Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה אוונסיס 2009 - כך התחדשנו

Freak_Miky
שימו לב! השרשור הזה בן 1766 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז הסיריון 2011 שהיה רכב מעולה 0 תקלות ירד מהכביש אחרי פגיעה מאחור באשמת צד ג', חיפשנו מחליפה באותה רמה ולצערנו אין סיריון מעל מודל 2011 בישראל. התקציב היה עד 40,000 ש"ח (מחירון לוי יצחק מקסימלי 41,000 ש"ח מסיבות אלו ואחרות שלא נפרט) לרכב במצב מדוגם שירגיש כמו חדש. האופציות שעלו ביד 2 לרכבים קטנים עם נתוני פתיחה טובים (עד 100K ק"מ ועד יד שניה) בני 5-10 שנים היו ספייס סטאר 2015, מעט מאוד SX4 קצרות 2012 ועוד. הכי הגיוני היה ללכת לכיוון הספייס סטאר, אבל מהיכרות עם הרכב זה רמה נמוכה יותר מהסיריון (כלומר להוסיף עוד כסף, לעלות בשנתון שזה רק מספר, לקבל רכב פחות טוב ובשורה התחתונה לא להיות מרוצה). מבדיקה של מספר רכבים פרטיים מהסוגים הנ"ל הבנתי מהר מאוד שזה לא יהיה קל ורוב האנשים פשוט לא שומרים מספיק על הרכבים ונוסעים מלא, כמו כן כיום אני עצמאי ואין לי יותר מדי זמן פנוי להתרוצץ.

מפה לשם, כשהחיפוש ביד 2 מסונן לפי "עד 100K ק"מ" ו- "עד יד שניה" אני פותח מודעה של טויוטה אוונסיס 2009 מנוע 2000 בנזין, במודעה מצויין שהרכב הוא יד שניה עם 68K ק"מ וכמו כן המוכר ציין כי הרכב נמכר דרך סוכנות טויוטה (זה די גרם לי להמשיך להתייחס למודעה). ההיכרות היחידה של עם הדגם היא שרק שוטרים נוהגים בו ושהדיבור עליו הוא שזה רכב לאנשים זקנים, אז קראתי עליו קצת באינטרנט וגם לא מעט באתרים רוסיים והסקתי כך - סגמנט D קצת גדול יותר מקורולה וקטן יותר מקאמרי, אמינות מכנית גבוהה, הנסיעה ברכב מפנקת מאוד ובטוחה, 7 כריות אוויר, גיר רציף שמאוד מתאים למנוע וכך גם גורם לו להיות חסכוני באופן יחסי, צמיגים טובים של פלקן עולים פחות מ-250 ש"ח ליחידה, תא מטען עצום, רצפה אחורית שטוחה לחלוטין, בלם יד חשמלי ובשורה תחתונה מדובר ברכב "מתחת לרדאר" שאף אחד לא מסתכל עליו כי כולם רוצים היום ג'יפונים נוצצים עם מולטימדיה. בקיצור, הגעתי לסוכנות טויוטה והרכב היה במצב שלפני הכנה למכירה שכך גם אני תמיד מעדיף לראות רכבים ושלא ניסו להסתיר משהו, הסתבר גם שהיד היא 00 ברישיון. עבר את הבדיקות שלהם וליקויים טופלו על ידם (כהכנה למכיר), כמו 4 צמיגים דנלופ חדשים מלפני שבועיים וכו', בדיקת מחשב בטויוטה הציגה 0 תקלות. קנינו וקיבלנו גם אחריות עד 5000 ק"מ. הרכב מיועד לאמא שלי דרך אגב.

מה אוכל לספר לאחר יומיים של בעלות? לא יותר מדי. הרכב אינו מושך מבטים, המזגן מקפיא ומהר, הסלון מרגיש איכותי (פעם ראשונה שאני מתקין מצלמת דרך ולא מפחד לשבור פלסטיקה בפירוק), הנסיעה בו מרגישה יציבה ובטוחה, גיר רציף משתלב מעולה עם המנוע (מה שלא אוכל לומר על טויוטה אוריס או יאריס אחרי שנהגתי בהם), בנסיעה משולבת של רק 125 ק"מ יצא 11.5 ק"מ לליטר בין תדלוקים ונבדוק את זה כמובן יותר מדויק בהמשך. רכב בן 10 שנים מ-2009, אבל איכות הנסיעה ופיצ'רים כמו בלם יד חשמלי, כרית גב תחתון מתכוונת, מזגן מפוצל, גיר רציף ועוד עושים את שלהם בנוסף לק"מ הנמוך ובשיא הרצינות הרכב מרגיש כאילו הרגע יצא מהחברה (אם אני משווה לקיה נירו 2019? הרכב הזה חד משמעית עדיף!). נשאר לקוות לעתיד טוב.

