Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עד כמה זה שכיח שרכבים ספורטיביים מגיעים ל 0 ק״מ?

Doron_Z
שימו לב! השרשור הזה בן 1756 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני שואל את זה לאור זה שאני חושב לקנות 208GTI, או יותר נכון איך לקנות. הדרך המועדפת היא יד 2 אבל בעקבות הערה של משתמש פה בנושא שלובינסקי פתחו לגבי המבצע האחרון של ה GTI (משהו בסגנון של תחכו עד סוף השנה והרכב הזה מגיע ל 0 ק״מ) יש לי חשש שלקראת סוף השנה לובינסקי ירדו ל 0 ק״מ במידה ונתקעו עם כמה דגמים עודפים ואז נראה הנחות הזויות כמו שאנחנו רואים עכשיו על ה 308.

זה מאוד יבאס לקנות ביד 2 ב 80 פלוס אלף שקל רק כדי לראות את הרכב חדש ב 0 ק״מ ב 90 עד 100 אלף שקל.

אני חושב על עצמי כצרכן פוטנציאלי של 308, עד כמה היה מבאס לראות את המבצעי 0 ק״מ שרצים על הרכב שנמצא במחירון דומה ל 208 GTI אחרי שקניתי אחת משומשת בת כמה שנים במחיר לא רחוק מזה ביד 2 ואני לא רוצה שזה יקרה גם פה.

ברור לי שהנבואה ניתנת לשוטים אבל לפחות לאור ההיסטוריה, עד כמה יש סיכוי שדבר כזה יקרה עם ה 208GTI? האם זה קורה עם רכבים ספורטיביים בכלל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה 308, על איזו הנחה מדובר ואיזה דגמים?

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי על הסטיישן ב 90 אלף ל 2018 ו 99 ל 2019 כשהמחירון היה לדעתי 135 אלף, שזה לא מחיר שרחוק מהמחירון של ה GTI, בגלל זה אני תוהה לגבי העניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ייצור ה-208 GTi הופסק בסוף מאי 2018, לכן אם ללובינסקי נשארו יחידות בודדות הן כבר עכשיו אמורות להימכר כיד ראשונה 0 ק"מ.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניר ביררתי את העניין, הם מוכרים את ה 208 GTI כרגיל, עורכים נסיעות מבחן והכל. מן הסתם לא ברור לי כמה יחידות באמת יש להם אבל לפחות כרגע אין סימן ל 0 ק״מ.

אתה בטוח שהיצור נגמר במאי 2018? זה לא מסתדר עם זה שעכשיו ביוני הם עדיין מוכרים את הרכב במחיר המוזל יותר של ה 130 אלף מהיבואן ללא 0 ק״מ. לא ברור לי העניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה המבצע לדגמים האחרונים שברשות היבואן.

הרכב נמכר במבצע במחיר: 129,990 שקל,

מחיר המשקף הנחה של 12,000 שקל

ממחיר המחירון: 141,990 שקל.

המבצע עד גמר המלאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אני מודע למבצע הזה שרץ עכשיו אייל, השאלה היא מה קורה אם הם לא מצליחים למכור את כל היחידות בנסגרת המבצע הזה, האם במקרה כזה הרכב יגיע ל 0 ק״מ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא יצליחו למכור את המלאי, אז הוא יעבור ל0 קמ, או לסוחרים אחרים, רכבים כאלה יעברו לסוחרים אחרים כי אצל לובינסקי הם

היו מעל שנה ואלה רכבים "מיוחדים" נקרא להם, מנסיון המחיר יהיה עד 15 אחוז פחות, אז אל תצפה שימכרו ב100 אלף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניר ביררתי את העניין, הם מוכרים את ה 208 GTI כרגיל, עורכים נסיעות מבחן והכל. מן הסתם לא ברור לי כמה יחידות באמת יש להם אבל לפחות כרגע אין סימן ל 0 ק״מ.

אתה בטוח שהיצור נגמר במאי 2018? זה לא מסתדר עם זה שעכשיו ביוני הם עדיין מוכרים את הרכב במחיר המוזל יותר של ה 130 אלף מהיבואן ללא 0 ק״מ. לא ברור לי העניין.

אני מסתמך על כתבות מחו"ל - בזמנו, עוד לפני שרכשתי את ה-208 שלי חקרתי קצת ברשת - ראה 3 דוגמאות:

https://www.evo.co.uk/peugeot/21277/peugeot-308-gti-by-ps-production-halted-by-incoming-euro-62-emission-regs

https://www.autoevolution.com/news/peugeot-208-3-door-to-be-discontinued-soon-just-like-the-rest-of-its-rivals-125019.html

https://www.carsguide.com.au/car-news/peugeot-to-scrap-three-door-208-gti-hot-hatch-68607

ציטוט מהכתבה ס-EVO שפורסמה ב-21/05/2018:

Peugeot also confirmed that it has stopped building three-door variants of the 208 supermini, killing off the 208 GTi by Peugeot Sport in the process

החוק בארץ מדבר על שנה מיום הייצור של הרכב - ייתכן ובמאי הם הפסיקו את הייצור של ה-208 GTi BPS בלבד וייצור ה-GTi הרגילה המשיך עוד חודש - בכל מקרה לאור תקנון WLTP, המנוע של ה-208 לא יכל להיות משווק באירופה מספטמבר 2018, ובידיעה מ-evo מצויין במפורש שפיג'ו עצרו את שיווק ה-308 לטובת עדכון המנוע (הזהה בבסיסו ל-208) לתקנות החדשות. ייצור ה-308 חודש באוקטובר 2018.

