Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

על המעבר מרכב מנהלים להוט האצ'

GTאי
שימו לב! השרשור הזה בן 1710 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תתחדש!

ירים יד כל מי שקרא פעמיים/שלוש את הפסקה על כך שה GTI הייתה בלי FUN ואחרי שבועיים בחנייה.

(חשבתי שקפצתי שורה/התבלבלתי בדגם)

:lol:

תומר

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

סבבה אני מבין, אולי בלי קשר תנסה להשכיר פעם רכב ספורטיבי פאן יותר מבחינתך אחרי שצברת קצת ניסיון של מה זה להיות בעלים של GTI (שזה אומר גם אחרי כל ההדרכות וימי המסלול שתכננת לעשות) כדי שתראה אם שווה לגמרי לוותר על הקטגורייה הזו או שפשוט אתה צריך קצת לחדד יותר את הבחירה...

בכל מקרה תהנה ואני גם מקווה שדעתך בסוף תשתנה, מקסימום התנסית במשהו חדש וחזרת למנהלים לא קרה כלום.

אם לא מנסים אז לא יודעים ואני מאמין שבלנסות חייבים לחיות עם רכב כזה ולראות איך זה, נסיעה חד פעמית לא תעזור כדי להבין אז היית במקום מסויים חייב ללכת על זה כדי להבין אם זה באמת בשבילך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוסט די מבואס... נדיר לקרוא על בנאדם שקונה רכב חדש, בטח GTI, בא ואומר שבתכלס עד עכשיו זה לא היה שווה את זה. כולם, גם אלו שחושבים כמוך בלב שלהם, לפחות בהתחלה משדרים עד כמה הקנייה היתה מדהימה. סחתיין על הכנות.

רק שאלה, לא בקטע של לבאס עוד יותר אבל אתה אומר שרק ימי הדרכה ומסלול יצדיקו אולי את הרכב הזה, לא עדיף במקרה הזה שקונים רכב בשביל לנצל אותו במסלול כבר לקחת את אחד מהרכבים שמוצעים שם וגם להנות ממגוון גדול יותר וגם לחסוך כסף של קנייה?

מנקודת המבט שלי אם אין פאן מהרכב גם בנסיעות שגרתיות (ולא בפקקים כמובן, שם אף אחד לא נהנה אבל אם כל הנסיעות שלך הן תמיד ורק בפקקים אז תנחומיי) אז לא נראה לי יש בזה טעם, בשביל מסלול אפשר להשתמש כבר ברכבים המוצעים שם כשפעם ב מגיעים להשתולל שם, לא לקנות רכב פחות נוח ליום יום עם פשרות מסויימות שנעשו בו כדי שיהיה ספורטיבי ומהנה יותר (וב GTI שקנית הפשרות האלה יחסית קטנות ועדיין נשמע שהן משמעותיות עבורך) רק בשביל שהאספקט הזה לא ידבר אליך גם ברמה היום יומית (או לפחות השבועית בסופש״ים אם כל היום יום שלך זה פקקים)

בכל אופן תתחדש מהרכב ואני מאחל לך שבכל זאת תזכה להנות ולנצל אותו ושתחשוב שבדיעבד זו היתה קנייה מעולה שאתה שמח ממנה.

לא התכוונתי לייצר פוסט מבאס, אני לא מבואס בכלל :-D:-D

הרבה שנים רציתי רכב מהסגנון של GTI, אוטוטו אני מגיל לגיל שמתכתב עם משבר והרגשתי שאני חייב לנסות. ברור לי שלא קניתי GTR

לניסוי שלי יכולות להיות 3 תוצאות אפשריות:

1. לחזור לרכב מנהלים ולשכר כשרוצים ללחוץ

2. לגלות עם הזמן את היתרונות של רכב מהסגנון הזה

3. לעבור לרכב עם יותר פאן

אני לא מהטיפוסים שיביאו את הרכב לקצה כל יום בכביש ציבורי, ואני לא מודד זמנים בכבישים שאני מכיר היטב.

