Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

על המעבר מרכב מנהלים להוט האצ'

GTאי
שימו לב! השרשור הזה בן 1689 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה תתחיל להנות מהרכב כשתקח אותו לקטעים מעניינים, כמו כבישים מעניינים או מסלול, וכשתקח אותו קרוב לקצה בהדרכות שתעשה. שם רכבים כאלה מחזירים את מה ששילמת. אמנם ואג מחזירה פחות פאן אבל עדיין אתה תהנה מאוד... אבל זה יקרה כשתצא מהפקק :)

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עושה רושם שאתה מחפש בעיקר רכב חזק. לא בטוח שהוט האץ' היא מה שאתה צריך, הפשרות של כל האץ' לטובת התנהגות כביש לא יהיו לטעמך.

איך אתה מגדיר FUN?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
שאלה מעולה. פאן כמו שאני רואה אותו זה שילוב של כח-אחיזה-סאונד במידה כזו שתרגום לי להעלות חיוך. למשל כשאני מפעיל

Launch control

הרכב נוסע מהר אבל הסאונד מאכזב.

אגב, אני בטוח שאפשר להוסיף פאן אם רוצים לחלק החסר, סביר שאעשה את זה בהמשך.

אז את אותו דבר היית יכול להשיג מרכב לא בהכרח ספורטיבי בהגדרה, אבל כזה שגם משלב יותר מאפייני דיילי.

חלילה מלערער לך את הבחירה ב-GTI, אחרי ביקורת רעה שהיתה לי על ה-7.5, בגרסה שלך טופלו כל הפאקים שלה

וגם מבחינת נוחות ושימוש משפחתי היא לא תיפול בענק מאחרות, זו עדיין האצ'בק ועדיין ספורטיבית.

אני גם עברתי מרכב גדול אך מהיר לאחד ספורטיבי בכל רמ"ח איבריו, כל אחד מהם זה סוג של פאן בפני עצמו

וכל אחד מהם גם נופל בכמה סעיפים. אין נוסחה מושלמת.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אתה מגדיר FUN?

התנהגות כביש טובה, כיף בפניות, בנהיגה טכנית (כבישים מפותלים ומסלולים). הגולף PP שודרגה לכיוון הזה על ידי היצרן, בזכות המתלים הטובים שלה וה-LSD. בניגוד לרגילה היא גם ממש טובה בזה, גם אם יש טובות ממנה (קופרה/סיוויק/308, וכנראה גם היונדאי I30N, טרם נהגתי).

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
תתחדש ותהנה!

היא הרבה יותר כיפית מה-R. אולי פחות מהירה, אבל אין מה להשוות את ההנאה משתיהן. ה-R אנמית ומאכזבת.

שאלה - לא ממש הבנתי את הקטע עם הילוך ראשון ושני, אתה יכול להסביר?

בתור אחד מקהל ה"אני רוצה אחד", אני לא מבין את הטענות שאני מוצא לא רק אצלך כלפי הגולף R. אשמח אם תוכל להרחיב. כולם כותבים כאילו "ברור ש.." , אף אחד לא יודע להסביר למה רכב מהיר יותר ואוחז יותר, לא מהנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד מקהל ה"אני רוצה אחד", אני לא מבין את הטענות שאני מוצא לא רק אצלך כלפי הגולף R. אשמח אם תוכל להרחיב. כולם כותבים כאילו "ברור ש.." , אף אחד לא יודע להסביר למה רכב מהיר יותר ואוחז יותר, לא מהנה.
היא סטרילית מדי. אפס פידבק, אפס הרגשה של נהיגה. משחק מחשב - קדימה גז, אחורה ברקס, a ו-z להילוכים. משעממת. קח באותו כסף ב.מ.וו. 140, ותקבל גם קצב עדיף וגם הרבה יותר תקשורת, ומכאן הרבה יותר כיף. מהירות ואחיזה, בטח על כביש ולא על מסלול, הם ממש לא הכל.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב דרמטי דורש יכולות נהיגה מעל הממוצע, בוודאי מנהג שלא עבר כל הכשרה "מתקדמת" . אחד הדברים שנהגים "טהרנים" יאמרו למשל זה הנעה כפולה שהופכת כל נהג של שבת למיכאל שומאכר. ( גולף R)

כפי שאומר גם הבחור בסקירה הזו על ה TT (דקה שניה והלאה)

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב דרמטי דורש יכולות נהיגה מעל הממוצע, בוודאי מנהג שלא עבר כל הכשרה "מתקדמת" . אחד הדברים שנהגים "טהרנים" יאמרו למשל זה הנעה כפולה שהופכת כל נהג של שבת למיכאל שומאכר. ( גולף R)

טהרנים או לא, זה מאד נכון. אם אתה מכיר את הפניה האחרונה במוטורסיטי, היא די טריקית. לא מעטים עפים שם. אני וחבר סיימנו יום מסלול, ונשארנו לראות קצת אקשן מהקבוצה שאחרינו. כמה אאודי S5 יוצאות למסלול, ובמחילה מנהגיהן - אף אחד מהם לא המיכאל הכי שומאכר על הגריד. טעויות מאד גסות בבחירת הקו, יציאה על הגז וה-4X4 פשוט שולף אותם משם, בלי דרמה. ב-S5 אגב זה מאד בולט כי מערכת ההנעה הכפולה שלה מאד אקטיבית ומאד מצוינת, ממש מרגישים אותה עובדת. כהישג טכנולוגי זה מרשים (בלי טיפת ציניות), אבל לנהג שדורש מהרכב ובעיקר מעצמו יותר - זה חוטא למטרה. יש כאלה שזה מתאים להם, יש כאלה (כמוני) - שלא.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מטרה (נהיגה מהירה) VS דרך (ללמוד איך, גם במחיר נהיגה איטית יותר), אם כך. מכונית "מהנה" יותר תלמד אותי יותר על נהיגה, מה שרכב מתוחכם יסתיר ממני.

עריכה אחרונה על ידי arcf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מטרה (נהיגה מהירה) VS דרך (ללמוד איך, גם במחיר נהיגה איטית יותר), אם כך. מכונית "מהנה" יותר תלמד אותי יותר על נהיגה, מה שרכב מתוחכם יסתיר ממני.

זה כמו ההבדל בין לשטוף את הבית עם iRobot או לעשות ביד.

בשניהם הבית יוצא נקי אבל רק במקרה השני אתה מרגיש שנתת עבודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1689 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...