לובינסקי מן הסתם משחקים "פוקר" ולא מגלים את הקלפים, אך ברור שהמכוניות שיש להם במלאי הן קרובות עד מאד לתאריך הגיול.

עריכה אחרונה על ידי menir1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא יצליחו למכור את המלאי, אז הוא יעבור ל0 קמ, או לסוחרים אחרים, רכבים כאלה יעברו לסוחרים אחרים כי אצל לובינסקי הם

היו מעל שנה ואלה רכבים "מיוחדים" נקרא להם, מנסיון המחיר יהיה עד 15 אחוז פחות, אז אל תצפה שימכרו ב100 אלף.

15 אחוז הנחה ממחיר המבצע הנוכחי או מהמחירון? מנחש שממחירון, שזה יגלם הנחה של עוד כמה אלפים פחות אבל לא משהו דרמטי במיוחד כשמשווים את הרכב למחירי יד 2.

מניר, קראתי את הלינקים, זה נשמע חד משמעי ושזה גם כולל את ה GTI הרגילה כי מצויין שהם מפסיקים לייצר 3 דלתות, נשמע שגם אם היצור נמשך עוד כמה שבועות (כמו שנאמר בכתבה בלינק השני שם מצויין ״בשבועות הקרובים״) הדגמים שיש בארץ הם בהחלט האחרונים ועל הסף של ה 0 ק״מ במידה ולא ימכרו. אולי שווה טיפה לחכות לראות איך זה ישפיע על השוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים עם הערכתו של Bigmik, ל-208 יש ביקוש כך שאני לא מאמין שהם יגלחו מחיר משמעותית לאחר גיול.

ד"א אני רכשתי את שלי באוקטובר שנה שעברה בזמן מבצע כלשהו של המותג, ומחיר הרכישה שלי מאד קרוב למחיר ה"מבצע" הנוכחי של המכוניות האחרונות.

ד"א בזמן שאני רכשתי את שלי, מחיר המחירון הרשמי היה 140K - הם העלו את המחיר בינואר 2019, אך זאת הייתה העלאה מלכותית כדי שיכולו לתרגם להנחה יפה באחוזים. תרגיל קלאסי של אנשי מכירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בשביל להתריס אבל אם יש ביקוש איך הגענו למצב שהרכב על סף כניסה ל 0 ק״מ?

ואם לא אכפת לך לשתף, כשרכשת את הרכב מחיר הרכישה שלך היה קרוב למבצע מהצד העליון (130 פלוס) או מהצד התחתון (120 פלוס)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהצד העליון כמובן.

לגבי הביקוש, אני מביא את הפרשנות שלי - ההעדפות של קהל הרוכשים הפוטנציאלי של הוץ האץ' השתנו בשנים האחרונות, ורובם מעדיפים גיר אוט'/רובוטי ו-5 דלתות (זה כנראה טרנד עולמי, כי חוץ מהפיאסטה לא יהיו יותר הוט האץ' במבנה של 3 דלתות). לכן ה-208 מתחילה מראש מעמדת נחיתות כפולה בשוק הישראלי (גיר ידני ו-3 דלתות בלבד). מצד שני, יש קונצנזוס שהמכונית הינה הוט האץ' מוצלחת מאד בכל הקשור לאספקטים של ביצועים, התנהגות והנאה מנהיגה, כך שביחד עם מחיר נוח לובינסקי הצליחו להעלות על הכביש כ-30 מכוניות בשנה. יורשת ה-208 כבר נחשפה במדיה, אז מן הסתם יש אנשים שמחכים לדגם הבא (צפוי שיוצג רק ב-2020).

עם הפסקת הייצור, סביר להניח שלובינסקי קיבלו מחיר אטרקטיבי כחלק ממאמצי היצרן לנקות מדפים, וכנראה הצטיידו בכמות גבוהה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תצפה שהמחיר ב 0 קמ יהיה פחות מ 115.

בנוסף - אל תקפוץ למסקנה שהרכב עובר לסוחרים, לובינסקי הרבה פעמים רושמים יד ומוכרים את הרכב בסוכנות שלהם כרגיל בהנחת 0 קמ.

ל 208 יש ביקוש לא רע בכלל. קשה לי להאמין שהיא תשרוד יותר מיום אחד ב 0 קמ.

בנוסף אני מכיר את הנפשות הפועלות וראיתי לא פעם רכבים נמכרים יום יומיים שבוע לפני שהם אמורים לצאת ל 0 קמ בהחנות כאלו ואחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר מכרו בעבר 208gti ב0 קילומטר, ב2014 או 15 אם אני זוכר נכון(אדומות ספציפית).

עזוב, תמיד יהיה מבצעים והנחות אתה לא תמיד תוכל לרדוף אחריהן.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1756 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...