אני בהחלט נהנה מזמינות הכח, נהנה לגנוב סיבובים מהר יותר ובוחר לעיתים בדרך ארוכה יותר אבל מהנה יותר (מבחינת נהיגה).

א-ב-ל את הדברים האלה גם רכב מנהלים חזק עושה טוב מספיק, גם אם לא באותה מידה.

אני מקווה שעם הזמן אשנה את דעתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, אני חושב שרכב מנהלים הוא אומנם חזק ויש זמינות כוח טובה לפחות לחלקם, אך הוא אינו הוט האצ'.

רכשת GTI תהנה ממנה, זאת לא עוד גולף.

מקווה שבקרוב גם ארכוש לעצמי גם אחת כזאת.

Volkswagen Polo GTI 2020 - White

Skoda Fabia 2015 - Style, White & Black (sold)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקירה נאה וכנה.

מן הסתם תצטרך עוד קצת זמן כדי לגבש דעה סופית ומוחלטת, אבל בינתיים נראה

שאתה מעדיף GT על פני GTI (זה נשמע מגוחך אבל אתם יודעים למה אני מתכוון...)

בערך תאוצה בערך, פחות אחיזה, פחות שעשועים, הרבה יותר שקט ונוחות ביום-יום. ככה, בהכללה גסה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ותהנה.

לי זה נשמע שדווקא הקופרה הייתה יותר מתאימה לך.

ימי מסלול + קורסים וגם כדיילי מקבלים את ה DCC.

תקנו אותי אם אני טועה.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ותהנה.

לי זה נשמע שדווקא הקופרה הייתה יותר מתאימה לך.

ימי מסלול + קורסים וגם כדיילי מקבלים את ה DCC.

תקנו אותי אם אני טועה.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

אתה לא טועה.

DCC יש גם בגולף תמורת עוד 20K ~, לא היה זמין לנסיעת מבחן אז לא ניסיתי אבל מסקירות שונות עם צמיגי 19 וחתך עוד יותר נמוך שהיא נועלת לא היה נראה שזה משמעותי. אולי אני טועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקירה נאה וכנה.

מן הסתם תצטרך עוד קצת זמן כדי לגבש דעה סופית ומוחלטת, אבל בינתיים נראה

שאתה מעדיף GT על פני GTI (זה נשמע מגוחך אבל אתם יודעים למה אני מתכוון...)

בערך תאוצה בערך, פחות אחיזה, פחות שעשועים, הרבה יותר שקט ונוחות ביום-יום. ככה, בהכללה גסה.

הפוך גוטה, הפוך

אני אומר שה GTI לא מספיק פאן בשבילי, אז GT?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם רצית משהו יותר פרוע היית אולי צריך לנסות את ה 308GTI ועל הדרך היית גם חוסך כמה שקלים יפים. הבעיה מבחינתך זה הגיר הידני כמובן אבל אני לא בטוח שיש בדרגות האלה רכב אוטומטי שמציע יותר FUN כביכול מהגולף שלך. אני יכול לחשוב על הטייפ R, פיג׳ו 308GTI או I30N אבל כולן ידניות. אולי באמת הקופרה זו התשובה בשבילך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ההגדרה שלך לפאן?

שאלה מעולה. פאן כמו שאני רואה אותו זה שילוב של כח-אחיזה-סאונד במידה כזו שתרגום לי להעלות חיוך. למשל כשאני מפעיל

Launch control

הרכב נוסע מהר אבל הסאונד מאכזב.

אגב, אני בטוח שאפשר להוסיף פאן אם רוצים לחלק החסר, סביר שאעשה את זה בהמשך.

אם רצית משהו יותר פרוע היית אולי צריך לנסות את ה 308GTI ועל הדרך היית גם חוסך כמה שקלים יפים. הבעיה מבחינתך זה הגיר הידני כמובן אבל אני לא בטוח שיש בדרגות האלה רכב אוטומטי שמציע יותר FUN כביכול מהגולף שלך. אני יכול לחשוב על הטייפ R, פיג׳ו 308GTI או I30N אבל כולן ידניות. אולי באמת הקופרה זו התשובה בשבילך.

