Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אחרי הרכב, התחדשתי בצמיגים טריים ContiEcoContact6

roeibf
שימו לב! השרשור הזה בן 1787 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום הייתי אצל י.ג. המכוון - צמיגייה מושלמת מכל בחינה - שירות ואמינות מושלמים!

עליתי איתו למחסן ובחרתי לעצמי את הצמיגים הטריים ביותר מתאריך 1219. הצמיגים MADE IN GERMANY.

על הרכב היה בליל צמיגים סיניים זולים ופשוטיםששנים היו יבשים כמו מדבר יהודה, אחד היה חסר בחתיכות בדופן ועוד אחד היה סביר.

מצי החליף לי זריז את הצמיגים, ואיכות הנסיעה ממש השתפרה. אמנם הם מעט יותר קשיחים, אני מאמין שהקשיחות תרד עם הק"מ. הצמיג עצמו בעל דפנות רכות יותר מהSPFM800 או ZE914.

בלנסר ז"ל היו לי 4 מישלין אנרג'י סייבר, עליהם השלום שהיום מצי ביאס אוצי ואמר לי שהיה יכול לזכות אותי ב200 ש"ח לצמיג!! עצבות ודינים לא אצלנו. אצלנו רק שמחה! :-P

יה"ר שניסע בדרכים טובות וישרות.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקונטי צמיגים מעולים!

אני אישית מאוד אוהב אותם והתנסיתי בכל הסדרות.

כרגע כבר עם זוג שלישי של ContiSportContact6 במידה 20" חתך סופר נמוך והם עושים

את העבודה רמה מעל המישלינים שהיו לי וגם משקל הצמיג עצמו נמוך משמעותית.

ממליץ לנסות, מייצרים ממידה 19" ומעלה. את האקו והפרימיום קונטקט מייצרים גם במידות קטנות.

סדרות 2 ו-3 לפני הרבה שנים גם היו מעולות. סדרה 5 פחות מוצלחת.

אני נתקלתי במחיר די זהה בין קונטי5 לקונטי6 בארץ, אז תלכו על ה-6 בלי לחשוב פעמיים.

[h=2][/h]

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקונטי צמיגים מעולים!

אני אישית מאוד אוהב אותם והתנסיתי בכל הסדרות.

כרגע כבר עם זוג שלישי של ContiSportContact6 במידה 20" חתך סופר נמוך והם עושים

את העבודה רמה מעל המישלינים שהיו לי וגם משקל הצמיג עצמו נמוך משמעותית.

ממליץ לנסות, מייצרים ממידה 19" ומעלה. את האקו והפרימיום קונטקט מייצרים גם במידות קטנות.

סדרות 2 ו-3 לפני הרבה שנים גם היו מעולות. סדרה 5 פחות מוצלחת.

אני נתקלתי במחיר די זהה בין קונטי5 לקונטי6 בארץ, אז תלכו על ה-6 בלי לחשוב פעמיים.

הם האולטרה פרפורמנס החדשים שמחליפים את ה 5 היוצא, שמתהדר בטריידוור לא כזה משהו ומורכבים אצלי, הבנתי שהם אדירים, חבל שאין למידה שלי

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1787 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...