Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[סובארו לאונה] חלון תקוע ולא יורד, לתקן באופן עצמאי או אצל זגג?

mcyossi
שימו לב! השרשור הזה בן 6956 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נסעתי אתמול בסובארו, וכשרציתי להוריד את החלון (דלת הנהג), החלון לא ירד והידית התסובבה על "ריק".

פירקתי את הדלת עד הפח, שם לא פתחתי את הברגים, שמתי לב שבמסילה העליונה (מימין לשמאל) יש איזשהו גלגל לבן קטן שכנראה נשבר ובגלל זה המסילה לא זזה.

עד עכשיו לא יצא לי לפרק דלתות ולתקן דברים שם, כדאי ללכת לזגג שבטח ישחט אותי על המחיר של הדלת שלוקח בדיוק 2 דקות לפרק אותה, או לנסות לתקן לבד?

מאיפה אפשר להשיג את החלק הזה? חוץ מפירוקיות?

כמה יקח זגג על עבודה כזו פשוטה?

עדיף לנסות לתקן לבד, או להשאיר את זה לבעל מקצוע?

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי אתמול בסובארו, וכשרציתי להוריד את החלון (דלת הנהג), החלון לא ירד והידית התסובבה על "ריק".

פירקתי את הדלת עד הפח, שם לא פתחתי את הברגים, שמתי לב שבמסילה העליונה (מימין לשמאל) יש איזשהו גלגל לבן קטן שכנראה נשבר ובגלל זה המסילה לא זזה.

עד עכשיו לא יצא לי לפרק דלתות ולתקן דברים שם, כדאי ללכת לזגג שבטח ישחט אותי על המחיר של הדלת שלוקח בדיוק 2 דקות לפרק אותה, או לנסות לתקן לבד?

מאיפה אפשר להשיג את החלק הזה? חוץ מפירוקיות?

כמה יקח זגג על עבודה כזו פשוטה?

עדיף לנסות לתקן לבד, או להשאיר את זה לבעל מקצוע?

יוסי.

סע למוסך סוגבי סובארו, תבקש שיפרק מאחת הדלתות השבורות שיש לו ממכוניות שעשו תאונה את החלק. הוא ייתן לך לפרק לבד, וסביר להניח שלא ייקח כסף. אתה מוזמן להגיד לו ששלחתי אותך, או אם תרצה, אצטרף.

הוא נמצא בדרך בן צבי ביפו. מול מכון הדרום.

אני אישית חושב שזגג ייקח דיי הרבה כסף. הוא יגיד שצריך להחליף את כל החלקים שם באיזור. אתה יכול להגיע אליו עם דלת פתוחה ולשאול אותו כמה יעלה החלק...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית חושב שזגג ייקח דיי הרבה כסף. הוא יגיד שצריך להחליף את כל החלקים שם באיזור. אתה יכול להגיע אליו עם דלת פתוחה ולשאול אותו כמה יעלה החלק...
היית כבר אצל כל זגגי הרכב שאתה כותב בכזה בטחון ? :?

לא כולם רמאים - רק 90 אחוז...

יוסי יתחיל לפרק את החלון , ישבור את השמשה , יעשה נזק וישלם כפול , זה בטח פתרון יותר טוב.

שייגש לזגג - אם המחיר זעיר כמו שצריך להיות - שווה לשבת וללמוד ממנו. אם יתקעו אותו במחיר , יש סיבה לבוא ולהתייעץ שוב :idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר לי שהלכתי ל2 זגגים בקשר לחריטה של המגב בשמשה הקידמית...

ואני מבוטח:

הראשון אמר לי "שמע אם אין לך חלודה מסביב לשמשה אז זה בלי כסף, אם יש לך חלודה זה 250 ש"ח."

כמובן שיש חלודה. אני בטוח שהוא ידע את זה גם בלי להסתכל על האוטו.

השני אמר " אם זה לא שבור אני לא מחליף, הביטוח לא מכסה אם השמשה לא סדוקה או שבורה, והשמשה שלך רק חרוטה, אני לא מחליף"

אולי השלישי יחליף ובחינם? בשביל מה לעזאזל יש לי ביטוח??

אני אחפש מקום שיעשה את שניהם באותו הזמן. 2 ציפורים באותה מכה.

תמיד עדיף שבעל מקצוע יעשה את זה, אבל ראבק זו רק סובארו, בלי לדעת מה קורה פירקתי עם חבר שלי בדקה ורבע את הדלת. חבל שיקחו על זה הרבה יותר ממה שזה שווה. בסך הכל גלגל שיניים קטנטן בגודל של ג'ולה.

אני כבר אברר ואעדכן.

אתם מוזמנים להמשיך להגיב.

יוסי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי אצל זגג וזה העניין:

הוא אומר שחייבים להחליף את כל המנגנון, וזה יעלה לי לא פחות מ - 150 שקל!!

אני כנראה אלך ואשלם את זה. יש לי ברירה?

וגם אמרתי לו על החריטה ושיש לי ביטוח והוא אמר שאם יש ביטוח אז מחליפים בלי כסף.

זה אותו אחד ששאלתי אותו אם זה לא עולה כסף להחליף את השמשה כולל שיש ביטוח ואמר לי שזה 250 שקל בגלל החלודה, כנראה שפרח מזכרונו שצריך לשלם את ה250 שקל. כנראה שהעלה את זה רק בגלל ששאלתי אם יש תשלום נוסף כלול בהחלפת השמשה.

