Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו״ח מניידת אכיפה מצלמת עבירות בווידאו

שימו לב! השרשור הזה בן 1778 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

לפני כחודשיים הייתי במגרש הרוסים בכיכר ספרא בירושלים למי שמכיר

מול תחנת המשטרה והשב״כ, הייתה לי בעיה ברכב ועצרנו במקום על אדום לבן

נהגת הרכב נשארה בתוך הרכב, אני עמדתי בסמוך לרכב

בזמן שאני עומד בסמוך לרכב הבחנתי בניידת אכיפה עם מצלמות בתוכה, באותו הרגע קלטתי שהם חולפות על פני רכבים שחונים/עומדים באדום לבן מצלמים אותם וממשיכים הלאה בלי להדביק את הדו״ח על השמשה הקידמית של הרכב

באותו הרגע צילמתי את הרכב ואת המקום

עכשיו לאחר כחודשיים קיבלתי את הדו״ח בדואר(לא הופתעתי)

שם מוצלם הרכב שלי מאחורה (לא רואים את הנהגת יושבת ברכב) אבל רואים אותי עומד בסמוך לרכב

בתמונה שצילמתי באותו רגע כשקלטתי את העניין רואים את הנהגת יושבת ברכב

השאלה אם אני יכול לבטל את הדו״ח הזה בטענה שעצרנו בגלל תקלה ברכב ולא עזבנו את הרכב?

מעלה את הדו״ח עם התמונות של המשטרה ואת התמונה שאני צילמתי באותו רגע.

IMG_4845.jpgMy Movie 2.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רואה איפוא רואים אותך בתמונה, לא שזה חשוב במיוחד.

האם התקלה הצריכה תיקון של מוסך?

אם לא , למה שמישהו יאמין לך?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה פנצ׳ר ברכב

נדלקה נורת לחץ אוויר

בתמונה שצילמתי האיכות לא טובה לכן לא רואים אותי אבל על טופס הדו״ח רואים אותי בבירור במעיל אדום עומד לי חלון הנהגת ומסתכל לכיוון הניידת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש צילום של התקר ברכב שלך שם?

נסה לכתוב מכתב , שיטת מצליח

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היה פנצ׳ר מן הסתם זה הצריך ביקור בפנצ׳ריה לתיקון/קנית צמיג, אמורה להיות לך קבלה כלשהי.

ובלי קשר, אולי יש טעם לפגם באכיפה שמתבססת רק על תיעוד של חלקיק שניה מהמציאות. כשמגיע פקח הוא נמצא במקום מספיק זמן כדי לראות אם הנהג מתפעל איזו תקלה, אבל אם עוברים ומצלמים וממשיכים הלאה בלי יכולת לראות את הסיטואציה כולה, איך מצפים מהנהג להוכיח לאחר מכן שאין לו אחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^

רכב נתקע בגלל קלקול, האם עבר עבירה?

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדום לבן אומר שאסורה כל עצירה וחניה של רכב. רכב שעצר ביצע עבירה בכל חלקיק זמן שבו נצפה עומד.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

כן? גם רכב שעצר בגלל תקלה ולא מסוגל להמשיך לנסוע? גם נהג שעובר התקף לב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויש לך קסם שמציב משולש אזהרה ברגע שעצרת או שאתה בן אנוש ויקח לך כמה שניות לצאת מהרכב, לפתוח את תא המטען, למצוא את המשולש ולהציב אותו בדיוק ברגע שעובדת ניידת ומצלמת את הרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שהוא צילם את הרכב שלו הוא יכל לצלם אותו עם משולש אזהרה ולשלוח להם עם מכתב הסבר והקבלה מהפנצ'ר מאכר. יותר מזה לא ניתן לעשות.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי mrraz
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משולש האזהרה לא יעזור, כי הוא מוצב במרחק מה מהרכב ולא יופיע בצילום.

קבלה על תיקון הנקר עשויה לסייע לפות"ש.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לעיריות האלו יש בדר"כ וידאו של הארוע שאותו הם מציגים בבית המשפט בבוא היום, כך שבדר"כ זה לא שנייה.

2. היה פסק דין שדן בחוקיות שיטת מתן הדוחות באמצעות מצלמות- מעניין אם כבר ניתן פס"ד בעניין. ישנן עיריות שנותנים דוחות באמצעות משל"ט ולא באמצעות רכב בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1778 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...