צודק, כולן כנראה היו מתאימות יותר אבל ידניות.

קופרה פסלתי משיקולי תדמית.

מרוב שפסלתי התפשרתי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, שלא תבינו לא נכון, זה לא פוסט של תלונות על GTI. זה אחלה אוטו שכנראה רוב האנשים היו חולמים שיהיה לכם ולראיה מספר המסירות בארץ ובעולם.

המטרה היתה לתאר מעבר מרכב רגיל\מנהלים לרכב ספורטיבי על היתרונות והחסרונות, משהו שלא קורה לעיתים קרובות מאוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוסט משעשע.

בתקופה האחרונה יצא לי לנסוע כשבועיים על GTI (דור 7, ידנית, סטוק) וזמן קצר לאחר מכן עוד שבועיים על BMW M2. הדיילי שלי זה MX5 (המתניידת על מתלי אוהלינס). מה יש לי להגיד על ה-GTI ביחס לאחרות?

- ה-GTI מאוד נוחה בעיר, המתלים לא חובטים והנסיעה "הדוקה" אך עם זאת נעימה.

- שקטה ואיכותית, אחלה סטריאו. באופן מפתיע, הסטריאו הסטנדרטי ב-GTI היה טוב יותר מה-Harman Kardon בב.מ.וו...

- חזקה... במידה "נכונה" לרכב כביש

- לא מספיק חדה, לא מספיק "ספורטיבית" כשדוחקים אותה מעבר ל-80%, היא קצת "מתפזרת" ולא מעוררת בטחון

אני דווקא מוצא אותה מתאימה מאוד כדיילי מצויין, אבל לא מספיק Hard core לימי מסלול.

עניין של פרספקטיבה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה סקירה סה"כ.

חוץ מאולי המשפט של ה FUN שבאמת קראתי כמה פעמים.

סה"כ יופי של רכב לדעתי זה בדיוק השילוב המושלם בין רכב שלא מעניש ביום יום ויחד עם זאת נותן תמורה יפה שצריך בטיולים או ימי מסלול.

כמו שאומרים אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה, תמיד צריך להתפשר איפה שהוא, ובמקרה של ה GTI הפשרה היא הבאלנס.

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה מעולה. פאן כמו שאני רואה אותו זה שילוב של כח-אחיזה-סאונד במידה כזו שתרגום לי להעלות חיוך. למשל כשאני מפעיל

Launch control

הרכב נוסע מהר אבל הסאונד מאכזב.

אגב, אני בטוח שאפשר להוסיף פאן אם רוצים לחלק החסר, סביר שאעשה את זה בהמשך.

עושה רושם שאתה מחפש בעיקר רכב חזק. לא בטוח שהוט האץ' היא מה שאתה צריך, הפשרות של כל האץ' לטובת התנהגות כביש לא יהיו לטעמך.

פוסט משעשע.

בתקופה האחרונה יצא לי לנסוע כשבועיים על GTI (דור 7, ידנית, סטוק) וזמן קצר לאחר מכן עוד שבועיים על BMW M2. הדיילי שלי זה MX5 (המתניידת על מתלי אוהלינס). מה יש לי להגיד על ה-GTI ביחס לאחרות?

- ה-GTI מאוד נוחה בעיר, המתלים לא חובטים והנסיעה "הדוקה" אך עם זאת נעימה.

- שקטה ואיכותית, אחלה סטריאו. באופן מפתיע, הסטריאו הסטנדרטי ב-GTI היה טוב יותר מה-Harman Kardon בב.מ.וו...

- חזקה... במידה "נכונה" לרכב כביש

- לא מספיק חדה, לא מספיק "ספורטיבית" כשדוחקים אותה מעבר ל-80%, היא קצת "מתפזרת" ולא מעוררת בטחון

אני דווקא מוצא אותה מתאימה מאוד כדיילי מצויין, אבל לא מספיק Hard core לימי מסלול.

עניין של פרספקטיבה :)

ההבדל במתלים בין דור 7 ל-PP עצום, אתה מדבר על מכונית שונה בתכלית.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1710 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...