Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בחיפוש ב EBAY - קופסה לשלט סנג'י שקוף לרכב טיוטה 2004 sun

EL1980
שימו לב! השרשור הזה בן 1739 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם הסיבה שאתה מחפש זה שנשבר לך החלק שמתחבר לצרור מפתחות, פשוט תייצר לעצמך פלח במקום הפלסטיק שיש בשלטים האלו.

החלק הזה נשבר לי כמה פעמים עד שנמאס לי להדביק. אז פתחתי את השלט ועשיתי לי פלח מתכת במקום הפלסטיק המקורי. גם על הסט של אשתי החלפתי.d466285965279259e3ba3ea9aaadf146.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
אם הסיבה שאתה מחפש זה שנשבר לך החלק שמתחבר לצרור מפתחות, פשוט תייצר לעצמך פלח במקום הפלסטיק שיש בשלטים האלו.

החלק הזה נשבר לי כמה פעמים עד שנמאס לי להדביק. אז פתחתי את השלט ועשיתי לי פלח מתכת במקום הפלסטיק המקורי. גם על הסט של אשתי החלפתי.d466285965279259e3ba3ea9aaadf146.jpg

איך הכנת דבר כזה ואיך הוא נתפס? יש לי אותה בעיה ואני מחפש פתרון...אשמח לתמונה איך נראה הפלח. יש לך ספרים? :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכנתי את זה מפלחים עודפים מאיזה רהיט איקאה שהיו זרוקים לי בברגיה. חתכתי אותם בערך לצורה האדומה בתמונה המצורפת, כולל הקדח באמצע. בשלט עצמו יש פיני פלסטיק איפה שסימנתי עיגולים כחולים והם בעצם אלו שמחזיקים אותו (אחד עובר דרך הקדח, ושניים רק נצמדים מהצדדים).

לא פתחתי קו ייצור, אז אין לי ספיירים :-D.

flach.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכנתי את זה מפלחים עודפים מאיזה רהיט איקאה שהיו זרוקים לי בברגיה. חתכתי אותם בערך לצורה האדומה בתמונה המצורפת, כולל הקדח באמצע. בשלט עצמו יש פיני פלסטיק איפה שסימנתי עיגולים כחולים והם בעצם אלו שמחזיקים אותו (אחד עובר דרך הקדח, ושניים רק נצמדים מהצדדים).

לא פתחתי קו ייצור, אז אין לי ספיירים :-D.

[ATTACH=CONFIG]520026[/ATTACH]

חחח. גאון
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1739 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...