Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגי riken מישהו מכיר ?

vogel
שימו לב! השרשור הזה בן 1781 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אכן. חברת בית של מישלן.

קניתי זוג קדמי כאלו לרכב הקודם כמה חודשים לפני שמכרתי. אז הניסיון שלי איתם מועט מאוד. רוב הנסיעות בעיר. גם בגשם שוטף וגם בכבישים יבשים.

אין לי משהו מיוחד לומר. צמיגים סבירים. לעומת זאת במבחנים הם לא מצטיינים.

המחיר שלהם לדעתי לא מספיק זול להצדיק אותם.

אני קניתי כי חיפשתי משהו לא סיני מצד אחד, אבל במחיר סביר מצד שני והם היו במלאי/טריים ומתומחרים היטב במקום שהייתי (25% פחות ממותגים אחרים).

ידעתי שאני מוכר את הרכב עוד כמה חודשים ולא רציתי למכור עם הצמיגים שהיו או לחילופין לשים משהו סיני. זה היה השיקול שלי.

אם הרכב היה נשאר אצלי הייתי מוסיף עוד כמה שקלים למותג אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1781 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...