Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עד כמה זה שכיח שרכבים ספורטיביים מגיעים ל 0 ק״מ?

Doron_Z
שימו לב! השרשור הזה בן 1756 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב אני מבין ממכם את המסר שבמקרה הנ״ל אין באמת הרבה טעם לבנות על עניין ה 0 ק״מ. פשוט חששתי/קיוויתי שיהיה פה מקרה דומה לפיג׳ו 308 אבל אני מבין שזה לא אותו הדבר. תודה לכולם.

אגב נוקנוק, רק בשביל הספורט, אתה זוכר בכמה מכרו אז את אותן 208 ב 0 ק״מ? מתאר לעצמי שבטח במחיר גבוה יותר ממחיר המבצע העדכני מהיבואן בגלל שהדגם אז היה חדש הרבה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו לא ידעתי שהרכב עלה בזמנו 160. מטורף וגורם להעריך הרבה יותר את המחיר הנוכחי.

115 לצבע נורמלי (בפוטנציאל אם הרכב יגיע ל 0 ק״מ בכלל) זה מחיר מפתה, הוא מן הסתם מצויין לרכב כזה אבל זה עדיין כנראה ידרוש תוספת גבוהה מדי בשבילי עבור הקליאו אז עדיף שאתמקד ביד 2. תודה לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר המחירון היה כמו היום, צבעים מוזרים כמו כתום נמכרו ב 0 ק"מ בערך ב 115K

ומאז הם ייבאו רק 3 צבעים - שחור, לבן ואדום.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעדיף לבן כי זה הצבע הכי קל לתחזוק והרכב שלי חונה לרוב על כביש מאוד ראשי שעוברות בו אלפי מכוניות בכל יום, לא יודע כמה צבע מיוחד יכול להחזיק בתנאים כאלו אבל היא נראית הכי טוב בשחור לפחות לפי התמונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1756 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...