כנראה שאני אלך להחליף את השמשה והמנגנון אצל אותו הזגג. 150 שקל נשמע קצת מוגזם. אבל אם הוא אומר שיחליף את כל המנגנון (שבנינו זה 2 מסילות ו2 מוטות ברזל דקים) אז כנראה שאני אחליף אצלו.

לא לפני שאני אבדוק בעוד מקום או 2.

יוסי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל 150 שקל לא הייתי קם מהכסא ומפסיק את הסיגריה והקפה. (לא בגלל שאני כזה עשיר , אלא בגלל שבכיס יישארו לו , בהנחה שהתשלום הוא עם חשבונית ומע"מ , לא יותר מ-40 ש"ח).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי בעיה עם זה, אבל פתחתי וראיתי שגלגל פלסטיק קטן שבור שם ובמקום דיי נגיש.

אם אפשר להשיג גלגל כזה בגרושים ולהחליף אז למה להשקיע 150 ש"ח בלהחליף את כל המנגנון??

הוא אומר שהראשים שבורים או משהו, ובגלל זה צריך להחליף.

אני כנראה אחליף. איזו ברירה כבר יש לי? לתת לאנשים לשחק לי בדלת ולצאת עם נזק כפול?

אם השמשה תיעשה על הדרך בחינם (להוריד עוד אבן מהלב) אז מחר בצהרים האוטו כבר יהיה אצלו.

יוסי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגלגל הזה נכנס בלחץ על המספריים (המנגנון שמעלה ומוריד את החלון , תנועתו היא כתנועת מספריים). לא נראה לי שניתן להשיג גלגל חדש כזה , ונדמה לי שהוא מחוזק עם ניט חד פעמי.

אתה (או כ"א בבית) אולי יצליח לקמבן גלגל כזה - די בספק.

בעל מקצוע לא יטרח. בזבוז הזמן בשבילו יותר יקר מהמנגנון.

כשאתה הולך לרופא פרטי הוא קורע אותך על ההבחנה ואתה משלם - כי הוא בעל המקצוע. למה פה אתה מתלונן ?

אם היה משחיל אותך סתם , ניחא -אבל ראית שהעסק מקולקל והוא מתעתד להחליף אותו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי אצל הזגג! תוצאות:

א. החלפתי שם את כל המנגנון, כמו שאמרתי 150 ש"ח, עובד נהדר עכשיו! הידית ממש טסה כשמסובבים אותה ביחס לאחרים. :-P

ב. יש לי ביטוח שמשות ורציתי להחליף שמשה. בחינם נכון? אין קאץ'? אז זהו שיש!!!:roll:

הזגג שלח אותי לפחח לשאול על עבודות ניקוי חלודה, תקשיבו טוב. 700 שקל דרשו על הניקוי!!! הייתי אצל 2 פחחים אחד דרש 500 והשני 700. סליחה 700 ללא מע"מ. :evil: :evil: :evil:

אנשים חושבים שיש להם מונופול או מה? מה קרה ? על מה כ"כ יקר?? אני בטוח שאם הייתי הולך ליפו או מקום אחר היו מנקים לי את החלודה וגם צובעים את האזור בפחות מ200 שקל!

פשוט אנשים תחמנים, אני נשאר עם החלון השרוט, מה לעשות. אני אהיה חייב להוריד במחירון על זה.:?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי אצל הזגג! תוצאות:

א. החלפתי שם את כל המנגנון, כמו שאמרתי 150 ש"ח, עובד נהדר עכשיו! הידית ממש טסה כשמסובבים אותה ביחס לאחרים. :-P

.:?

מקיוסי, עם יד על הלב , ההרגשה עכשו לא שווה לך את ה150 ש"ח ??!!

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי, ב-700 ש"ח פחחות לכל האוטו כולל חפירה לעומק החלודה, וכולל מע"מ. אז שלא יזיינו את השכל, סה"כ סובארו מסכנה שבקושי נושמת כבר...

היום הייתי בת"א אצל "אורי גורדזי", זה שמשחק אותה רפד רכב, עכשיו שימו לב טוב טוב למה שקורה פה:

רציתי לבצע החלפה של כסאות קדמיים בג'אסטי, למושבים של 206, הוא דפק לי מחיר של 600 ש"ח לכסא!!!

מזה כולה לעשות ? להושיב את הכסא ולתת לו קיבוע טוב ?

חזרתי לבית לעשות את זה לבד, ובסוף אי אפשר הכסא רחב באיזה 2-3 ס"מ יותר מידי...

עכשיו מחפשים באקט :)

קיצור יוסי, החיים שלך יפים, ויש לך חלון שרוט, זה לא נורא כ"כ...

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקיוסי, עם יד על הלב , ההרגשה עכשו לא שווה לך את ה150 ש"ח ??!!

בברכה

צביקה

זה איזשהו משל על הקרבורטור? :)

אם אני לא אחליף את הרכב בזמן הקרוב אני אשפץ קרבורטור בדיוק אחרי שאחליף 4 צמיגים.

למה 4? סתם בשביל להרגיש בטוח יותר על הכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה איזשהו משל על הקרבורטור? :)לא !![ יוסי שים לב לכותרת]

אם אני לא אחליף את הרכב בזמן הקרוב אני אשפץ קרבורטור בדיוק אחרי שאחליף 4 צמיגים.

למה 4? סתם בשביל להרגיש בטוח יותר על הכביש.

אין מחיר להיות בטוח על הכביש!!

נסיעה טובה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6956 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...