AVENSIS09PS.jpg

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תתחדש! הייתי דלוק על צורת הסטיישן שלו שמאוד הרשימה אותי אך הביצועים עצמם פחות לטעמי.

בהחלט רכב מרשים! תהנה!

אם תוכל לרשום בכמה היא נרכשה זה יעזור, נשמע שמדובר באקזמפלר מאוד שמור ומראש הן לא זולות.

עריכה, הרכב עדיין מפורסם, קיבלתי קנה מידה על המחיר, משער שזה היה בערך מחיר הרכישה.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי system_x

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על הסקירה , מה שכן לא הבנתי מדוע רשמת על הספייס סטאר שהיא "איכותית" פחות ביחס לסיריון , בתור בעלים של ספייס סטאר שנת 2015 אני יכול להגיד לך שאני פשוט מאוהב ברכב הזה , הגיר הרציף מגיב מעולה הרכב ממזגן מעולה והכי חשוב הצריכת דלק מדהימה כ-16 ק"מ בממוצע לליטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי כמה אהבה יש לי לרכב הזה.

חמש שנים של בעלות מאושרת על אוונסיס דור שני ובעצם כמעט כל מה שיש לי לאמר זה דברים טובים.

נוחות הנסיעה, זריזות יחסית טובה - אותי היא סיפקה במובן הזה. איכות חומרים והרכבה נהדרים - אבל הדור שהיה אצלי היה די נדיר בארץ והפלסטיקה היתה מאוד יקרה אם משהו היה נשבר.

בדור השלישי - כבר הרבה יותר נפוץ בארץ ואמנם הגיר רציף ולא פלנטרי אבל זה גיר רציף טוב והוא גם שקט יותר בשיוט במהירות בגבול החוק.

סוג של רכב BULLET PROOF - למרות שמכרתי אותה עם בלאי מאוד גבוה עדיין נסעה מצויין!

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! הייתי דלוק על צורת הסטיישן שלו שמאוד הרשימה אותי אך הביצועים עצמם פחות לטעמי.

בהחלט רכב מרשים! תהנה!

אם תוכל לרשום בכמה היא נרכשה זה יעזור, נשמע שמדובר באקזמפלר מאוד שמור ומראש הן לא זולות.

עריכה, הרכב עדיין מפורסם, קיבלתי קנה מידה על המחיר, משער שזה היה בערך מחיר הרכישה.

אמת. פרסמתי אתמול בלילה כדי לבדוק את מצב השוק כי כולם אמרו שלא אצליח למכור את הרכב (אמא שלי בידקה לעשות את זה..) וכבר עד 11:00 קיבלתי 5 טלפונים ואפילו מישהי שרוצה כבר להעביר את הכסף כדי לא לפספס.

תודה רבה על הסקירה , מה שכן לא הבנתי מדוע רשמת על הספייס סטאר שהיא "איכותית" פחות ביחס לסיריון , בתור בעלים של ספייס סטאר שנת 2015 אני יכול להגיד לך שאני פשוט מאוהב ברכב הזה , הגיר הרציף מגיב מעולה הרכב ממזגן מעולה והכי חשוב הצריכת דלק מדהימה כ-16 ק"מ בממוצע לליטר.

תקשיב, מלבד צריכת הדלק שהייתה כ-1:10 בעיר אם תנהג בסיריון שהייתה לנו והיא הייתה במצב מעולה אתה תבין שהרכב הזה פשוט עדיף על הספייס סטאר בכל קנה מידה, הוא מרגיש הרבה פחות כפחית שימורים לעומת הספייס סטאר וזה לא נאמר מתוך זלזול.

אל תשכח שלספייס סטאר היינו אמורים להוסיף כ- 20 אלף ש"ח ומה היינו בעצם מקבלים בתמורה לכסף הזה שהיה משדרג אותנו משמעותית לעומת הסיריון? זה המון כסף.

ברור מערכות בטיחות חדשות וכו' אבל זה עדייף לא עלייה ברמה הכללית שהייתי מצפה לקבל בתוספת כספית כזו.

