משקיען (> 750 הודעות) הסימלון של Taipan

בעניין: התחדשנו בקיה ספורטאז' (שוב ? למה?)

פותח השירשור, אתה לא חייב לאף אחד כלום! הסברת את השיקולים שלך וכל עוד לא ייעצת למישהו, אתה לא חייב לגבות את הדעות שלך. אתה יכל לרשום גם שלעולם לא תקנה פיג'ו בגלל שהסמל שלהם הוא חייה אוכלת בשר ואתה טבעוני. כל עוד זה עובד בשבילך, זה סבבה.

לדעתי, אתה השמעת דיעה, שרבים מבעלי פיג'ו נאבקים איתה בעצמם ולכן הם נהים תוקפניים כאשר מישהו מעז לחשוב על זה. תנסה פעם להגיד מילה רעה על מרצדס מול בעלים של מרצדס. במקרה הכי גרוע, הוא יביט בך עם מבט מתנשא וימשיך בחיו. זכור. מי שאין לו מה להוכיח, שומר על קור רוח.

עשית אחלה בחירה, אחלה של אוטו, תתחדש ותהנה ממנו.

נערך לאחרונה על ידי Taipan : 11/06/19 ב-19:34

2. חבר הפורום הבא הודה לTaipan על ההודעה המועילה הזאת:

zaf

3. הסימלון של מנהל-המערכת

חשבתם פעם מה הוא הרכב הכי מתאים לכם?

היי, אני היועץ האוטומטי של קארספורום לבחירת רכב
    אני אשמח לעזור לך בבחירת הרכב הבא שלך. אני כבר מחכה לך ומבטיח שתוך פחות מ-2 דקות נמצא את הרכב המושלם בשבילך. ואם לא, השירות חינם.
    סתם! , אני צוחק. השירות תמיד חינם! כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ כאן

פורומניאק

ברור שמותר לו, מותר לו גם לכתוב בהתחלה שלא מבינים את חוש ההומור שלו וגם מותר לו מיד אח"כ לכתוב שפז'ו זה חשמל מחורבן שבמוסך לא מבינים אותו וזה על פי אוטו אחד כמדגם מייצג וגם מותר לו להוסיף ולכתוב שזה בכלל לא היה הענין שהפריע לו, ואפילו מותר לו להתקרבן ולא להבין מה רוצים ממנו ובקיצור מותר לו הכל, אבל גם לי מותר לכתוב מה שאני חושב על זה וגם לך מותר לכתוב מה אתה חושב על מה שאני כותב, בקיצור כיף. ואיך שכחתי, מברוק לפותח על רכישתו הטריה, לא כל כך מכיר את האוטו אבל משוכנע שבחר נכון, ודאי עבורו.
    נערך לאחרונה על ידי רועי5 : 12/06/19 ב- 8:30

5. 2 חברי הפורום הבאים הודו לרועי5 על ההודעה המועילה הזאת:

פורמוהוליק הסימלון של CX25GTI

ציטוט Taipan כתב: הצג הודעה
    פותח השירשור, אתה לא חייב לאף אחד כלום! הסברת את השיקולים שלך וכל עוד לא ייעצת למישהו, אתה לא חייב לגבות את הדעות שלך. אתה יכל לרשום גם שלעולם לא תקנה פיג'ו בגלל שהסמל שלהם הוא חייה אוכלת בשר ואתה טבעוני. כל עוד זה עובד בשבילך, זה סבבה.

לדעתי, אתה השמעת דיעה, שרבים מבעלי פיג'ו נאבקים איתה בעצמם ולכן הם נהים תוקפניים כאשר מישהו מעז לחשוב על זה. תנסה פעם להגיד מילה רעה על מרצדס מול בעלים של מרצדס. במקרה הכי גרוע, הוא יביט בך עם מבט מתנשא וימשיך בחיו. זכור. מי שאין לו מה להוכיח, שומר על קור רוח.

עשית אחלה בחירה, אחלה של אוטו, תתחדש ותהנה ממנו.
    הסקת המסקנות שלך לא משהו, אני לא בעלים של פיזו ומעולם לא הייתה לי אחת, היו לי סיטרואנים ורנו למכביר אם זה מאושש משהו מהתאוריה שלך.
    לא ביקשתי מפותח השירשור דבר , אבל להשמיץ רכב אחר בסיסמאות ולאחר מכן להתכחש לדבריו הוא זה לכל המעט בעייתי.
    סה"כ הבאתי בפני פותח השירשור את מילותיו הוא לא יותר לא פחות , בעיה הא ???

Seat Arona FR– הבחירה של האישה..
    VW Jetta 1.2Tsi Trandline

7. חבר הפורום הבא הודה לCX25GTI על ההודעה המועילה הזאת:

נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות) הסימלון של ST12345

שני הרכבים היו לי (ספורטאז' EX שנתיים עם 80K ו 5008 דיזל - חצי שנה עם 18K). שניהם שונים בתכלית. אהבתי את שניהם. ממש ללא תחרות ראש בראש. בפיזו' הנוחות גברה, בקיה הפונקציונאליות. דוקא בקיה תקלה של נזילת שמן בשבועיים האחרונים - ככל הנראה מאבן שפגעה במשהו, תוקנה במוסך היבואן. לפיז'ו - למרות שמאוד רציתי, לא היו תקלות כלל. שכל אחד יקנה מה שמתאים לו, והכי חשוב, לא לכתוב דברים שסתם יוצאים מהפה אל החוץ, יש רבבות קוראים וזה כן משפיע על דעת הקהל בצורה כזו או אחרת.
    יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;
    אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

9. תאריך הצטרפות
    יולי 2002

הודעה פירסומת

עומדים לחדש את ביטוח הרכב?
    לחצו כאן וקבלו הצעות לביטוח online

נהג צעיר (> 150 הודעות) הסימלון של zaf

ציטוט CX25GTI כתב: הצג הודעה
    לא ביקשתי מפותח השירשור דבר , אבל להשמיץ רכב אחר בסיסמאות ולאחר מכן להתכחש לדבריו הוא זה לכל המעט בעייתי.
    סה"כ הבאתי בפני פותח השירשור את מילותיו הוא לא יותר לא פחות , בעיה הא ???
    התכחשתי? חשבתי שהסברתי את כוונתי.
    מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) עברתי למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה ועדיין מתעצבן מנהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת סביבי . אבל עכשיו גם הכל מתועד ואני יכול לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב

דף 3 מתוך 3 ראשוןראשון 123

נושאים דומים

1. תגובות: 17
    הודעה אחרונה: 29/03/16, 18:06
  2. תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 14/11/14, 0:24
  3. התקנת מערכת בקיה ספורטאז
    By acmilan in forum פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 02/11/14, 14:34
  4. גוון נורות לד מקוריות בקיה ספורטאז׳
    By liran shalom in forum אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 31/01/13, 17:14

כללי פרסום הודעות

• לא באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך הודעות
  •