Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דאצייה סנדרו. DOWNGRADE אמיתי, שמתייקר.

yossiaviel
שימו לב! השרשור הזה בן 1736 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני כבר מזמן לא קורא את מדור הרכב של טמקא אחרי שקראתי שם ביקורות שלמות שדי ברור שאו שהכותב לא מבין כלום או שמישהוא משלם עבור התוכן (החיובי או השלילי)...לכאורה.

הכתבה הזו לא שונה בכלום ממה שהתרגלנו מהם ועוד מוקצנת ע"י הנסיעה במיוחד לשלט שהוא הכיר בשביל צילום.

עבודה עיתונאית, ברור שאין פה.

9352360199588640360no.jpg

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 169
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

באופן כללי אני מסכים איתך לגבי רמת עיתונות הרכב הירודה של טמקא.

ואני אכן גם יכול להתווכח לגבי המסקנות עבור גמישות המנוע או על צריכת דלק,

אבל על 3700 סל"ד ב-110 קמ"ש?

אני לא יודע איך אפשר להתווכח על הנתון הזה, חוץ מלהגיד שעורך המבחן פשוט משקר.

אני לא יודע לכמה אנשים הזדמן לנסוע על רכב עם איטום בסיסי שמפיק סל"ד כזה במהירות 110 אבל לטעמי זה רועש. מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הנתון הזה כלל לא בדקתי (וגם לא אמרתי שלא נכון) וזו גם כלל לא השאלה.

השאלה היא מה הסלד במהירות כזו אצל המתחרות ומה מידת הבידוד בהן (בוא נגיד אלטו ידנית) ואם זה מאפיין של כל הקטגוריה, אז או שלא תזכיר כלל את הנתון הזה או שתכתוב "בהתאם לסטנדרט בקטגוריה, הבידוד הוא X".

אבל כמו שזה נכתב , זה כאילו כל המתחרות זה אוירת רולס רויס באוטו ורק זה...פח זבל.

ואני ממש לא חושב שזה רכב "טוב", זה רכב שעונה בדיוק על המטרות שלו, השתנעות בסיסית בזול ובאמינות (מה זה בזול? הכי זול!)

ברגע שיוצאים מגבולות הגיזרה של ההגדרה הזו, חוטאים לביקורת שאתה כותב.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שההשוואה של הבוחן בטמקא היא מול הסנדרו עם המנוע הקודם(שהוא 110 ב-3200 סל"ד אם אני לא טועה, שזה לא נמוך אבל בגדר הנסבל)

אבל כן, בגדול אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1736 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...