נוחות הנסיעה, זריזות יחסית טובה - אותי היא סיפקה במובן הזה. איכות חומרים והרכבה נהדרים - אבל הדור שהיה אצלי היה די נדיר בארץ והפלסטיקה היתה מאוד יקרה אם משהו היה נשבר.

אכן הנהיגה ברכב הזה משעממת. אם רוצים לעקוף זה אפשרי ללא בעיה אבל גם ללא ריגוש. רכב מהנה לנהיגה? כלום ושום דבר. יכולתי להירדם בנסיעה מאחור אם לא הייתי צריך לתדרך את אמא לגבי תפעול נכון של הרכב.

עריכה אחרונה על ידי Freak_Miky

Just daily

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הייתה סטיישן כנראה שלא היינו הולכים על זה, כבר גדול מדי.

בהזדמנות זו אציין שהאוונסיס הזו למרות גודלו לא קשה לתמרון ושדה הראייה מעולה, גם לאמא.

Just daily

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

WhatsApp Image 2019-06-05 at 18.12.22.jpeg

כמובן קצת מוגזם כי אני קטן 1.70 מ' ואמא שלי יושבת ממש קדימה, אבל עדיין מכובד.

הרצפה השטוחה מאחורה זה פשוט עולם אחר לגמרי עבור מי שנוסע ויושב מאחור לרווחה.

אני אפילו מצליח לעמוד באמצע עם גב מכופף ולא לגעת עם הגב בתקרה.

Just daily

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוונסיס שלי בת 7 ואני יד ראשונה. נוסעת ונראית כמו ביום שקיבלתי אותה. התקלה היחידה שהיתה לי זה נורה קטנה בחזית שנשרפה. מטפל במוסך ההילוך השישי והם טובים.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוונסיס שלי בת 7 ואני יד ראשונה. נוסעת ונראית כמו ביום שקיבלתי אותה. התקלה היחידה שהיתה לי זה נורה קטנה בחזית שנשרפה. מטפל במוסך ההילוך השישי והם טובים.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

דעתי היא ש-7 שנים זה כלום לרכב, מנקודת המבט שלי רכב בן 7 שנים שמטופל כמו שצריך אמור לשרת לפחות עוד 7 שנים קדימה ובלי להתפרק.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Just daily

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמת. פרסמתי אתמול בלילה כדי לבדוק את מצב השוק כי כולם אמרו שלא אצליח למכור את הרכב (אמא שלי בידקה לעשות את זה..) וכבר עד 11:00 קיבלתי 5 טלפונים ואפילו מישהי שרוצה כבר להעביר את הכסף כדי לא לפספס.

אני מבין נכון?

פרסמת למכירה רכב שקנית זה עתה כדי "לבדוק מה מצב השוק"?

א. מה זה משנה? כבר קנית. תהנה.

ב. מה תעזור בדיקה של מצב השוק שאתה מבצע עכשיו, למכירה העתידית בעוד 3? 4? 5? שנים

ג. בתור קונה פוטנציאלי, מאוד מרגיז שמשתמשים בך. פייק פוסט.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[ATTACH=CONFIG]519532[/ATTACH]

כמובן קצת מוגזם כי אני קטן 1.70 מ' ואמא שלי יושבת ממש קדימה, אבל עדיין מכובד.

הרצפה השטוחה מאחורה זה פשוט עולם אחר לגמרי עבור מי שנוסע ויושב מאחור לרווחה.

אני אפילו מצליח לעמוד באמצע עם גב מכופף ולא לגעת עם הגב בתקרה.

את זה... אנחנו לא צריכים לדעת. :-P

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שזה לא משנה כי אכן כבר קניתי בשביל עצמי ולא בשביל למכור, כך אמא ביקשה ולך תסביר לה בהצלחה :) כמובן שזה היה אפשרי גם לעשות את זה עוד לפני הקניה דרך אגב. זה לא העיניין ואני לא הראשון שעושה את זה.

Just daily

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעתי היא ש-7 שנים זה כלום לרכב, מנקודת המבט שלי רכב בן 7 שנים שמטופל כמו שצריך אמור לשרת לפחות עוד 7 שנים קדימה ובלי להתפרק.

אכן דעתי כדעתך וגם היו לי מכוניות שרכשתי יד ראשונה והחזיקו לא מעט שנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1766 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...