Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו בעל ניסיון עם תוכנת שיפור לגיר DSG7 ??

שימו לב! השרשור הזה בן 1735 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• ספונסר פורום

שלום לכולם,

בא לי ממש לשפר את האוקטביה 1.8TSI שלי, מודל 2015, 180 סוסים במקור.

כמובן שהיעד הוא שיפור בהספק המנוע, ויותר מכך, בגמישות - ואני בשלב הבדיקות ומנסה להבין כמה שיותר האם ועד כמה ישנה בעיה עם גיר ה-DSG7 הידוע בהקשר של עוד קג"מים...

בואו נצא מהנחה שאני מכיר לא רע את יחידת ההנעה הזו ואת כל "סיפורי האימה" המלווים את ה-DSG הנ"ל, בייחוד בדגמים הקודמים, ולכן אודה מאד להתייחסות עניינית של בעלי ניסיון אמיתי עם שיפורי מנוע/גיר בגירסא הנ"ל (כולל, כמובן, בעלי VW, אודי, סיאט הרלוונטיים).

* השאלה שלי נוגעת לעל מי ששיפר וחי עם מנוע 1.8 + DSG - אשמח לשמוע על חווייות המשתמש שלכם לגבי אמינות, כמה זמן/ק"מ כבר איתכם,

ויותר מכך - האם יש ביניכם מישהו שהתקין את השילוב (שיש למשל ב-APR) של תוכנת מנוע + תוכנת גיר, שאמורה לשמור יותר על אורך החיים

שלו ע"י העלאת לחצים וקיצור זמני ההחלפה של ההילוכים, וכך להגיע (בדרך מאד ספורטיבית) לשחיקה נמוכה יותר במצמדים.

היות ואצל APR לא מוכנים להתקין את תוכנת הגיר לניסיון (בטענה שמדיניות היצרן, TVS, אוסרת זאת...), וכן מוכנים לניסיון רק עם תוכנת המנוע - השאלה לגבי השיפור בתוכנת הגיר הופכת לעוד יותר רלוונטית.

גם חוויות של מי שהתקין רק תוכנת מנוע תתקבלנה בברכה.

תודה מראש לכל המשתפים!

933126724_WhatsAppImage2021-07-03at20_39_08.thumb.jpeg.64edf5191b8e50ab7f237a75a4828929.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
בס"ד

דרך אגב, ל-APR יש מצמדים משופרים ל DSG.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אכן, מודע לכך.

APR עצמם לא ממליצים על מצמדים משופרים לסטייג' 1, והיות וסגנון הנהיגה שלי הוא "למהר באלגנטיות" ואינני מתעלל במכלולי הרכב באופן כללי, אין לי רצון להוציא עוד אלפי שקלים על מצמדים.

סגנון הנהיגה, בכללי, קובע הרבה את רמת השחיקה - ברכב קודם מאותה משפחה שהיה לי, עם מנוע TDI 2 ל' ו-32 קג"מ (גיר DSG6), המצמדים המקוריים החזיקו 220,000 ק"מ. מעניין אותי לשמוע מה קורה אצל חברים בפורום עם הגיר ה"יבש".

933126724_WhatsAppImage2021-07-03at20_39_08.thumb.jpeg.64edf5191b8e50ab7f237a75a4828929.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם לאון 2011, סטייג 1 של APR וגם עם תוכנת גיר דרך פיטסטופ.

הרכב עומד כיום על קצת יותר מ 200k קילומטרים.

גיר dsg7 יבש.

הקלאצים המקוריים הוחלפו בקריאת שירות בסביבות 30k קילומטרים ואז החליפו לקלאצים המשופרים שהחזיקו 130k קילומטרים.

תוכנת גיר הותקנה בשלב מאוחר יחסית כי במשך שנים לא היתה תוכנה לגיר הזה.

לא זוכר כבר מתי בדיוק התקנתי את תוכנת הגיר אבל עשיתי זאת כדי באמת לשמור יותר על הגיר והקלאצים.

אין לי כל דרך לדעת עד כמה התוכנת גיר מצמצמת את השחיקה בקלאצים, אבל בתוכנה משתנה גם אופי העבודה של הגיר, באופן חיובי יותר.

לדעתי אם הרכב משופר שווה להשקיע בתוכנת הגיר, במיוחד אם יש לך כוונה להחזיק ברכב לאורך זמן.

אני 95% מהזמן נוסע די רגוע, ממעט לצאת חזק מהמקום ואין לי ספק שסגנון הנהיגה הינו הפקטור שהכי משפיע על השחיקה של הקלאצים ובכלל של שאר מכלולי הרכב.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

מאז ההחלפה של המכטרוניק בזמנו ע"י היבואן והקלאצ'ים המשופרים האמינות השתפרה מאוד.

היה לי אוקטביה 1.8 טורבו שנסעה כמעל 100 אלף קמ על הקלאץ המשופר,נמכרה ולא ידוע לי כמה החזיק מעבר לזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1735 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...