Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תו נכה שאושר אך ללא התו עצמו

שימו לב! השרשור הזה בן 1756 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

אושר לי תו נכה לרכב שלי, המספר רשום במשרד הרישוי בעל תו נכה אך בפועל התו עדיין לא הגיע אלי בדואר.

במשרד הרישוי ביקשתי תו נכה זמני עד שיגיע התו בדואר אך היא הוציאה לי אישור מודפס שרק אומר שאושר תו נכה (בגודל A4)

האם מותר לי להחנות את הרכב בחניית נכים (כמובן כאשר הנכה ברכב) למרות שהתו עצמו עדיין לא הגיע בדואר? או שחייב לחכות עד שהתו יגיע כדי שאצמיד אותו לשמשת הרכב?

שוב המספר רכב במשרד הרישוי רשום כבעל תו נכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

אושר לי תו נכה לרכב שלי, המספר רשום במשרד הרישוי בעל תו נכה אך בפועל התו עדיין לא הגיע אלי בדואר.

במשרד הרישוי ביקשתי תו נכה זמני עד שיגיע התו בדואר אך היא הוציאה לי אישור מודפס שרק אומר שאושר תו נכה (בגודל A4)

האם מותר לי להחנות את הרכב בחניית נכים (כמובן כאשר הנכה ברכב) למרות שהתו עצמו עדיין לא הגיע בדואר? או שחייב לחכות עד שהתו יגיע כדי שאצמיד אותו לשמשת הרכב?

שוב המספר רכב במשרד הרישוי רשום כבעל תו נכה.

כן אתה יכול להחנות בכל חניית נכים

בתו נכה כיום לא רשום מספר רכב אלא הפניה לפקח לבדוק במסופון שלו שמחובר למשרד הרישוי

אין צורך יותר בתו נכה שיהיה ברכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משרד התחבורה לא חושב כמוך https://www.gov.il/he/service/disability_parking_badge

• יש להצמיד את התג לחלון הקדמי מצד שמאל של הרכב או בחלון הצדדי בצד הנהג, באופן שיאפשר לרשויות האכיפה לראותו בבירור.
  • ניתן להשיג (בתשלום) נרתיק לתג החניה לנכה המותאם לכרטיס הפלסטיק החדש. הנרתיק נצמד בקלות לשמשת המכונית, פשוט ונוח לשימוש ומותאם לעמידה בתנאי האקלים המשתנים. את הנרתיק ניתן להשיג בסניפי דואר ישראל.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב להצמיד את התו לחלון

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1756 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...