Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת המולטימדיה בלקסוס NX מודל 2015 - שאלה למי שמכיר

שימו לב! השרשור הזה בן 1741 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

רכשתי לאחרונה רכב כזה.

לא ברור לי:

א. האם כניסת ה-USB שנמצאת מתחת לידית בין המושבים הקדמיים היא כניסת ה-USB היחידה או שיש עוד אחת. כשעוברים בין ה-Sources השונים מופיעות משום מה שני כניסות ברשימה. מהי השניה? איפה השקע הנ״ל?

ב. האם יש יכולת ניגון קבצי וידאו דרך ה-USB על גבי המסך המרכזי או שזה אך ורק לקבצי אודיו?

ג. יש Source שנקרא A/V ויש גם Source שנקרא Aux. אני מניח ששניהם בעצם מאפשרים ניגון דרך חיבור ה-Aux שנמצא בין המושבים הקדמיים. האם אכן זה המצב?

ד. בהנחה ודרך ה-USB אין אפשרות לנגן וידאו, מה האפשרויות שלי לנגן וידאו על המסך הזה כך שהילדים יוכלו להסתכל תוך כדי נסיעה? אידיאלית, אם אפשר היה לשקף תוכן מהאייפון למסך או לחבר איזשהו סטרימר שמשתמש בחיבור האינטרנט של הטלפון וגם יכול לנגן תוכן ששמור עליו בדיסק/פלאש מקומי היה יכול להיות מצויין. אשמח לדעת מה ההמלצה בהנחה שצריכים להשתמש באותה כניסת Aux ואין איזשהו פתרון לחיבור HDMI למסך הזה.

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

לקסוס לא רכב עממי לכן הייתי בודק גם פורומים של המותג עצמו (גם בחו"ל) ושואל את השאלות אבל לפי דעתי בלבד:

א. בדוק בספר הרכב זה צריך להיות כתוב שם

ב. 99% שלא ניתן לנגן וידאו במערכת של הרכב מסיבות בטיחות בזמן הנהיגה רק אודיו

ג. חיבור Aux ברור עבור חיבור אודיו לגבי A/V עם וקיים בדרך כלל לשימוש מצלמה אחורית או חיבור אופציונלי אחר

ד. אפשרות הכי פשוטה מזה מה שחבר שלי עשה עם 3 ילדים זה לקנות כמה טאבלטים בעלות 300-500ש"ח לפתוח בטלפון נייד שלך נקודת גישה המאפשרת לשדר אינטרנט ולחבר אותם. יש לך את כל התוכן וידאו שאתה צריך כמו Youtube, Netflix ועוד וכל אחד רואה מה שהוא רוצה. כמובן אפשר לקנות אם צריך שני תושבות המתחברות למושבים בכדי למקם אותם וזהו בגדול. אוזניות יש היום בלוטו שכל אחד יכול לשמוע רק את מה שהוא רוצה וללא חוטים..מה יותר טוב מזה? :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1741 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...