Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות לפני רכישת כלי ראשון - דיאלים דארט

Shaike.Zam
שימו לב! השרשור הזה בן 1755 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

כיום יש בבעלותי רכב (חתימה) שבעיקר נועד להסעת אשתי והילד בסופשים ונסיעות ארוכות פעם באף פעם.

אופניים חשמליים שאיתם אני מתנייד רוב הזמן. חישבתי שבממוצע אני נוסע באופניים ביום כ - 20 קמ שזה די הרבה לא נוח.

שוקל להחליף את האופניים החשמליים לקטנוע דיאלים 125 סמק = דארט. הקטנוע הכי זול בערך.

1. איך הקטנוע? אני 1.88 על 90 קג. מעדיף רק חדש.

2. או שכדאי להישאר עם האופניים ולהמשיך "לסבול"?

תודה!

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנסיון שלי עם הכלים של דיאלים הוא מלפני כ4-5 שנים, ואולי דברים השתנו מאז (סיכוי נמוך), אבל יש סיבה מצויינת מדוע הכלים הללו זולים.

איכות החומרים שלהם זוועתית. החל מידיות שמתפרקות לך בידיים ואתה יורד מכל רכיבה עם ידיים שחורות, דרך פלסטיקה מקרקשת ונשברת מכל נגיעה, מתלים שישברו לך את הגב גם בנסיעה עירונית קצרה ועד למנוע שממש לא מיוצר לשרוד. לרוב הכלים שלהם שורדים כחצי מהמקבילים בקטגוריה. אישית אני לא ממליץ..

עריכה אחרונה על ידי igal_zeltser

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש אופנועים "חדשים" של דיאלים אלא רק כלים רשומים ששוכבים במחסנים.

יש לקיוויי גם כלים בסדר גודל דומה של מחיר (טוסטוס 125 ב6000 שקל וגם אופנועים לא יקרים בהרבה). יכול להיות שהאופנועים יהיו נוחים יותר לבן אדם בגובה שלך.

לגבי הכדאי, קח בחשבון שביטוח החובה יקר מאוד (3000-4000 שקל) ושיש תחזוקה.

אופציה נוספת היא לקנות קטנוע חשמלי. המחיר שלהם יקר יותר אבל הביטוח והתחזוקה זולים הרבה יותר והם עדיין יהיו שדרוג משמעותי מהאופניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1755 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...