Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו״ח על עקיפה מימין

שימו לב! השרשור הזה בן 1779 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

תיאור המקרה בקצרה:

עומד ברמזור בנתיב השמאלי, שני בטור ומלפני רכב עבודה.

הרמזור מתחלף לירוק והרכב שלפני ממאן לזוז. הבהוב קטן והוא מתחיל בנסיעה מאוד מאוד איטית. לאחר כמה עשרות מטרים אני עובר נתיב לימני, מזהה משאית מקדימה וחוזר לשמאלי.

כן, יצא שעקפתי מימין ואני לוקח אחריות מלאה על זה.

הדו״ח הוא 250 שקלים ו4 נקודות.

יש לי רישיון כ-9 שנים ומעולם לא קיבלתי דו״ח לפני (מלבד דוחות חניה בתל אביב כמובן).

האם בהתחשב בעבר התעבורתי הנקי שלי, האם יש לי סיכוי להמיר את הדו״ח באזהרה?

אם כן, האם גם הנקודות יבוטלו בנוסף לקנס?

אם לא, מתי הנקודות האלה יבוטלו בסופו של דבר? (אני יודע שלא באמת מבוטלות אלא רק לא נחשבות בספירה)

תודה

עריכה:

אציין רק שעל הדוח עצמו לא כתובות בכלל מספר הנקודות. רק לאחר שגיגלתי את קוד הסעיף גיליתי שמדובר ב4 נקודות.

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כאן הטוענים שלא ממירים לאזהרה יש כאן שטוענים שכן.

האמת לא בדיוק הבנתי את סיפור המעשה.

אם תוכל לשרבט שרטוט או להסביר את דבריך טוב יותר

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על הנכונות לעזור ישה.

1) במידה והדוח יומר לאזהרה, האם הנקודות יתבטלו? או שאזהרה רק חוסכת לי את תשלום הקנס?

2) איך אני ממיר את הדוח לאזהרה?

אנסה להסביר את עצמי טוב יותר (בכל מקרה, אני לוקח אחריות. אכן יצא שעקפתי מימין, גם אם לא הייתה לי כוונה שכזו מלכתחילה).

אני עומד בנתיב השמאלי ומלפני עומד רכב עבודה, נקרא לו רכב א׳ (רמזור אדום).

הרמזור מתחלף לירוק והטור הימני מתחיל לזוז. הטור השמאלי (זה שאני עומד בו) תקוע בגלל שהבחור שלפני (רכב א׳) לא שם לב לירוק.

הבהבתי קצת עם האורות ורכב א׳ התחיל בנסיעה מאוד מאוד איטית. בזמן הזה השיירה שהייתה בנתיב הימני כבר עברה אותנו והנתיב הימני התפנה ולכן אותתי ועברתי לימין.

מיד כשעברתי, הבחנתי שבהמשך הדרך ישנה משאית ולכן כשסיימתי לחלוף על פני רכב א׳ (שעדיין נסע לאט מאוד בשמאלי) עברתי חזרה לשמאלי.

ברגע שעברתי, ניידת סמויה צפרה לי לעצור ולאחר הסבר קצר על העבירה היא אמרה שאם אהיה זכאי לאזהרה אז אקבל אזהרה, אחרת דו״ח.

מתוך מחשבה שזו הפעם הראשונה אי פעם שעצר אותי שוטר, הנחתי שאקבל אזהרה.

עברו כמה דקות והשוטרת חוזרת ובידה דו״ח שהודפס עם הזחה רצינית למטה ולצד שמאל (לדוגמא: תחת הכותרת ״סוג הרכב״ יש מלבן ריק. המידע עצמו הודפס כ-3 ס״מ מתחת למלבן עצמו ו3 ס״מ שמאלה ממנו).

לכן, המשבצת ״נקודות״ (שהינה השמאלית ביותר) ריקה. להזחה שתיארתי שמתי לב רק עכשיו ולכן חשבתי שיש סיכוי שאכן קיבלתי נקודות ושהמספר פשוט חרג מגבולות הדף. מבדיקה קצרה באינטרנט גיליתי שאכן הסעיף עליו קיבלתי את הדוח (2555) מביא איתו 4 נקודות בנוסף לקנס.

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי את הסיטואציה עכשיו, תודה.

אם יומר לאזהרה זה חל גם על הקנס וגם על הנקודות כלומר לא תקבל נקודות.

פונה למפנ"א יש להם אתר.https://forms.gov.il/globaldata/getsequence/gethtmlform.aspx?formType=driverapply%40police.gov.il

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1779 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...