Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תחילת נסיעה בירוק מהבהב

שימו לב! השרשור הזה בן 1786 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שאלה שעלתה לי כיון שאני מנסה להבין את המנהג הזה של נהגים אשר נכנסים לצומת כאשר היא לא פנויה העיקר שלא יפסידו את הירוק ובכך חוסמים את הצומת.

נגיד ויש רכב שעומד בקו העצירה כאשר יש לו אור ירוק אבל הוא לא נכנס לצומת כי הצומת לא פנויה והיא מתפנה רק כאשר הירוק מתחיל להבהב, אבל יש לו בוודאות זמן לסיים את המעבר מבלי להיות תקוע בצומת, האם מותר לו להתחיל נסיעה מאפס בירוק מהבהב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי בלבד, לא נראה שיש עם זה בעיה.

כאשר מופיע אור צהוב יש חובה להתחיל להאט. עם זאת במידה ואינך מסוגל לעצור באופן בטיחותי מותר לך לחצות את הצומת באור צהוב.

אור ירוק מהבהב רק בא להתריע על כך שהאור הירוק עומד להסתיים והאור הצהוב עומד להופיע (ככה שאור ירוק מהבהב הוא בדיוק כמו אור ירוק קבוע, רק שהוא סימן מתריע). ככה שכל עוד והאור הירוק עדיין מהבהב ניתן להיכנס לתוך הצומת ולנסוע בתנאי שהיא באמת פנויה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^

דעתך לגבי האור הצהוב מנוגדת לחוק

אור צהוב דינו כאור אדום עליך לעצור לפני הצומת.

רק במקרה ואתה לא מסוגל לעצור בבטחה לפני הצומת או אם אתה כבר בתוך הצומת אתה רשאי לחצות את הצומת.

לגבי הירוק המהבהב- מסמן כי הירוק הולך להסתיים והולך להופיע הצהוב. אם אתה בר יכולת לחצות את הצומת בוודאות מבלי לסתום אותה רשאי לחצות אותה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אור ירוק, הנו אור ירוק, גם כשהוא מהבהב ולכן אתה יכול להיכנס לצומת פנוי, גם אם הנך נוהג במשאית 60 טון ומתחיל מעמידה. (רק תוודא שמצלמת הדשבורד שלך תקינה...)

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^

דעתך לגבי האור הצהוב מנוגדת לחוק

אור צהוב דינו כאור אדום עליך לעצור לפני הצומת.

רק במקרה ואתה לא מסוגל לעצור בבטחה לפני הצומת או אם אתה כבר בתוך הצומת אתה רשאי לחצות את הצומת.

לגבי הירוק המהבהב- מסמן כי הירוק הולך להסתיים והולך להופיע הצהוב. אם אתה בר יכולת לחצות את הצומת בוודאות מבלי לסתום אותה רשאי לחצות אותה.

לא הבנתי איך דעתי מנוגדת לחוק?

"כאשר מופיע אור צהוב יש חובה להתחיל להאט.

כלומר יש צורך להאט לפני הצומת עד לעצירה - בטח שלא להאט את הרכב ולנסוע על 5 קמ"ש בתוכה, אני לא חושב שיש פה חברי פורום "מיוחדים".

עם זאת

במידה ואינך מסוגל לעצור באופן בטיחותי מותר לך לחצות את הצומת באור צהוב

."

עכשיו תסביר לי בבקשה איך זה מנוגד לחוק כי אני כנראה מיוחד ולא מצליח להבין לבד.

תודה.

עריכה אחרונה על ידי Uria3402
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר מופיע אור צהוב יש חובה להתחיל להאט - כך כתבת.

לא כתבת שחובה לעצור לפני הצומת בדיוק כפי שמורה האור האדום. זו ההוראה ולה יש סייג

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1786 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...