Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת מצמדים פאביה 2017!!

ברוש18
שימו לב! השרשור הזה בן 1771 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם יש דרך לקבל החזר מצמפיון על החלפה, רכב בן שנתיים וחודשיים!!

הם נותנים הנחות משמעותיות אך עדיין יוצא יקר שלושת אלפים שח!!

ההנחות מוכיחות שהם מודעים להמשך התקלה כפי שהיה ברכבים הישנים יותר ובהם יש את ההסדר המפורסם, אולי צריך להרחיב את ההסדר הזה.

דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

החלפת מצמדים זו לא תקלה זה בלאי גם בגיר רגיל אתה מחליף מצמד

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

בהנחה שהרכב עבר ק"מ ממוצע לגיל, אני באמת לא מבין איך אפשר להצדיק החלפה כזו כ"בלאי טבעי", גם אם הרכב לא יצא מהעיר בשנתיים האלו זה מבחינתי זה לא ליגיטימי.

הייתי מקבל את הטענה שלך אם היה מדובר ברכז ותיק יותר עם נסועה גבוה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהנחה שהרכב עבר ק"מ ממוצע לגיל, אני באמת לא מבין איך אפשר להצדיק החלפה כזו כ"בלאי טבעי", גם אם הרכב לא יצא מהעיר בשנתיים האלו זה מבחינתי זה לא ליגיטימי.

הייתי מקבל את הטענה שלך אם היה מדובר ברכז ותיק יותר עם נסועה גבוה.

בס"ד

אתה צודק, אבל.. כל דבר שיכול להישחק כתוצאה מבלאי כגון רפידות, דיסקים וכו' אף יצרן לא מכסה תחת אחריות.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב עבר 45 אלף בנסיעה משולבת ורגילה ממש לא רק בתוך העיר!!

ראיתי שמישהו כותב בלאי הגיוני, איך אפשר לטעון שזה בלאי הגיוני זה מגוחך זה תיקון שעלותו המלאה מעל 6000₪!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב עבר רק 45 בנסיעה רגילה לא רק פקקים, לדעתי זה פגם שעל החברה והיבואן לספוג כל עוד לא ימצא פתרון ראוי, שיפור הגיר, פיתוח מצמד שיחזיק זמן סביר.

אני חוזר החברה נותנת הנחה רצינית מה שמוכיח שהם מודעים לת ק ל ה,

האם כדאי לתבוע אותם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשקנית את הרכב לא ידעת שיש בעיית גיר?

למה אנשים כל פעם מופתעים מחדש?

Sent from my iPhone using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם מודעים . היתה על זה תביעה ייצוגית וצמפיון כמובן שילמו אבל רק על דגמי 2009-2012 (לא ברור למה הגבילו). זה בלאי מאד מואץ יחסית למתחרים. הפאנבויז קוראים לזה בלאי רגיל ויוסיפו שזה כמעט לא קורה.

אין הרבה מה לעשות , אולי ללמוד קצת לסוע עם הגיר הזה . רוב הקונים כבר מודעים לעניין ,במיוחד פה בפורום.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור לכל שמדובר פה על תקלה סידרתית ולא בלאי. בושה וחרפה שיבואן מתחכם ולא לוקח אחריות. חבל מאוד שמשרד התחבורה לא מתערב בנושא : תקלות סידרתיות . ונותן ליבואנים להתעלל בלקוחות. אני בטוח שכל נהג שחווה את זה משלם מחיר שונה על התיקון. הכל לפי רמת הקול ,הקשרים והאיומים שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בושה וחרפה לאנשים שמודעים לבעיה, ליחס היבואן ומששיכים עמוד בתור בסוכנויות

מה הקשר למשרד התחבורה?

היצרן נתן אחריות שנתים, אחרי שנתים הוא לא חייב לכם כלום

לא מתאים לכם אל תקנו

כן מתאים, תפסיקו להתבכיין

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להוסיף אחריות שנה נוספת בתשלום צמפיון נותנים שנתיים די מצחיק לדעתי שקיה נותנים 7 שנים בכל העולם במיוחד שהDSG די בעייתי זה גיר מאוד עדין שאוהב להפתיע אותך ברגעים שאתה הכי לא מצפה מצד שני גם בשאר הכפולי מצמד המצב לא ואוו בעיקר בשנותיו הראשונות המצב היה יותר גרוע תתנחם בזה שזה רק מצמדים ולא מוח גיר

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בגיר רובוטי DSG לכן מצמדים ברכב כמו שלך מחזיקים כ-170 אלף ק"מ ללא שום בעיה , צריכים לפרק ולראות את הסיבה לתקלה במצמדים.

איש באר שבע שמאוד אוהב אותכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1771 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...