Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נהג שפגע בי ברוורס כשהוא ללא ביטוח. האם יש לי אופציה להתמודד ולא לספוג את המחיר עליי?

שימו לב! השרשור הזה בן 1775 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים,

אשמח לעזרתכם בעניין של תאונה קלה שהייתה לי אתמול. חשוב לציין שיש לי קטע וידאו של התאונה, אבל אני מעדיף לא לשתף אותו באינטרנט כרגע, אז אשתדל להסביר את הסיטואציה בצורה הטובה ביותר.

אתמול נסעתי בעיר בתוך שכונה כשמולי טנדר, וזיהיתי שהרמזור שמולי עמוס בתנועה. העדפתי לחזור אחורה כדי לדלג על הרמזור ולהמשיך דרך השכונה, כשמצד שמאל ראיתי כניסה של חנייה, ורציתי לנצל אותה כדי להיכנס, לצאת ברוורס, ולהמשיך לנסוע דרך השכונה (לדלג על הרמזור העמוס).

נכנסתי לשביל, יצאתי ברוורס, כששני הנתיבים פנויים לחלוטין, כבר יצאתי מהילוך רוורס ועמדתי להכניס לראשון, כשפתאום זיהיתי שאותו טנדר שהיה מולי, כשהוא עדיין נמצא בנתיב הימיני, נוסע רוורס מלא בלי להסתכל אחורה. צפרתי לו כמה פעמים, אבל הוא לא שם לב ונכנס בי.

חשוב לציין - אני באותה סיטואציה כבר לא הייתי ברוורס ועמדתי במקום ללא תנועה משהו כמו 5 שניות, כשהוא פגע עם החלק האחורי-שמאלי של האוטו שלו בפינה השמאלית-ימינית שלי.

מדובר בתושב בן מיעוטים מכפר, ללא ביטוח רכב לטענתו. לא ציינתי בפניו שיש לי צילומי דשבורד וכלום, כשהבנתי מהר מאוד שהוא מבחינתו מאשים אותי שיצאתי בהפתעה (שוב, בסרטון רואים שיצאתי לאט, ואת העובדה שעמדתי במקום מספר שניות לפני המכה ולא הייתי ברוורס באותו רגע).

אחרי שהבנתי שאין מה לדבר עם הבחור וטוב לא יצא מזה, צילמתי את 2 הרכבים, את הרחוב, את הרישיון הפרטי שלו ואת רישיון הרכב (עם בעלים בשם אחר. לטענתו חבר/משפחה/הנפצה אחרת).

המכה היא לא מכה משמעותית, שריטות על הפח, עיקום ממש כמעט בלתי ניראה, ופנס שבור. לא משהו ששווה לתבוע את הביטוח בשבילו, זה רק יעלה לי את המחיר בעתיד בצורה משמעותית אני משער, לכן גם לא עדכנתי ביטוח (באותו רגע גם לא היו זמינים בשעה). השאלה היא - האם יש לי מה לעשות במצב כזה? להגיש תביעה במשטרה? משהו? אין לי איך לתבוע את הביטוח שלו כי שוב, לטענתו אין.

יותר מדי אנשים אומרים לי לספוג את המכה של הפנס והשריטות על הכיס האישי שלי, אבל מעבר לעובדה שמעצבן אותי שהוא ייצא מזה נקי כשהוא נכנס בי ברוורס בזמן בנתיב ימיני, וייצא נקי מהעובדה שהוא נוסע בלי ביטוח חובה אפילו - אני חייל משוחרר וכל הכסף שלי מושקע בלימודים. הוצאה של 500-1000 שקל עכשיו, היא משהו שיהיה לי קשה להתמודד איתו מהכיס שלי.

מקווה שלא חפרתי טיפה יותר מדי,

אבל שוב - אני חייל משוחרר וכל הכסף שלי הולך ללימודים, ואני מתוסכל מלחשוב שגם אם אני אוותר על השירטות והפח ואתקן רק את הפנס - אני עדיין אפסיד בערך רבע מהמשכורת החודשית שלי כסטודנט.

אודה מאוד לכל מי שיידע לעזור לי,

המשך סופ"ש נעים וחג שמח. :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבלי להגיב לנושא מי אשם ובכמה אחוזים, האפשרות היחידה שלך היא לתבוע אותו בתביעות קטנות. אם תזכה, ייתכן והגביה ממנו גם לא תהיה קלה.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפנה אליו בשיחה, תגיד לו שאתה סטודנט ואתה מבקש 500 שקל ללכת לתקן/לטפח מעט את הפגיעה.

תנסה להסביר לו שאתה במצוקה כספית ואתה חושב זה יהיה הוגן לשתי הצדדים שזה יהיה הפתרון.

יכול להיות שהוא יציע לך לבקר אצלו, אבל אם אתה חושש ללכת, תביע את תחושתיך, בכל זאת אתה לא יודע מה ניתן לעשות לך בשניות כפעולת גמול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שהייתי עושה זה שולח לו את הסרטון בנוסף להסבר שאתה סטודנט בלי גרוש ואין לך כסף לתקן את הרכב, ומבקש סכום סימלי לתיקון, נניח 1000₪.

במידה וזה לא עובד הייתי משחרר וממשיך הלאה, כנראה את הכסף לא תראה ממנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1775 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...