Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש המלצה על תוכנה לBMW 320i 184 כ"ס

שימו לב! השרשור הזה בן 1724 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כנס לפיט סטופ, התקנתי אצלם STAGE1 והרכב חזק מהיר ודי חסכוני , מאוד חזק יחסית למצבו הרגיל, 6.5 ש מאה (X3 במוו),

לתכנה לדלק 95 אני ממליץ, ישנה אפשרות ל STAGE2 עם דאון פייפ ועוד דוד אחורי ודלק 98, אבל אין צורך.

אני הסתפקתי בתכנה וזהו, ברכב אחר שלי 2.0 ליטר גם, החלפתי דאון פייפ ומשתיק אחורי ודלק 95 והרכב (X1 במוו 2012) הגיע ל300 כס

ואולי קצת יותר, 5.5 שנ' למאה. בכללי לא לעלות מעל 300 כס כי יש לפעמים בנועים שלהם, נפרץ אטם ראש מנוע והאזור לא נשאר יבש. ובנוסף

ישנה בעייה ידועה אחרת של צינורות פלסטיק מהאינטרקולר שהן מתבקעות אחרי שנה וחצי ויש בריחת אויר והרכב נהייה עגלה... אני החלפתי לצינור אלומיניום.

בעיית צינורות הפלסטיק ידועה בבמוו ותכנה רק תאיץ את המקרה. אבל החלפה פותרת את הבעייה , אני החלפתי לאלומניום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף ממליץ גם לבדוק אצל גרישה

https://www.facebook.com/%D7%9E%D7%95%D7%A1%D7%9A-ENERGY-101611899915193/

אישית לא התנסתי איתו עם BMW אלא עם ואגית, אבל הוא מעלה לאחרונה המון עבודות שבוצעו על BMW ואני מכיר את האיש וכיף לקבל ממנו שירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מומלץ לשפר את המנוע הספציפי הזה בכלל. הוא שונה מהמנוע שיש ב 328 מכלולים שלו יותר עדינים.

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • שבועיים מאוחר יותר ...

זה אותו בלוק אבל לא אותם בוכנות וטלטלים. הרבה יותר עדינים ב 184. ב x1 זה מנוע של 328.

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אותו בלוק אבל לא אותם בוכנות וטלטלים. הרבה יותר עדינים ב 184. ב x1 זה מנוע של 328.

זה כל ההבדל המכני בין המנועים. טלטלים זהים (אותו מק"ט בדיוק) וגם המגדש זהה.

photo 1.JPGphoto 2.JPG

המנוע לא עדין כמו שעושים אותו ורוב מה שנכתב עליו ברשת הוא משמועות וכמה מקרים של כיול קיצוני בשילוב עם נהיגת מסלול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנס לפיט סטופ, התקנתי אצלם STAGE1 והרכב חזק מהיר ודי חסכוני , מאוד חזק יחסית למצבו הרגיל, 6.5 ש מאה (X3 במוו),

לתכנה לדלק 95 אני ממליץ, ישנה אפשרות ל STAGE2 עם דאון פייפ ועוד דוד אחורי ודלק 98, אבל אין צורך.

אני הסתפקתי בתכנה וזהו, ברכב אחר שלי 2.0 ליטר גם, החלפתי דאון פייפ ומשתיק אחורי ודלק 95 והרכב (X1 במוו 2012) הגיע ל300 כס

ואולי קצת יותר, 5.5 שנ' למאה. בכללי לא לעלות מעל 300 כס כי יש לפעמים בנועים שלהם, נפרץ אטם ראש מנוע והאזור לא נשאר יבש. ובנוסף

ישנה בעייה ידועה אחרת של צינורות פלסטיק מהאינטרקולר שהן מתבקעות אחרי שנה וחצי ויש בריחת אויר והרכב נהייה עגלה... אני החלפתי לצינור אלומיניום.

בעיית צינורות הפלסטיק ידועה בבמוו ותכנה רק תאיץ את המקרה. אבל החלפה פותרת את הבעייה , אני החלפתי לאלומניום.

היי

יש לי x4 2.8. האם שווה להתקין stage1?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Suzuki Samurai 86

Suzuki RV50 87

Willys Pickup 61

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

יש לי x4 2.8. האם שווה להתקין stage1?

אם כבר יש לך X4 28i (אל תתבאס, אבל אין לך מנוע 2.8 ברכב... [emoji6] ).

וכן, במידה והרכב לא מרגיש לך מספיק חזק, אין בעיה לעשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1724 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...